See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 6 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje 5 zadań (ofert częściowych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Zamówienie finansowane jest w ramach umowy nr 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0028/24-00 z dnia 06.03.2025 r., Przedsięwzięcie nt. „Test do wczesnego wykrywania tętniaków aorty brzusznej bazujący na predykcyjnych biomarkerach molekularnych" finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, będącego elementem Inwestycji D3.1.1 pn. „Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu”. 4. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 6. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 350454-2025
Interne Kennung: DZP.25.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Sarstedt lub równoważny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego - 6 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje 5 zadań (ofert częściowych). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych, jak wskazane w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.4. Produkty objęte zamówieniem w dniu dostawy winny mieć nie mniej niż 75% okresu przydatności określonego przez producenta, o ile dotyczy. 3.5. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 1a do Formularza oferty. Zamawiający nie dopuszcza większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglania wymaganej ilości w górę lub w dół.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 2 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Eppendorf lub równoważny
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 4 – Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Thermo Fisher lub równoważny
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 5 – Materiały zużywalne
Interne Kennung: Część 5