2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor de bewaking van gebouwen: meldkamer + interventies van bewaking
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het afsluiten van een raamcontract, met één ondernemer, voor 60 maanden, voor enerzijds “de aansluiting op een meldkamer voor inbraak– en brandalarmen” en anderzijds “het uitvoeren van interventies na alarm en bewakingsopdrachten”, waarbij de geïnteresseerde besturen die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK (zie bijlage C ) contracten kunnen afsluiten voor zowel de aansluiting op een meldkamer en/of interventies na alarm en/of bewakingsopdrachten. Er is een wijzigingsclausule voorzien waarbij ook de andere leden van de IAD (bijlage D) gedurende een bepaalde periode alsnog kunnen afnemen. De raamovereenkomst betreft een opdracht voor diensten. De raamovereenkomst legt het globaal kader vast dat als basis dient voor de plaatsing van de afzonderlijke opdrachten. Het betreft een niet-exclusief raamcontract zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en de sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract dan wel geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: 2025/mobiele bewaking
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/mobiele bewaking - 1
Interne Kennung: 1