589776-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu elektronicznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu elektronicznego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w formie dostaw częściowych sprzętu elektronicznego dla jednostek Lasów Państwowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: urządzenia wielofunkcyjne, mobilne komputery dotykowe, drukarki, drukarki przenośne, czytniki kodów kreskowych, tonery do urządzenia wielofunkcyjnego, akcesoria do urządzeń wielofunkcyjnych, akcesoria do mobilnego komputera dotykowego, skanery biurowe z podajnikiem arkuszy, drukarki termotransferowe oraz akcesoria - wyspecyfikowane w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach nr 3.1-3.4 do SWZ odpowiednio do poszczególnych części oraz w Rozdziale IV SWZ. 2. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: 1) Dostawa sprzętu elektronicznego – zestaw I 2) Dostawa sprzętu elektronicznego – zestaw II 3) Dostawa sprzętu elektronicznego – zestaw III 4) Dostawa sprzętu elektronicznego – zestaw IV. 3. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie dowolnie wybrane części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, które mogą zostać udzielone temu samemu wykonawcy. 4. Zamówienia realizowane będą w postaci zamówień częściowych dostarczanych do magazynu ZPUH LP lub do miejsc na terenie kraju wskazanych w zamówieniu.
Interne KennungHP.270.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0003
TitelDostawa sprzętu elektronicznego - Część 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w formie dostaw częściowych sprzętu elektronicznego dla jednostek Lasów Państwowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 1, 2) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 1, 3) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 2, 4) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 2, 5) Mobilny komputer dotykowy typu rejestrator leśniczego – wersja 1, 6) Akcesoria do urządzenia mobilny komputer dotykowy – wersja 1, 7) Drukarka przenośna, termiczna do mobilnego komputera dotykowego typu rejestrator leśniczego – wersja 1, 8) Akcesoria do urządzenia drukarka przenośna, termiczna – wersja 1, 9) Drukarka przenośna, termiczna do mobilnego urządzenia dotykowego typu rejestrator leśniczego – wersja 2, 10) Akcesoria do urządzenia drukarka przenośna, termiczna - wersja 2, 11) Mobilny komputer dotykowy typu smartfon, 12) Akcesoria do urządzenia mobilny komputer dotykowy typu smartfon. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.1 do SWZ.
Interne KennungHP.270.23.2026 Cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy w Części 1. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy, takie same jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ i w wycenie zgodnie z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym Wykonawcy. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku zwiększenia potrzeb ale nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw w jej ramach. Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. 6) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.
LosLOT-0004
TitelDostawa sprzętu elektronicznego - Część 2
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w formie dostaw częściowych sprzętu elektronicznego dla jednostek Lasów Państwowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 3, 2) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 3, 3) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 4, 4) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 4, 5) Mobilny komputer dotykowy typu rejestrator leśniczego – wersja 2, 6) Akcesoria do urządzenia mobilny komputer dotykowy – wersja 2, 7) Drukarka przenośna, termiczna do mobilnego komputera dotykowego typu rejestrator leśniczego – wersja 3, 8) Akcesoria do urządzenia drukarka przenośna, termiczna – wersja 3, 9) Skaner biurkowy z podajnikiem arkuszy do systemu EZD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.2 do SWZ.
Interne KennungHP.270.23.2026 Cz.2
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy w Części 2. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy, takie same jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ i w wycenie zgodnie z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym Wykonawcy. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku zwiększenia potrzeb ale nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw w jej ramach. Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. 6) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.
LosLOT-0005
TitelDostawa sprzętu elektronicznego - Część 3
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w formie dostaw częściowych sprzętu elektronicznego dla jednostek Lasów Państwowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Drukarka – wersja 1, 2) Akcesoria do drukarki – wersja 1, 3) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 6, 4) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 6, 5) Mobilny komputer dotykowy typu rejestrator leśniczego – wersja 3, 6) Akcesoria do urządzenia mobilny komputer dotykowy – wersja 3, 7) Drukarka termotransferowa, biurkowa do systemu EZD , 8) Akcesoria do urządzenia drukarka termotransferowa, biurkowa, 9) Drukarka przenośna, termiczna do mobilnego komputera dotykowego typu rejestrator leśniczego – wersja 4, 10) Akcesoria do urządzenia drukarka przenośna, termiczna – wersja 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.3 do SWZ.
Interne KennungHP.270.23.2026 Cz.3
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy w Części 3. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy, takie same jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ i w wycenie zgodnie z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym Wykonawcy. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku zwiększenia potrzeb ale nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw w jej ramach. Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. 6) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.
LosLOT-0006
TitelDostawa sprzętu elektronicznego - Część 4
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy w formie dostaw częściowych sprzętu elektronicznego dla jednostek Lasów Państwowych. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 7, 2) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 7, 3) Drukarka – wersja 2, 4) Akcesoria do drukarki – wersja 2, 5) Urządzenie wielofunkcyjne – wersja 9, 6) Akcesoria do urządzenia wielofunkcyjnego – wersja 9, 7) Czytnik kodów kreskowych, 8) Mobilny komputer dotykowy typu rejestrator leśniczego – wersja 4, 9) Akcesoria do urządzenia mobilny komputer dotykowy – wersja 4, 10) Drukarka przenośna, termiczna do mobilnego komputera dotykowego typu rejestrator leśniczego – wersja 6, 11) Akcesoria do urządzenia drukarka przenośna, termiczna – wersja 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.4 do SWZ.
Interne KennungHP.270.23.2026 Cz.4
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy w Części 4. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy, takie same jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ i w wycenie zgodnie z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym Wykonawcy. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku zwiększenia potrzeb ale nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw w jej ramach. Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. 6) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.