2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa miejskiej mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków w Sztumie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa miejskiej mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków w Sztumie. Zadanie obejmie przebudowę obszaru oczyszczalni ścieków poprzez budowę nowego budynku technologicznego, rozbiórkę i budowę obiektu administracyjno-technicznego w innym położeniu oraz budowę nowych obiektów działających w ulepszonej technologii przy jednoczesnym przepięciu do nich aktualnie użytkowanych sieci i wyłączeniu z użytkowania obecnie eksploatowanych budynków i urządzeń. W budynku technologicznym planuje się wydzielenie następujących pomieszczeń: instalacji oczyszczania mechanicznego ścieków, stacji dmuchaw, instalacji obsługi membran, instalacji podchlorynu, reagentów, odwadniania osadów, kontenerów na osad odwodniony. W budynku administracyjno-technicznym zlokalizowane zostaną pomieszczania niezbędne dla obsłużenia infrastruktury oczyszczalni i sieci kanalizacyjnej (punkt zlewnego ścieków dowożonych, pompownia ścieków dowożonych i ścieków własnych, pompownia pośrednia ścieków oczyszczonych mechanicznie, zbiornik retencyjno-uśredniający, pompownia pośrednia ścieków uśrednionych, kontenerowa instalacja pomiaru jakości ścieków oczyszczonych, zbiornik awaryjnego odprowadzenia części pływających ze zbiornika retencyjno-uśredniającego, komora rozdziału ścieków do reaktorów biologicznych, reaktory biologiczne, komora rozdziału ścieków z reaktorów biologicznych do komór membran, komory membran zatapialnych, komora rozdziału recyrkulatu z MBR, komora stabilizacji osadu, kontenerowa instalacja pomiaru jakości ścieków oczyszczonych, silos wapna, studzienka pomiarowa ścieków, kontenerowy filtr dezodoryzacyjny – urządzenie technologiczne, prefabrykowana stacja transformatorowa, agregat prądotwórczy w obudowie kontenerowej – urządzenie budowlane, zbiornik do celów przeciwpożarowych, wiata składowiska osadu odwodnionego, pompownia ścieku oczyszczonego przeznaczonego na cele porządkowe (np. podlewanie zieleni), pompownia pomiarowa ścieku oczyszczonego przeznaczonego na cele porządkowe (np. podlewanie zieleni), pompownia ścieku oczyszczonego do zasilania instalacji pomiaru jakości ścieków oczyszczonych, pompownia wód deszczowych, zbiornik retencyjny wód deszczowych, rurociągi technologiczne w budynkach i pomieszczeniach zamkniętych, montaż 2 szt. pomp ciepła o łącznej mocy grzewczej 58 kW). Ponadto zakres zamówienia obejmuje budowę dróg wewnętrznych, placów i chodników oraz nasadzenia zieleni.
Vorherige Bekanntmachung: 126332-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.2.2024