589807-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Post- und Fernmeldedienste – Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul București, în ţară şi în străinătate (inclusiv servicii de pregătire, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență)
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul București, în ţară şi în străinătate (inclusiv servicii de pregătire, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență)
Beschreibung: Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul București, în ţară şi în străinătate (inclusiv servicii de pregătire, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență), împărțit pe 3 loturi
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul București, în ţară şi în străinătate (inclusiv servicii de pregătire, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență), împărțit pe 3 loturi
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64000000 Post- und Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul București, în ţară şi în străinătate (inclusiv servicii de pregătire, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență), împărțit pe 3 loturi
Beschreibung: Lot 1 - Servicii poștale, respectiv expediere corespondență standard, cu confirmare de primire și corespondență recomandată, precum și servicii de curierat (inclusiv servicii de pregătire, pretipărirea conținutului şi a plicurilor, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență) necesare desfășurării activității Direcției Generale de Poliție Locală Sector 2 (Șos. Pantelimon nr. 27);
Interne Kennung: RO- Lot -1 servicii postale și de curierat
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Los: LOT-0002
Beschreibung: Servicii poștale, respectiv expediere corespondență cu confirmare de primire (inclusiv servicii de pregătire, pretipărirea conținutului şi a plicurilor, printare, personalizare plicuri, împlicuire şi expediere corespondență) necesare desfășurării activității Direcției Generale de Impozite și Taxe Locale Sector 2 (Șos. Morarilor nr. 6 și Str. Ziduri Moşi nr.4, et.2 - sediul Piața Obor);
Interne Kennung: RO- Lot -2 servicii postale și de curierat
Los: LOT-0003
Beschreibung: Lot 3 - Servicii poștale, respectiv expediere corespondență standard, cu confirmare de primire şi corespondență recomandată precum și servicii de curierat, necesare desfășurării activității din sediul Administrativ al Sectorului 2 al Municipiului București (Str. Chiristigiilor nr.11-13 și Șos. Electronicii nr. 44)