589490-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Zajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou v oblasti Jablonecka v letech 2028–2033 II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dopravní obslužnosti veřejnou linkovou dopravou v oblasti Jablonecka v letech 2028–2033 II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost v oblasti Jablonecka, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný, Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v předpokládaném období od 1. 2. 2028 do 31. 1. 2033 s předpokládaným rozsahem dopravního výkonu 685000 linkových km v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 3 425 000 linkových km za celou dobu poskytování přepravních služeb. Za linkový km se považuje dopravní výkon dle jízdního řádu včetně minimální trasy potřebné k obratu autobusu v obratišti/konečné zastávce. Režijní kilometry nejsou zadavatelem hrazeny a dodavatel je musí zakalkulovat do nabídkové ceny. Provoz na linkách městské autobusové dopravy (MHD) bude zajištěn dle příslušných právních předpisů, zejména zákona č. 111/1994 Sb., v platném znění a vyhlášek č. 296/2010 Sb., č. 297/2010 Sb. a nařízení vlády č. 295/2010 Sb. Zadavatel informuje, že jako člen Dopravního sdružení obcí Jablonecka má uzavřenou s Dopravním sdružením obcí Jablonecka separátní smlouvu o sdílení nákladu na zajištováni dopravní obslužnosti DSOJ, co však nebude mít žádný vliv při přípravě nabídky dle této zadávací dokumentace. Bližší podmínky plnění předmětu veřejné zakázky jsou stanoveny v závazném návrhu smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost v oblasti Jablonecka, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný, Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v předpokládaném období od 1. 2. 2028 do 31. 1. 2033 s předpokládaným rozsahem dopravního výkonu 685000 linkových km v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 3 425 000 linkových km za celou dobu poskytování přepravních služeb. Za linkový km se považuje dopravní výkon dle jízdního řádu včetně minimální trasy potřebné k obratu autobusu v obratišti/konečné zastávce. Režijní kilometry nejsou zadavatelem hrazeny a dodavatel je musí zakalkulovat do nabídkové ceny. Provoz na linkách městské autobusové dopravy (MHD) bude zajištěn dle příslušných právních předpisů, zejména zákona č. 111/1994 Sb., v platném znění a vyhlášek č. 296/2010 Sb., č. 297/2010 Sb. a nařízení vlády č. 295/2010 Sb. Zadavatel informuje, že jako člen Dopravního sdružení obcí Jablonecka má uzavřenou s Dopravním sdružením obcí Jablonecka separátní smlouvu o sdílení nákladu na zajištováni dopravní obslužnosti DSOJ, co však nebude mít žádný vliv při přípravě nabídky dle této zadávací dokumentace. Bližší podmínky plnění předmětu veřejné zakázky jsou stanoveny v závazném návrhu smlouvy
Interne KennungMHD II
Optionen
Beschreibung der OptionenMožné změny zakázky jsou definovány ve Smlouvě.