See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych dla Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku”, obejmujący 2 zadania: Zadanie 1- Dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych, Zadanie 2- Dostawa przyborów do utrzymania czystości. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 355387-2025
Interne Kennung: BZP.261.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa środków czystości i artykułów higieniczno-sanitarnych Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ
Interne Kennung: BZP.261.11.2025 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher, 39200000 Ausstattung und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przyborów do utrzymania czystości
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa przyborów do utrzymania czystości. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ
Interne Kennung: BZP.261.11.2025 część 2
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör