589679-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba základových stanic mobilních sítí v bílých místech na venkově
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba základových stanic mobilních sítí v bílých místech na venkově
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího postupu je uzavření rámcové dohody. Předmět rámcové dohody je následující: Dodavatelé, jakožto zhotovitelé, provedou na základě smlouvy o dílo pro zadavatele, jakožto objednatele, dílo. Předmětem díla je vybudování několika telekomunikačních bodů (základnových stanic, BTS) v lokalitách uvedených v rámcové dohodě podle projektové studie předané zadavatelem dle projektové dokumentace připravené dodavatelem na základě projektové studie. Dílo bude provedeno v souladu s podmínkami stanovenými v dotační výzvě Rozvoj mobilní infrastruktury sítí 5G v investičně náročných místech na venkově.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223200 Bauliche Anlagen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWhiteSpots_Výstavba