589528-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Abwässerkanälen – Onderhoud gemalen 2026-2029 gemeente Echt-Susteren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud gemalen 2026-2029 gemeente Echt-Susteren
BeschreibungDe gemeente Echt-Susteren is voornemens de dienst “Onderhoud gemalen 2026-2029” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen en onderhoud aan mini-gemalen; - het reinigen en onderhoud aan gemalen; - het reinigen en onderhoud aan bergbezinkbassins; - het reinigen en onderhoud aan bergbezinkleidingen - het reinigen en onderhoud aan mini-gemalen, ca. 165 stuks; - het reinigen en onderhoud aan gemalen, ca. 40 stuks; - het reinigen en onderhoud aan bergbezinkbassins, ca. 1 stuks; - het reinigen en onderhoud aan bergbezinkleidingen, ca. 5 stuks
Interne KennungECH148
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ECH148
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ECH148
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging