See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROVK boomonderhoud en EPR, Weert
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden met betrekking tot bomen. De werkzaamheden worden onderverdeeld in: - Het snoeien van bomen; - Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden; - Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden; - Het verwerken van vrijgekomen materialen; - Opname boomkenmerken; - Het treffen van verkeersmaatregelen Werkzaamheden conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2026-GNS-01.1. Het werk bestaat in hoofdzaak uit het bestrijden van de eikenprocessierups in de gemeente Weert De werkzaamheden worden onderverdeeld in: - Bestrijding eikenprocessierups; - Het treffen van verkeersmaatregelen. Werkzaamheden conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2026-GNS-01.2. - Het snoeien van bomen - totale areaal ca. 16.000 bomen; - Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden - ca. 460 bomen en/of stobben; - Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden - ca. 1.000 bomen; - Opname boomkenmerken - ca. 16.000 bomen. - Bestrijding eikenprocessierups - ca. 18.000 bomen
Interne Kennung: CA250144
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding van het project vindt plaats overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ROVK Boomonderhoud, Weert
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden met betrekking tot bomen. De werkzaamheden worden onderverdeeld in: - Het snoeien van bomen; - Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden; - Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden; - Het verwerken van vrijgekomen materialen; - Opname boomkenmerken; - Het treffen van verkeersmaatregelen Werkzaamheden conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2026-GNS-01.1. - Het snoeien van bomen - totale areaal ca. 16.000 bomen; - Het rooien en vellen van bomen en bijkomende werkzaamheden - ca. 460 bomen en/of stobben; - Planten van bomen en bijkomende werkzaamheden - ca. 1.000 bomen; - Opname boomkenmerken - ca. 16.000 bomen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
Los: LOT-0002
Titel: ROVK Eikenprocessierups, Weert
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het bestrijden van de eikenprocessierups in de gemeente Weert De werkzaamheden worden onderverdeeld in: - Bestrijding eikenprocessierups; - Het treffen van verkeersmaatregelen. Werkzaamheden conform de gestelde eisen c.q. randvoorwaarden zoals beschreven in bestek 2026-GNS-01.2. - Bestrijding eikenprocessierups - ca. 18.000 bomen
Interne Kennung: 2