2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce budovy OA – Zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace díla v rámci projektu s názvem: „Rekonstrukce budovy OA“ spočívající v zpracování či zajištění potřebných podkladů, průzkumů a zaměření lokality v rozsahu nutném pro zpracování požadované dokumentace, výkonu příp. inženýrské činnosti, vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, dále zajištění výkonu autorského dozoru při realizaci stavby a případné součinnosti v průběhu zadávacího řízení na veřejné zakázky na stavební práce a dodávky interiéru, a to konkrétně při realizaci rekonstrukce budovy obchodní akademie. Investiční náklady stavby se odhadují na cca 93 mil. Kč bez DPH. Předmětem projektových prací je zpracování kompletní projektové dokumentace pro provádění stavby za použití metody Building Information Modelling (dále jen “BIM“) včetně zhotovení digitálního modelu stavby ve stupni projektové dokumentace pro provádění stavby, vyhotovení plánu realizace BIM (dále jen „BEP“) a využití společného datového prostředí (dále jen „CDE“) poskytovaného Zadavatelem. CDE pro zadavatele spravuje společnost Digital Construction Consulting s.r.o. Podkladem pro specifikaci požadavků na rozsah poptávaného plnění je příloha č. 3 a příloha č. 8 této zadávací dokumentace, tj. Příloha č. 3 Investiční záměr a Příloha č. 8 BIM protokol a jeho přílohy 8.1 – 8.3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rekonstrukce budovy OA – Zpracování projektové dokumentace