589706-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Produkty lecznicze - 17 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukty lecznicze - 17 zadań
BeschreibungProdukty lecznicze - 17 zadań
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający skraca termin składania ofert, z uwagi na pilną potrzebę udzielania zamówienia. Pilna potrzeba udzielania zamówienia wynika z faktu, iż Zamawiający jest szpitalem pediatrycznym, a możliwość jak najszybszego zakończenia procedury, wyboru Wykonawcy oraz dostarczenia leku pacjentom ma wpływ na stan ich zdrowia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1
BeschreibungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2
BeschreibungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3
BeschreibungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4
BeschreibungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5
BeschreibungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6
BeschreibungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7
BeschreibungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8
BeschreibungZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9
BeschreibungZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10
BeschreibungZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11
BeschreibungZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12
BeschreibungZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13
BeschreibungZadanie 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14
BeschreibungZadanie 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15
BeschreibungZadanie 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16
BeschreibungZadanie 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17
BeschreibungZadanie 17