589553-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Spotřební materiál pro sterilizaci
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál pro sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. Spotřební materiál pro sterilizaci byl pro účely této veřejné zakázky rozdělen do sedmi samostatných částí uvedených v bodě 3.3 Výzvy.
Interne KennungVZ2026011
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. Spotřební materiál pro sterilizaci byl pro účely této veřejné zakázky rozdělen do sedmi samostatných částí uvedených v bodě 3.3 této Výzvy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
5. Los
LosLOT-0003
TitelZátěžové sáčky - netkaná textilie + fólie
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně zátěžových sáčku - netkaná textilie + fólie
Interne Kennungčást 3
LosLOT-0001
TitelKombinovaný materiál papír + fólie pro parní sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně kombinovaného materiálu papír + fólie pro parní sterilizaci
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0007
TitelOstatní
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Ostatní
Interne Kennungčást 7
Haupteinstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
LosLOT-0002
TitelKombinovaný materiál papír + fólie TYVEK pro plazmovou sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele, konkrétně kombinovaného materiálu papír + fólie TYVEK pro plazmovou sterilizaci
Interne Kennungčást 2
LosLOT-0004
TitelKombinovaný materiál papír + fólie - sáček samolepící pro parní sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétěnš Kombinovaný materiál papír + fólie - sáček samolepící pro parní sterilizaci
Interne Kennungčást 4
LosLOT-0005
TitelNetkaná textilie typu SMS, Netkaná textilie typu SMS/Wrapp, Papír absorpční
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Netkaná textilie typu SMS, Netkaná textilie typu SMS/Wrapp, Papír absorpční
Interne Kennungčást 5
LosLOT-0006
TitelTesty pro sterilizaci
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou pravidelné dodávky spotřebního materiálu pro oddělení sterilizace zadavatele. V této části konkrétně Testy pro sterilizaci
Interne Kennungčást 6