2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky elektřiny pro VAK Beroun na hladině nízkého napětí (NN) pro rok 2026
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky elektřiny v roce 2026 pro odběrná místa na hladině NN pro zákazníka ve smyslu ustanovení § 50 odst. 1 zákona č. 458/2000 Sb., energetický zákon v platném znění, a s převzetím odpovědnosti za odchylku dodavatelem ve smyslu ustanovení § 18 vyhlášky č. 408/2015 Sb. o pravidlech trhu s elektřinou. V zadávacím řízení bude vybrán jediný dodavatel. Smlouva o dodávce elektřiny bude uzavřena dle návrhu textu smlouvy, který vypracuje vybraný dodavatel na základě požadavků této zadávací dokumentace a který vybraný dodavatel předloží zadavateli v rámci tohoto zadávacího řízení. Zadavatel předpokládá uvedené roční množství dodávek elektřiny na hladině NN v součtu jednotlivých odběrných míst: 6233,8 MWh.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hlavní prvky řízení: 1. fáze: Zadavatel oznámí neomezenému okruhu uchazečů zahájení zadávacího řízení, s tím, že dodavatelé podají žádost o účast a prokážou splnění kvalifikace. 2. fáze: Zadavatel vyzve účastníky, kteří prokázali splnění kvalifikace, k předložení předběžných nabídek. 3. fáze: Jednání o nabídkách. 4. fáze: Výzva k předložení konečných nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky elektřiny v roce 2026 pro odběrná místa na hladině NN pro zákazníka ve smyslu ustanovení § 50 odst. 1 zákona č. 458/2000 Sb., energetický zákon v platném znění a s převzetím odpovědnosti za odchylku dodavatelem ve smyslu ustanovení § 18 vyhlášky č. 408/2015 Sb. o pravidlech trhu s elektřinou. V zadávacím řízení bude vybrán jediný dodavatel. Smlouva o dodávce elektřiny bude uzavřena dle návrhu textu smlouvy, který vypracuje vybraný dodavatel na základě požadavků této zadávací dokumentace a který vybraný dodavatel předloží zadavateli v rámci tohoto zadávacího řízení. Zadavatel předpokládá uvedené roční množství dodávek elektřiny na hladině NN v součtu jednotlivých odběrných míst: 6233,8 MWh.
Interne Kennung: Dodávky elektřiny pro VAK Beroun na hladině nízkého napětí (NN) pro rok 2026