2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby spojené s praním prádla pro Domažlickou nemocnici a nemocnici Svatá Anna – využití opce JŘBU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb spojených s praním a chemickým čištěním prádla, žehlením, mandlováním, odvozem špinavého prádla a dovozem čistého prádla na dodací místa zadavatele dle závazného harmonogramu svozů pro Domažlickou nemocnici, a.s., Kozinova 292, 344 22 Domažlice, a pro Nemocnici následné péče Svatá Anna, s.r.o., Kyjovská 292, 348 15 Planá. Smlouva byla uzavřena dne 29. 11. 2023 na 24 měsíců, a to na základě zadávacího řízení veřejné zakázky "Služby spojené s praním prádla pro Domažlickou nemocnici a nemocnici Svatá Anna". Odkaz na E-ZAK: https://ezak.cnpk.cz/contract_display_10823.html Plnění se prodlouží o 1 měsíc.
Interne Kennung: CN/3/CN/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zaslal výzvu k podání nabídky současnému dodavateli. Jedná se o jednací řízení bez uveřejnění podle § 100 odst. 3, § 66 a § 67 ZZVZ. Zadavatel si vyhradil v čl. 2.5 ZD předchozí VZ opční právo, spočívající v prodloužení trvání smlouvy. Po podání nabídky a její kontrole rozhodl zadavatel o výběru a byl uzavřen dodatek ke smlouvě.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 98312000 Textilreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil v čl. 2.5 ZD předchozí VZ opční právo, spočívající v prodloužení trvání smlouvy (§ 100 odst. 3, § 66, § 67 ZZVZ). Smlouva byla prodloužena o měsíc do 1. 2. 2026.