2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Armaturen ten behoeve van de Openbare Verlichting
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van LED-armaturen voor de openbare verlichting binnen de gemeente Leidschendam-Voorburg. De armaturen worden ingezet voor de vervanging, vernieuwing en verduurzaming van het bestaande verlichtingsareaal. Per perceel wordt hiervoor één leverancier gecontracteerd via een raamovereenkomst. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt naar verwachting 5.500 armaturen, verdeeld over drie percelen en een waarde in €900.000 exclusief BTW over de gehele contractperiode van 4 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31520000 Lámparas y accesorios de iluminación
Clasificación adicional (cpv): 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000