589518-2025 - Wettbewerb
Polen – Server – Rozbudowa środowiska serwerów blade DELL wraz z gwarancją producenta i serwisem Wykonawcy oraz dostawą licencji czasowych VMware
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa środowiska serwerów blade DELL wraz z gwarancją producenta i serwisem Wykonawcy oraz dostawą licencji czasowych VMware
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa środowiska serwerów blade DELL wraz z gwarancją producenta i serwisem Wykonawcy oraz dostawą licencji czasowych VMware”. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w zakresie: dostawy przedmiotu zamówienia, o którym mowa w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentami gwarancyjnymi oraz wdrożeniem do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy oraz serwisem Wykonawcy przez okres 60 miesięcy od daty wskazanej na protokole odbioru dostawy z wdrożeniem
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa środowiska serwerów blade DELL wraz z gwarancją producenta i serwisem Wykonawcy oraz dostawą licencji czasowych VMware”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa środowiska serwerów blade DELL wraz z gwarancją producenta i serwisem Wykonawcy oraz dostawą licencji czasowych VMware”. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy