589566-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – FZŠ - Chemický kontejner hm. kategorie S
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFZŠ - Chemický kontejner hm. kategorie S
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka chemického kontejneru hm. kategorie S dle požadavků zadavatele a technických podmínek, které jsou Přílohou č. 1 zadávacích podmínek a které tvoří Přílohu č. 1 návrhu smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací podmínky jsou uveřejněny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelFZŠ - Chemický kontejner hm. kategorie S.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka chemického kontejneru hm. kategorie S dle požadavků zadavatele a technických podmínek, které jsou Přílohou č. 1 zadávacích podmínek a které tvoří Přílohu č. 1 návrhu smlouvy.Veřejná zakázka není rozdělená na části.
Interne KennungHSKV-788/2025-EKO