2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROGRAMMA VOOR PSYCHOLOGISCHE HULP VOOR DE MEDEWERKERS VAN DE MIVB. Gelieve uiterlijk tegen 7/9 de bijgevoegde vragenlijst volledig ingevuld terug te sturen naar de contactpersoon. Resultaten van deze marktconsultatie worden nadien verwerkt in het bestek van de onderhandelingsprocedure in Q4 2026 uit te sturen.
Beschreibung: De EAP bij de MIVB is een programma voor psychologische hulp dat beschikbaar is voor al onze medewerkers en hun gezinsleden. Het is een netwerk van gespecialiseerde psychologen verspreid over heel België. De MIVB biedt 5 sessies aan, ongeacht de aard van de problemen (privé, persoonlijk, professioneel, gezinsgerelateerd…). De dienst is 24 uur per dag, 7 dagen per week beschikbaar, anoniem en vertrouwelijk. Daarnaast biedt de dienst ook begeleiding en coaching voor specifieke problemen (slaap, stress, voeding, lichaamsbeweging). Dit programma vormt een aanvulling op de bestaande interne hulpkanalen (sociale adviseurs, vertrouwenspersonen...) of externe hulpkanalen (preventieadviseurs voor psychosociale aspecten...).
Interne Kennung: 5494/EM/PVH
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal