2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2027 JTO Maai- en hekkelbestek bestek 26-01-WB
Beschreibung: De provincie Fryslân laat jaarlijks de bermen en sloten langs de provinciale wegen maaien. Doel van dit onderhoud is het waarborgen van o.a. de verkeersveiligheid, een goede waterafvoer, etc. Er wordt met diverse aspecten rekening gehouden, waaronder de flora en fauna, ecologisch maaibeheer, duurzaamheid en de beleving van weggebruikers, omwonenden en aanliggenden. De werkzaamheden worden via een RAW-bestek uitbesteed aan marktpartijen. De opdracht is verdeeld in 2 percelen (perceel 1 Cluster Noord en perceel 2 Cluster Zuid) en bestaan voornamelijk uit het maaien van bermen en het onderhouden van watergangen langs provinciale wegen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding. De opdracht is verdeeld in 2 percelen (perceel 1 Cluster Noord en perceel 2 Cluster Zuid) en bestaan voornamelijk uit het maaien van bermen en het onderhouden van watergangen langs provinciale wegen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noord
Beschreibung: - Het maaien van bermen en taluds en oevers langs vaarwegen; - Het maaien van droge taluds van watergangen; - Het uitmaaien van watergangen; - Het uitmaaien van rotondes, picknickplaatsen etc.; - Het verwijderen van onkruid op verhardingen; - Het verwijderen van exoten; - Het afvoeren van afkomend maaisel; - Het afvoeren van vrijkomend slootmaaisel; - Het uitvoeren van verkeersmaatregelen langs provinciale wegen; - Overige bijkomende werkzaamheden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Zuid
Beschreibung: De provincie Fryslân laat jaarlijks de bermen en sloten langs de provinciale wegen maaien. Doel van dit onderhoud is het waarborgen van o.a. de verkeersveiligheid, een goede waterafvoer, etc. Er wordt met diverse aspecten rekening gehouden, waaronder de flora en fauna, ecologisch maaibeheer, duurzaamheid en de beleving van weggebruikers, omwonenden en aanliggenden. De werkzaamheden worden via een RAW-bestek uitbesteed aan marktpartijen.