2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot onderhoud en functionele verbetering Parkeergarage De Barones te Breda
Beschreibung: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Projectomschrijving Parkeergarage De Barones, gelegen aan de westflank van het historische stadscentrum van Breda, biedt plaats aan circa 510 voertuigen en behoort tot de drukst bezette gemeentelijke parkeergarages. Door de centrale ligging vervult de parkeergarage een belangrijke functie voor bezoekers van de binnenstad, werknemers en uitgaanspubliek. Vanuit het Meerjarenonderhoudsprogramma (MJOP) staan de komende jaren diverse omvangrijke onderhoudswerkzaamheden gepland. Gelet op de aard en omvang van deze werkzaamheden, in combinatie met de wens om de parkeergarage functioneel te moderniseren en beter aan te laten sluiten op de huidige gebruikersbehoeften en stedelijke ontwikkelingen, heeft de gemeente ervoor gekozen deze werkzaamheden integraal uit te vragen. De opdracht omvat zowel de verdere uitwerking van het beschikbare Definitief Ontwerp (DO) tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp als de realisatie van de werkzaamheden. Globale scope van de werkzaamheden A. Bouwkundige werkzaamheden Onderhoudswerkzaamheden: -Vloercoatings; -Plafonds; -Schilderwerk; -Vervangen van deuren; -Vervangen van gevelpuien; -Renovatie van toiletvoorzieningen. Functionele verbetering entree Tolbrugstraat: -Aanpassing van de gevel; -Optimalisatie van de indeling; -Vernieuwing van vloerafwerking; -Vernieuwing van plafonds; -Schilderwerk; -Vernieuwing van balustrades. B. Installatietechnische werkzaamheden Werktuigbouwkundige installaties: -Vervangen van stuwventilatoren; -Vervangen van afzuigventilatoren; -Vernieuwing van regeltechnische installaties ten behoeve van ventilatie; -Vernieuwing van CO- en LPG-detectiesystemen. Elektrotechnische installaties: -Vervangen en aanpassen van licht- en krachtinstallaties; -Vervangen van schakel- en verdeelinrichtingen; -Vernieuwen van verlichting, noodverlichting en vluchtwegaanduiding; -Vervangen van het noodstroomaggregaat; -Vernieuwen van brandmeld- en ontruimingsinstallaties. Uitvoering De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd, zodat de parkeergarage gedurende de uitvoering zoveel mogelijk beschikbaar kan blijven voor bezoekers en gebruikers. Planning (indicatief) - Uitwerking ontwerp, engineering en bouwvoorbereiding: januari – februari 2027; - Realisatie werkzaamheden: maart – eind juli 2027; - Onderhoudstermijn 1 jaar: eind juli 2027 - eind juli 2028. Percelen Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de realisatie van het werk een overeenkomst te sluiten met één aannemer. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
589632-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45442000 Aplicación de recubrimiento protector, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento
5. Lote
LoteLOT-0000