589550-2026 - Ergebnis
Rumänien – Computer-Fachdienste – Servicii de închiriere platforme hardware și software de bază în cadrul proiectului privind „Înlocuirea și modernizarea arhitecturii centrale și regionale a sistemului național de emitere a legitimațiilor de călătorie și rezervări locuri în trafic local xSell”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de închiriere platforme hardware și software de bază în cadrul proiectului privind „Înlocuirea și modernizarea arhitecturii centrale și regionale a sistemului național de emitere a legitimațiilor de călătorie și rezervări locuri în trafic local xSell”
Beschreibung: Servicii de închiriere platforme hardware și software de bază în cadrul proiectului privind „Înlocuirea și modernizarea arhitecturii centrale și regionale a sistemului național de emitere a legitimațiilor de călătorie și rezervări locuri în trafic local xSell” SNTFC 90/2023 Operatorul economic va putea solicita clarificari in termen de 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: A1-RO11054545-2023, poz. 5462, var. 14.11.2023 si;A1-RO11054545-2024, poz. 2403, var. 15.12.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitia de : Servicii de închiriere platforme hardware și software de bază în cadrul proiectului privind „Înlocuirea și modernizarea arhitecturii centrale și regionale a sistemului național de emitere a legitimațiilor de călătorie și rezervări locuri în trafic local xSell” Cantitatile estimate ale acordului cadru si celui mai mare contract subsecvent - conform Anexei C din cadrul Documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 1