See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych wraz z dzierżawą systemu ich mocowania lub użyczeniem na czas niezbędny do przeprowadzenia zabiegu systemu urządzeń i instrumentarium do wykonania zabiegów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów i endoprotez ortopedycznych. Zamówienie obejmuje dostawę asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym.
Interne Kennung: ZP.260.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 1
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Endoproteza cementowa bipolarna stawu biodrowego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 2
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3:Endoproteza rewizyjna stawu biodrowego 2
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 3
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Endoprotezy stawu kolanowego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 4
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Endoproteza stawu skokowego
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 5
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: System do złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 6
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Endoproteza głowy kości promieniowej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 7
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: System stalowych gwoździ sródszpikowych - udowych i piszczelowych, odpiętowch
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 8
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Śruby kaniulowane
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 9
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Trauma kończyna górna i dolna
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 10
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: Złamania i rekonstrukcje w obrębie kości stopy i śródstopia oraz korekcji palucha
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 11
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12: Rekonstrukcja ACL
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 12
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13: Implanty drobne
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 13
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14: System spacerów stawowych wraz z oprzyrządowaniem i cementem
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 14
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15: Proteza obręczy barkowej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 15
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16: Endoproteza bezcementowa
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 16
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17: System stalowych płyt do nasady bliższej kości piszczelowej
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 17
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18: Rekonstrukcja MCL
Beschreibung: Dostawa asortymentu określonego szczegółowo w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo-cenowym - pakiet nr 18
Interne Kennung: ZP.260.29.2026/18