589615-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Frontschaufellader ohne Baggerlöffel – Čelný nakladač
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čelný nakladač
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie 2 ks používaných kolesových čelných nakladačov s pohonom 4x4 prevažne určených na manipuláciu so sypkými materiálmi v plne funkčnom technickom stave s rokom výroby minimálne 2023 a novšie a odpracovaných maximálne 500 mth.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43252000 Frontschaufellader ohne Baggerlöffel
5. Los
Los: LOT-0001