2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, installatie, configuratie van lockers
Beschreibung: Dit aankoopdossier heeft betrekking op de levering, plaatsing en indienststelling van lockers en kluisjes voor diverse gebruikersgroepen en functionele zones binnen het ziekenhuis. Het betreft onder meer lockers in de personeelskleedkamers, teamkamers en verpleegposten, patiëntenzones en patiëntenkamers, evenals lockers voor de administratieve afdelingen waar volgens het principe van flexwerken wordt gewerkt. Voor de personeelskleedkamers wordt in eerste instantie uitgegaan van een flexibel concept waarbij dynamische, niet-persoonsgebonden lockers worden gecombineerd met kleinere persoonlijke lockers voor het permanent bewaren van bijvoorbeeld werkschoenen of andere persoonlijke werkgerelateerde items. Gelet op de beschikbare oppervlakte in zowel de centrale personeelskleedkamers als de kleedkamers van het operatiekwartier dient de beschikbare ruimte zo efficiënt mogelijk te worden benut. De inschrijver wordt gevraagd om, rekening houdend met de beschikbare ruimtes, de gebruikersbehoeften en de opgegeven plannen, een optimaal lockerconcept uit te werken en dit in de offerte planmatig te visualiseren. Naast deze basisoplossing dient de inschrijver verplicht een volwaardige variant uit te werken waarbij de personeelskleedkamers maximaal worden ingericht met persoonlijke, individueel toegewezen lockers. Deze variant dient eveneens op de ter beschikking gestelde planning (in bestekfase) te worden ingetekend en afzonderlijk te worden geprijsd zodat de aanbestedende overheid beide concepten op transparante wijze kan beoordelen en vergelijken. Voor de dynamische, niet-persoonsgebonden lockers in de personeelskleedkamers en de administratieve afdelingen dient een elektronisch toegangs- en beheersysteem te worden voorzien dat gekoppeld wordt aan het centrale badgebeheersysteem van het ziekenhuis. Medewerkers moeten deze lockers hierdoor kunnen gebruiken met hun bestaande personeelsbadge. De persoonlijke lockers binnen de personeelskleedkamers vallen niet onder deze verplichte koppeling. Daarnaast worden in teamkamers en verpleegposten kleinere lockers voorzien voor het veilig bewaren van persoonlijke bezittingen zoals smartphones en portefeuilles. Ook in verschillende patiëntenzones waaronder het dagziekenhuis worden lockers voorzien. In de patiëntenkamers betreft het afzonderlijke kluisjes voor het veilig opbergen van persoonlijke en waardevolle goederen. Voor de administratieve afdelingen, waar met flexibele werkplekken wordt gewerkt, dient een aangepast lockerconcept te worden voorgesteld dat rekening houdt met een efficiënte benutting van de beschikbare capaciteit en dat zowel dynamisch als persoonsgebonden gebruik kan ondersteunen. Voor alle lockers en kluisjes niet gekoppeld aan het centrale badgebeheersysteem, dient de inschrijver een efficiënt, gebruiksvriendelijk en duurzaam afsluitsysteem zonder gebruik van fysieke sleutels voor te stellen. De voorgestelde oplossing moet aangepast zijn aan het beoogde gebruik en de betreffende gebruikersgroep en dient eenvoudig beheersbaar te zijn voor het ziekenhuis. Mogelijke oplossingen kunnen bijvoorbeeld werken met een pincode, een afzonderlijke badge, een polsbandje of een gelijkwaardig elektronisch systeem. Het geheel dient te resulteren in een flexibel, veilig, gebruiksvriendelijk, onderhoudsvriendelijk en toekomstgericht lockersysteem dat optimaal aansluit bij de beschikbare infrastructuur, de verschillende gebruiksprofielen en de operationele werking van het ziekenhuis.
Interne Kennung: PPP0VQ-243/6190/C001-2026000040
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44421720 Schließfächer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: C001-2026000040_1