2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania obiektów II Oddziału ZUS w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów II Oddziału ZUS w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje obiekty w następujących miejscowościach i lokalizacjach: 1. Oddział - Zduńska Wola, ul. Kilińskiego 7/11 budynek A, 2. Oddział - Zduńska Wola, ul. Kilińskiego 24 budynek B, 3. Inspektorat - Łódź, ul. Łęczycka 70a, 4. Inspektorat - Pabianice, ul. Kościuszki 31, 5. Inspektorat - Sieradz, ul. Piłsudskiego 8, 6. Inspektorat - Wieluń, ul. 3 Maja 7, 7. Biuro Terenowe - Pajęczno, ul. Wiśniowa 10, 8. Biuro Terenowe - Poddębice, ul. Łęczycka 17/19, 9. Biuro Terenowe - Wieruszów, ul. Bursztynowa 4, 10. Punkt Obsługi Klientów - Łask, ul. Kościuszki 14. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: 530000.271.008.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1. W ramach prawa opcji Wykonawca zobowiązany będzie do dodatkowego wykonywania czynności dezynfekcji, o których mowa w pkt 10 Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 1 do umowy) w ramach usługi sprzątania. Zamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia zakresu czynności codziennego sprzątania realizowanych tylko w dni robocze Zamawiającego. 2. Prawo opcji będzie realizowane na warunkach określonych § 14 Projektowanych postanowień umowy Załącznik nr 2 do SWZ.