589786-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
BeschreibungUsługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Interne KennungPOST/DYS/OW/GZ/02058/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCzęść 1. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 83,690 km
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCzęść 2. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 32,643 km
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCzęść 3. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 92,982 km
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCzęść 4. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 77,312 km
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCzęść 5. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 89,236 km
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCzęść 6. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 dla linii SN o łącznej długości 77,450 km
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
BeschreibungCzęść 7. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 123,500 km
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
BeschreibungCzęść 8. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 220,890 km
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
BeschreibungCzęść 9. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 73,940 km
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
BeschreibungCzęść 10. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 105,850 km
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
BeschreibungCzęść 11. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 104,900 km
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
BeschreibungCzęść 12. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 122,430 km
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
BeschreibungCzęść 13. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 194,370 km
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
BeschreibungCzęść 14. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 101,440 km
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
BeschreibungCzęść 15. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 146,460 km
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
BeschreibungCzęść 16. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 130,771 km
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
BeschreibungCzęść 17. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 144,728 km
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18
BeschreibungCzęść 18. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 201,549 km
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19
BeschreibungCzęść 19. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 95,054 km
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20
BeschreibungCzęść 20. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 32,782 km
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21
BeschreibungCzęść 21. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 205,580 km
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22
BeschreibungCzęść 22. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 101,399 km
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23
BeschreibungCzęść 23. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 80,924 km
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24
BeschreibungCzęść 24. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 99,110 km
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25
BeschreibungCzęść 25. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 109,372 km
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26
BeschreibungCzęść 26. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 117,056 km
LosLOT-0027
TitelCzęść nr 27
BeschreibungCzęść 27. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 75,546 km
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28
BeschreibungCzęść 28. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 86,779 km
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29
BeschreibungCzęść 29. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 32,113 km
LosLOT-0030
TitelCzęść nr 30
BeschreibungCzęść 30. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 165,120 km
LosLOT-0031
TitelCzęść nr 31
BeschreibungCzęść 31. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 250,910 km
LosLOT-0032
TitelCzęść nr 32
BeschreibungCzęść 32. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 75,590 km
LosLOT-0033
TitelCzęść nr 33
BeschreibungCzęść 33. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 dla linii SN o łącznej długości 173,677 km
LosLOT-0034
TitelCzęść nr 34
BeschreibungCzęść 34.Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 127,485 km
LosLOT-0035
TitelCzęść nr 35
BeschreibungCzęść 35. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 22,209 km
LosLOT-0036
TitelCzęść nr 36
BeschreibungCzęść 36. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,821 km
LosLOT-0037
TitelCzęść nr 37
BeschreibungCzęść 37. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,777 km
LosLOT-0038
TitelCzęść nr 38
BeschreibungCzęść 38. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 25,337
LosLOT-0039
TitelCzęść nr 39
BeschreibungCzęść 39. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 74,206 km
LosLOT-0040
TitelCzęść nr 40
BeschreibungCzęść 40. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 85,396 km
LosLOT-0041
TitelCzęść nr 41
BeschreibungCzęść 41. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 41,492 km
LosLOT-0042
TitelCzęść nr 42
BeschreibungCzęść 42. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 99,023 km
LosLOT-0043
TitelCzęść nr 43
BeschreibungCzęść 43. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 90,363 km
LosLOT-0044
TitelCzęść nr 44
BeschreibungCzęść 44. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 88,530 km
LosLOT-0045
TitelCzęść nr 45
BeschreibungCzęść 45. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 69,668 km
LosLOT-0046
TitelCzęść nr 46
BeschreibungCzęść 46. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 78,755 km
LosLOT-0047
TitelCzęść nr 47
BeschreibungCzęść 47. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 76,940 km
LosLOT-0048
TitelCzęść nr 48
BeschreibungCzęść 48. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 79,275 km
LosLOT-0049
TitelCzęść nr 49
BeschreibungCzęść 49. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 48,998 km
LosLOT-0050
TitelCzęść nr 50
BeschreibungCzęść 50. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 83,578 km
LosLOT-0051
TitelCzęść nr 51
BeschreibungCzęść 51. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 54,555 km
LosLOT-0052
TitelCzęść nr 52
BeschreibungCzęść 52. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 78,238 km
LosLOT-0053
TitelCzęść nr 53
BeschreibungCzęść 53. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,608 km
LosLOT-0054
TitelCzęść nr 54
BeschreibungCzęść 54. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 106,220 km
LosLOT-0055
TitelCzęść nr 55
BeschreibungCzęść 55. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,610 km
LosLOT-0056
TitelCzęść nr 56
BeschreibungCzęść 56. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 81,244 km
LosLOT-0057
TitelCzęść nr 57
BeschreibungCzęść 57. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 99,071 km
LosLOT-0058
TitelCzęść nr 58
BeschreibungCzęść 58. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 200,396 km
LosLOT-0059
TitelCzęść nr 59
BeschreibungCzęść 59. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 221,767 km
LosLOT-0060
TitelCzęść nr 60
BeschreibungCzęść 60. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 96,200 km
LosLOT-0061
TitelCzęść nr 61
BeschreibungCzęść 61. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 233,600 km
LosLOT-0062
TitelCzęść nr 62
BeschreibungCzęść 62. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 138,700 km
LosLOT-0063
TitelCzęść nr 63
BeschreibungCzęść 63. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 164,188 km
LosLOT-0064
TitelCzęść nr 64
BeschreibungCzęść 64. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 124,476 km
LosLOT-0065
TitelCzęść nr 65
BeschreibungCzęść 65. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 228,818 km
LosLOT-0066
TitelCzęść nr 66
BeschreibungCzęść 66. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 41,300 km
LosLOT-0067
TitelCzęść nr 67
BeschreibungCzęść 67. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 91,311 km