2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowywania i dostarczania posiłków stanowiących całodzienne wyżywienie dla pacjentów Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywieniowych obejmujących przygotowanie i dostarczanie posiłków stanowiących całodzienne wyżywienie dla pacjentów ZZOZ w Cieszynie, w okresie 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i ilość oraz ogólne wymagania został określone w pkt III. 2-15. SWZ, Projekcie umowy - Załączniku nr 4 do SWZ oraz załącznikach nr: 6, 8-11 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001