See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangingsinvestering OVL - Gemeente Nuenen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Het vervangen van verlichtingsobjecten; Het vervangen van verlichtingsarmaturen; Het aanbrengen van verlichtingsobjecten; Het leveren van materialen; Het onderhouden van de opgeleverde installaties; het aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden. De opdracht is niet samengevoegd omdat de uit te voeren werkzaamheden onlosmakelijk aan elkaar verbonden zijn. De opdracht is daarom ook niet opgedeeld in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van de uitvoering. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is medio augustus 2025. De werkzaamheden dienen uiterlijk 15 december 2025 opgeleverd dienen te zijn.
Interne Kennung: BIZOB-2023-NUE-KGO-00275
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0000