2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Wyszków w latach 2025-2026
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest utworzenie od dnia 01.11.2025 r. Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK na terenie miasta Wyszkowa. 1.2. Prowadzenie PSZOK w okresie od 02.11.2025 r. do dnia 31.12.2026 r. 1.3. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający określa ilość odbieranych odpadów na 1 300,00 Mg.
Interne Kennung: IPF.271.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja i Obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla mieszkańców gminy Wyszków w latach 2025-2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen