See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP/3/26 USŁUGA SERWISOWA NA WYKONANIE PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w podziale na 110 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 266111-2026
Interne Kennung: DZP/3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0081
Titel: ZADANIE 81
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie przeglądów okresowych urządzeń medycznych
Interne Kennung: ZADANIE 81
Los: LOT-0082
Titel: ZADANIE 82
Interne Kennung: ZADANIE 82
Los: LOT-0083
Titel: ZADANIE 83
Interne Kennung: ZADANIE 83
Los: LOT-0084
Titel: ZADANIE 84
Interne Kennung: ZADANIE 84
Los: LOT-0085
Titel: ZADANIE 85
Interne Kennung: ZADANIE 85
Los: LOT-0086
Titel: ZADANIE 86
Interne Kennung: ZADANIE 86
Los: LOT-0087
Titel: ZADANIE 87
Interne Kennung: ZADANIE 87
Los: LOT-0088
Titel: ZADANIE 88
Interne Kennung: ZADANIE 88
Los: LOT-0089
Titel: ZADANIE 89
Interne Kennung: ZADANIE 89
Los: LOT-0090
Titel: ZADANIE 90
Interne Kennung: ZADANIE 90
Los: LOT-0091
Titel: ZADANIE 91
Interne Kennung: ZADANIE 91
Los: LOT-0092
Titel: ZADANIE 92
Interne Kennung: ZADANIE 92
Los: LOT-0093
Titel: ZADANIE 93
Interne Kennung: ZADANIE 93
Los: LOT-0094
Titel: ZADANIE 94
Interne Kennung: ZADANIE 94
Los: LOT-0095
Titel: ZADANIE 95
Interne Kennung: ZADANIE 95
Los: LOT-0096
Titel: ZADANIE 96
Interne Kennung: ZADANIE 96
Los: LOT-0097
Titel: ZADANIE 97
Interne Kennung: ZADANIE 97
Los: LOT-0098
Titel: ZADANIE 98
Interne Kennung: ZADANIE 98
Los: LOT-0099
Titel: ZADANIE 99
Interne Kennung: ZADANIE 99
Los: LOT-0100
Titel: ZADANIE 100
Interne Kennung: ZADANIE 100