2. Verfahren
Verfahren
Titel: Velešín – zajištění služeb v oblasti odpadů
Beschreibung: Předmětem VZ je zajištění služeb v oblasti sběru, svozu a likvidace směsného komunálního odpadu /SKO/, separovaného odpadu a biologicky rozložitelného odpadu /BRKO/ pro Město Velešín a přilehlé obce katastru města Velešín, a to v tomto rozsahu: a) sběr, svoz a odstranění SKO, b) sběr, svoz a likvidace tříděného odpadu – plasty, c) sběr, svoz a likvidace tříděného odpadu – papír, d) sběr, svoz a likvidace tříděného odpadu – sklo směsné, e) sběr, svoz a likvidace biologicky rozložitelného odpadu, f) pronájem nádob na SKO, separovaný odpad a BRKO, a to v počtech, objemech a provedení nádob uvedených v přílohách Smlouvy. Při poskytování služeb je povinnosti zhotovitele dodržet obecně závazné právní předpisy, zejména zákon č. 541/2020 Sb., zákon o odpadech, ve znění pozdějších předpisů (dále také „zákon o odpadech“). Součástí předmětu plnění VZ je rovněž: • zajištění přepravy a odstraňování komunálních odpadů od fyzických osob a právnických osob zapojených do systému obce na skládku v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci, • zajištění čistoty v místě vyprazdňování shromažďovacích nádob (prostředků) a jeho okolí bezprostředně po svozu, tj. po jejich vyprázdnění tak, aby nedošlo k porušení hygienických předpisů, ke škodám na sběrných nádobách nebo ke škodám na majetku vlastníků nemovitostí a provedení úklidu okolí místa vyprazdňování, • bezprostřední uložení odpadových nádob na původní či zadavatelem určené místo, • vedení průběžné evidence o odpadech a způsobu naložení s nimi v souladu se zákonem o odpadech a prováděcími předpisy, • pronájem nádob na směsný komunální odpad, separovaný odpad a biologicky rozložitelný odpad, a to v počtech uvedených v excelových tabulkách jednotlivých druhů odpadů tvořících přílohy Smlouvy; počty nádob vč. počtu nádob ve vlastnictví zadavatele, jejich objem, četnost vývozu u jednotlivých druhů odpadů v roce, obsahuje Příloha č. 3 těchto PPZN - excelové tabulky, které se po uzavření Smlouvy následně stanou nedílnými přílohami Smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1