2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wsparcia, modyfikacji i rozwoju Zintegrowanego Systemu Rachunkowości i Kadr (ZSRK) w okresie 48 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie oprogramowania w obszarze merytorycznym (SAP Biznes) oraz technicznym (SAP Basis). Zamówienie nie obejmuje usług utrzymania i rozwoju infrastruktury. Wykonawca jest jednak zobowiązany do współpracy z podmiotami świadczącymi usługi w zakresie utrzymania i rozwoju infrastruktury, w szczególności w procesie wymiany informacji dotyczących zgłaszanych błędów oraz awarii.
Interne Kennung: Z.261.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień powtarzalnych na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Prawo zamówień publicznych