Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Marsa 110
Stadt: Warszawa
Postleitzahl: 04-470
Land, Gliederung (NUTS): Extra-Regio NUTS 3 (PLZZZ)
589666-2026 - Competition
Poland – Construction work – Kompleksowe wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 01870 "Przebudowa budynku nr 102 Warszawa-Rembertów ze zmianą sposobu użytkowania dla potrzeb Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu"
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 01870 "Przebudowa budynku nr 102 Warszawa-Rembertów ze zmianą sposobu użytkowania dla potrzeb Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu"
Description: Przedmiot zamówienia stanowi: kompleksowe wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 01870 Przebudowa budynku nr 102 Warszawa-Rembertów ze zmianą sposobu użytkowania dla potrzeb Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu ZAKRES RZECZOWY ROBÓT Branża: 1.Konstrukcyjno-budowlana 2.Drogowa 3.Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych 4.Instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. 5.Telekomunikacyjna (teletechniczna) Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Internal identifier: Sprawa 30/01848/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksowe wykonanie robót budowlanych dla zadania nr 01870 . Przebudowa budynku nr 102 Warszawa-Rembertów ze zmianą sposobu użytkowania dla potrzeb Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 11 do Ogłoszenia o zamówieniu pozostałe załączniki do SWZ (przekazywane Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty) 1) Gwarancja i rękojmia Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy – 60 miesięcy od daty spisania Protokołu odbioru Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 60 miesięcy od daty spisania Protokołu odbioru Serwis gwarancyjny i konserwacja urządzeń wchodzących w skład przedmiotu umowy - 12 miesięcy począwszy od dnia spisania Protokołu odbioru Gwarancja na urządzenia i materiały – zgodnie z gwarancją udzieloną przez producenta urządzeń (bieg terminu gwarancji rozpoczyna się od dnia spisania Protokołu odbioru)
Internal identifier: Sprawa 39/01870/2026