2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace – Polyfunkční dům v Jesenici
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také VZ) je zejména: a) zpracování projektových dokumentací včetně souvisejících služeb k akci: "Projektová dokumentace Polyfunkční dům v Jesenici“, demolice všech objektů umístěných na pozemcích parcelní číslo st. 3/1 a parcelní číslo 106 v katastrálním území Jesenice u Prahy včetně všech sklepů a kůlen a projektová dokumentace novostavby polyfunkčního domu v Jesenici podle studie zpracované společností Kamil Mrva Architects, s.r.o. se sídlem Záhumenní 1358, 742 21 Kopřivnice (dále i projektová dokumentace). Projektová dokumentace bude zpracována pro vydání povolení záměru ve smyslu ustanovení zákona č. 283/2021 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění (dále i jako stavební zákon), b) průzkumné a přípravné práce nezbytné pro řádné zpracování projektové dokumentace, c) zpracování dokumentace pro povolení záměru pro demolici stávajících objektů a novostavbu polyfunkčního domu v Jesenici, d) inženýrská činnost související s projednáním záměru a zajištěním povolení záměru, e) zpracování dokumentace pro provedení stavby pro demolici a novostavbu polyfunkčního domu, f) zpracování soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a kontrolního rozpočtu, g) zpracování vybraných výstupů v prostředí BIM, a to v rozsahu stanoveném smlouvou o dílo h) poskytnutí součinnosti a technické pomoci v zadávacím řízení na výběr zhotovitele dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů i) výkon dozoru projektanta při realizaci stavby ve smyslu stavebního zákona, zejména v rozsahu odpovídajícím definici dozoru projektanta a povinnostem stavebníka podle stavebního zákona, j) další související odborné činnosti výslovně uvedené ve smlouvě o dílo. Blíže viz. ZD.
Interne Kennung: Projektová dokumentace – Polyfunkční dům v Jesenici
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.3. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v prodloužení doby plnění o dobu trvání překážek, které objektivně brání řádnému plnění smlouvy, zejména v případě: a) prodlení nebo nečinnosti dotčených orgánů, správců dopravní nebo technické infrastruktury nebo stavebního úřadu, b) prodlení zadavatele s poskytnutím nezbytné součinnosti, c) nutnosti doplnění podkladů, které nebyly v době zahájení zadávacího řízení objektivně dostupné, d) zásahu vyšší moci. Dodavatel je povinen vznik takové překážky bez zbytečného odkladu písemně oznámit zadavateli a doložit její dopad do harmonogramu plnění. Změna bude provedena písemným dodatkem ke smlouvě a nesmí měnit celkovou povahu veřejné zakázky.