2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr provozovatele tepelného hospodářství města Planá
Beschreibung: Předmětem koncesní smlouvy je provozování tepelného hospodářství ve městě Planá, včetně zajištění dodávek tepla a teplé vody odběratelům a dalších souvisejících činností koncesionářem vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a v souladu s platnými právními předpisy po dobu 6 let. Tepelné hospodářství města Planá se sestává ze čtyř zdrojů tepla a teplovodních rozvodů - Kotelna UK IV, Kotelna Poliklinika, Kotelna DPS A a DPS B. Bližší informace obsahuje zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výběr provozovatele tepelného hospodářství města Planá
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Fáze koncesního řízení : a) kvalifikační fáze – po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí splnění podmínek kvalifikace (viz čl. 6, 7 a 8 zadávací dokumentace) u každého účastníka. Zadavatel vyloučí z účasti v řízení účastníky, kteří neprokázali splnění podmínek kvalifikace. Zadavatel nebude provádět snížení počtu účastníků; b) jednací fáze (viz podrobněji čl. 9 a 10 zadávací dokumentace) je zahájena po ukončení kvalifikační fáze; Zadavatel vyzve účastníky, kteří nebyli vyloučeni z účasti v řízení, k podání předběžných nabídek. Podrobnosti budou stanoveny ve výzvě k podání předběžných nabídek. Po uplynutí lhůty pro podání předběžných nabídek bude zadavatel s účastníky jednat o jejich předběžných nabídkách s cílem zlepšit předběžné nabídky ve prospěch zadavatele; c) nabídková fáze je zahájena odesláním výzvy k podání (konečných) nabídek účastníkům, se kterými bylo jednáno v jednací fázi; zadavatel (konečné) nabídky posoudí z hlediska toho, zda i po jejich případných úpravách splňují zadávací podmínky, provede hodnocení dle pravidel hodnocení (zadavatel si vyhrazuje právo případně provést i předřazené hodnocení nabídek dle § 39 odst. 4 ZZVZ) a v návaznosti na rozhodnutí o výběru ekonomicky nejvýhodnější nabídky uzavře smlouvu s účastníkem, který podal ekonomicky nejvýhodnější nabídku (viz čl. 11, 12, 13 a 16).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen, 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte, 39721410 Gasgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem koncesní smlouvy je provozování tepelného hospodářství ve městě Planá, včetně zajištění dodávek tepla a teplé vody odběratelům a dalších souvisejících činností koncesionářem vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a v souladu s platnými právními předpisy po dobu 6 let. Tepelné hospodářství města Planá se sestává ze čtyř zdrojů tepla a teplovodních rozvodů.