See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja otwartych rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia
Beschreibung: Konserwacja otwartych rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia
Interne Kennung: PN/0131/U/2026/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie A: obejmujące zlewnię rzek: Bystrzycy
Beschreibung: Zadanie A: obejmujące zlewnię rzek: Bystrzycy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie B: obejmujące zlewnię rzek: Odry, Oławy i Ługowiny
Beschreibung: Zadanie B: obejmujące zlewnię rzek: Odry, Oławy i Ługowiny
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie C: obejmujące zlewnię rzek: Brochówki, Widawy i Ślęzy
Beschreibung: Zadanie C: obejmujące zlewnię rzek: Brochówki, Widawy i Ślęzy