See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, implementatie en het onderhoud van een geïntegreerd LMS- en ELO-platform voor wegcode en vakbekwaamheid
Beschreibung: Levering, implementatie, onderhoud en ondersteuning van een geïntegreerd LMS- en ELO-platform voor de digitale opleiding Wegcode en Vakbekwaamheid. VDAB wenst een digitaal leerplatform aan te kopen dat klanten van VDAB en aangesloten partners ondersteunt bij de voorbereiding op de theoretische examens voor de verschillende rijbewijscategorieën (waaronder B, C, CE, D en DE) en de vakbekwaamheid van professionele bestuurders. Het platform moet cursisten op een laagdrempelige, interactieve en kwalitatieve manier voorbereiden op het behalen van hun theoretisch rijbewijs. De leeromgeving moet geschikt zijn voor een brede doelgroep, waaronder werkzoekenden, anderstalige cursisten en cursisten met uiteenlopende leerbehoeften. De aangeboden leerinhouden dienen daarom ontwikkeld te zijn volgens hedendaagse didactische principes en moeten maximaal inzetten op: een eenvoudige en duidelijke taal, aangepast aan cursisten met beperkte taalvaardigheid of anderstalige achtergrond; een visuele en interactieve leerwijze waarbij complexe verkeerssituaties begrijpelijk worden gemaakt; het gebruik van animaties, illustraties, video's en realistische verkeerssituaties om de leerstof op een aantrekkelijke en hedendaagse manier aan te brengen; voldoende oefeningen, simulaties en feedbackmomenten zodat cursisten zelfstandig kunnen leren en hun kennis kunnen evalueren; een duidelijke structuur en gebruiksvriendelijke navigatie, zodat cursisten op eigen tempo en niveau kunnen werken. De leerinhoud moet steeds afgestemd zijn op de actuele regelgeving en de officiële examenvereisten inzake wegcode, rijbewijzen en vakbekwaamheid. De opdrachtnemer staat gedurende de volledige looptijd van de overeenkomst in voor het actualiseren van de inhoud bij wijzigingen in de regelgeving, waaronder wijzigingen aan de Code van de Weg, het rijbewijs en de vakbekwaamheid. Het platform moet voorzien in functionaliteiten voor de opvolging van leertrajecten, voortgang en resultaten van cursisten. Daarnaast moet het compatibel zijn met de digitale leeromgeving van VDAB en een efficiënte ondersteuning bieden aan cursisten, begeleiders, lesgevers en beheerders. De oplossing moet bijdragen aan de doelstelling van VDAB om werkzoekenden op een efficiënte en inclusieve manier toe te leiden naar duurzame tewerkstelling, in het bijzonder binnen knelpuntberoepen zoals transport en logistiek.
Interne Kennung: 2026/1029/INK/I&T/RDT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/1029/INK/I&T/RDT - 1
Interne Kennung: 1