See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i sukcesywna dostawa środków do dezynfekcji w podziale na zadania” Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (9 - zadań), zgodnie z Zał. nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający nie określa liczby zadań zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną ilość zadań. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33.63.16.00-8 dotyczy środków antyseptycznych i dezynfekcyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 361950-2026
Interne Kennung: DZP/39/2026/BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania - zadanie nr 2
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zakup i sukcesywną dostawę środków do dezynfekcji w podziale na zadania - zadanie nr 2