See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie szaletów miejskich na terenie Miasta Katowice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: Utrzymanie szaletów miejskich na terenie miasta Katowice. Część I – Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy Rynku 5 oraz ul. Tylnej Mariackiej. Część II - Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy pl. Wolności, pl. Andrzeja, pl. Miarki, pl. Szramka, pl. Powstańców Śląskich, ul. Panewnickiej, pl. Wyzwolenia 21. Część III - Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy pl. Miast Partnerskich, w parku Boguckim, w parku Budnioka, w parku Wełnowickim, w parku przy ul. Leopolda, w parku Kościuszki.
Vorherige Bekanntmachung: 414714-2026
Interne Kennung: BZP.271.1.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen, 90911200 Gebäudereinigung, 98341140 Hausmeisterdienste, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy Rynku 5 oraz ul. Tylnej Mariackiej.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy Rynku 5 oraz ul. Tylnej Mariackiej. 2) Szczegółowy zakres prac dla każdej z części zamówienia określa: a) opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ (odpowiednio dla każdej części), w tym specyfikacja techniczna dla usług wraz ze średnimi kosztami eksploatacji poszczególnych szaletów w latach poprzednich; b) projektowane postanowienia umów, stanowiące załącznik nr 12a do SWZ, c) Kalkulacja ceny ofertowej dla poszczególnych szaletów, stanowiąca załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.1.27.2026 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, że niezbędne jest wyłączenie określonego szaletu/szaletów z eksploatacji w określonych miesiącach, w stosunku do liczby szaletów przewidzianych w opisie przedmiotu zamówienia zamawiający skorzysta z prawa opcji, polegającej na wyłączeniu z eksploatacji poszczególnych wskazanych przez Zamawiającego szaletów, w określonych, wskazanych przez Zamawiającego miesiącach, stosownie do sytuacji. Wyłączenie to wiąże się z odpowiednim obniżeniem wynagrodzenia. Zakres prawa opcji wynosi maksymalnie do 40 % wartości zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy pl. Miast Partnerskich, w parku Boguckim, w parku Budnioka, w parku Wełnowickim, w parku przy ul. Leopolda, w parku Kościuszki.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: Usługa kompleksowa utrzymania i eksploatacji szaletów miejskich zlokalizowanych w Katowicach przy pl. Miast Partnerskich, w parku Boguckim, w parku Budnioka, w parku Wełnowickim, w parku przy ul. Leopolda, w parku Kościuszki. 2) Szczegółowy zakres prac dla każdej z części zamówienia określa: a) opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ (odpowiednio dla każdej części), w tym specyfikacja techniczna dla usług wraz ze średnimi kosztami eksploatacji poszczególnych szaletów w latach poprzednich; b) projektowane postanowienia umów, stanowiące załącznik nr 12c do SWZ, c) Kalkulacja ceny ofertowej dla poszczególnych szaletów, stanowiąca załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.1.27.2026 część III