See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych dla: Apteka – ul. Cegłowska 80 Apteka – ul. Inflancka 6
Vorherige Bekanntmachung: 262577-2026
Interne Kennung: ZP-39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych w zakresie dostawy środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Beschreibung: pakiet 22 - Alkoholowy preparat do dezynfekcji skóry przed iniekcjami
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Beschreibung: pakiet 23 - Preparat do dezynfekcji błon śluzowych, ran, oparzeń
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Beschreibung: pakiet 24 - Preparat do płukania ran II
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Beschreibung: pakiet 25 - Preparat do płukania ran III
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Beschreibung: pakiet 26 - Preparat do oczyszczania, nawilżania i odkażania ran
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27
Beschreibung: pakiet 27 - Preparat do mycia i dezynfekcji skóry przed zabiegami operacyjnymi i eradykacji drobnoustrojów wielolekoopornych
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28
Beschreibung: pakiet 28 - Emulsja myjąca do ciała i włosów
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29
Beschreibung: pakiet 29 - Preparat do dezynfekcji błon śluzowych i ran
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30
Beschreibung: pakiet 30 - Preparat do dezynfekcji błon śluzowych i ran I
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Beschreibung: pakiet 31 - Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Beschreibung: pakiet 32 - Preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk I
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Beschreibung: pakiet 33 - Preparat do dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych
Interne Kennung: PAKIET 33