589781-2026 - Ergebnis
Kroatien – Software-Wartung und -Reparatur – Usluga održavanja integriranog bolničkog informacijskog sustava (IBIS) za jednogodišnje razdoblje za potrebe Opće bolnice Pula - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja integriranog bolničkog informacijskog sustava (IBIS) za jednogodišnje razdoblje za potrebe Opće bolnice Pula - 2026
Beschreibung: Predmet nabave je usluga održavanja integriranog bolničkog informacijskog sustava (IBIS) za jednogodišnje razdoblje za potrebe Opće bolnice Pula, koja obuhvaća održavanje postojećih programskih modula, integracija i pripadajućih funkcionalnosti, uključujući korektivno održavanje, funkcionalno-tehnološko usavršavanje, korisničku podršku te ostale usluge održavanja sukladno Tehničkoj specifikaciji koja čini sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 06/26 E-VV
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pregovarački postupak bez prethodne objave poziva na nadmetanje
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000