2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie badań laboratoryjnych i terenowych dla robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania – budowa bocznicy kolejowej na odcinku: linia kolejowa nr 3 – Centralny Port Komunikacyjny”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie badań laboratoryjnych i terenowych dla robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania – budowa bocznicy kolejowej na odcinku: linia kolejowa nr 3 - Centralny Port Komunikacyjny”. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w OPZ. 3. Sposób realizacji Zamówienia został zawarty w Projekcie Umowy. 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu realizacji Umowy maksymalnie o 12 miesięcy, na zasadach określonych w Projekcie Umowy.
Interne Kennung: FZA.2510.43.2026/MZK/84
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie badań laboratoryjnych i terenowych dla robót budowlanych realizowanych w ramach Kontraktu „Budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego wraz z urządzeniami i obiektami niezbędnymi do jego funkcjonowania – budowa bocznicy kolejowej na odcinku: linia kolejowa nr 3 – Centralny Port Komunikacyjny”; FZA.2510.43.2026/MZK/84
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu realizacji Umowy maksymalnie o 12 miesięcy, na zasadach określonych w Projekcie Umowy.