See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy o przyłączenie do sieci nr 16089/2024/OD4/RR5 Enea Operator Sp. z o.o. Poznań, Oodział Dystrybucji Zielona Góra ul. Zacisze 15, 65 - 755 Zielona Góra dla zad. Nr 24247 pn. "Przebudowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Karliki"
Beschreibung: Zawarcie umowy o przyłączenie do sieci nr 16089/2024/OD4/RR5 Enea Operator Sp. z o.o. Poznań, Oodział Dystrybucji Zielona Góra ul. Zacisze 15, 65 - 755 Zielona Góra dla zad. Nr 24247 pn. "Przebudowa obozowiska kontenerowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Karliki"
Interne Kennung: 3/WR/WEN/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 3/WR/WEN/2025.