2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaiwerkzaamheden watergangen
Beschreibung: De werkzaamheden, voor zowel perceel 1 als perceel 2, bestaan in hoofdzaak uit: - Maaionderhoud van watergangen gericht op waarborging van waterafvoer en doorstroming; - Toepassen van passend maaibeheer (regulier of ecologisch, gefaseerd/cyclisch waar nodig); - Maaien en instandhouden van onderhoudspaden en bereikbaarheid; - Bijmaaien van obstakels, koppen en moeilijk bereikbare delen (handmatig waar nodig); - Afvoeren en verwerken van maaisel (eventueel ecologisch verantwoord); - Zorgdragen voor een net, veilig en representatief beeld van de omgeving; - Uitvoeren van beperkt snoei- en klein onderhoudswerk waar nodig; - Bestrijden en beheersbaar houden van invasieve plantensoorten conform strategie en protocollen; - Signaleren, registreren en voorkomen van verspreiding van exoten; - Omgaan met en informeren van omwonenden en gebruikers van het gebied tijdens uitvoering. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 407089
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beneden Dommel en Leij (Noord)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van deze initiële periode heeft de opdrachtgever de mogelijkheid om de raamovereenkomsten tweemaal met telkens twee jaar te verlengen. Indien de opdrachtgever gebruik maakt van deze verlengopties, wordt de looptijd verlengd tot respectievelijk 31 januari 2033 (72 maanden) en – bij een tweede verlenging – tot 31 januari 2035 (96 maanden).
Los: LOT-0002
Titel: Boven-Dommel en Beerze & Reusel (Zuid)
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Maaiwerkzaamheden watergangen
Identificador interno: 407089
Tipo de procedimiento: Diálogo competitivo
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Beneden Dommel en Leij (Noord)
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2