589853-2026 - Wettbewerb
Polen – Varia – LEKI OGÓLNE, ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, SUPLEMENTY DIETY, WYROBY MEDYCZNE ORAZ LEK REGORAFENIB
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLEKI OGÓLNE, ŚRODKI SPOŻYWCZE SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA, SUPLEMENTY DIETY, WYROBY MEDYCZNE ORAZ LEK REGORAFENIB
Beschreibung1) część nr 1 – Leki różne I 2) część nr 2 – Leki różne II 3) część nr 3 – Leki różne III 4) część nr 4 – Diety 5) część nr 5 – Leki różne IV 6) część nr 6 – Leki różne V 7) część nr 7 – Albuminy i immunnoglobuliny 8) część nr 8 – Preparaty do żywienia pozajelitowego, desfluran i sewofluran 9) część nr 9 – Antybiotyki 10) część nr 10 – Leki różne VI 11) część nr 11 – Leki różne VII 12) część nr 12 – Leki różne, diety 13) część nr 13 – Antytrombiny i immunoglobuliny 14) część nr 14 – Leki różne VIII 15) część nr 15 – Leki różne IX 16) część nr 16 – Phytomenadione, thiamine 17) część nr 17 – Leki różne, gąbki hemostatyczne 18) część nr 18 – Biwalirudyna 19) część nr 19 – Natrium hydricum 20) część nr 20 – Dapagliflozin 21) część nr 21 – Leki różne X 22) część nr 22 – Leki różne XI 23) część nr 23 – Leki różne XII 24) część nr 24 – Dinoprost 25) część nr 25 – Klej tkankowy 26) część nr 26 – Entecavirum 0,5 mg 27) część nr 27 – Probiotyki 28) część nr 28 – Lamivudinum 29) część nr 29 – Laronidasum 30) część nr 30 – Tenofoviri disoproxil 31) część nr 31 – Toxinum botulinicum I 32) część nr 32 – Toxinum botulinicum II 33) część nr 33 – Toxinum botulinicum III 34) część nr 34 – Paski fluoresceinowe 35) część nr 35 – Palivizumab 36) część nr 36 – Chlorhexidinum 37) część nr 37 – Calcium glubionate 38) część nr 38 – Lidocaine 39) część nr 39 – Immuonoglobulina ludzka 40) część nr 40 – Andeksanet alfa 41) część nr 41 – Strzykawka do przepłukiwania fabrycznie napełniona izotonicznym roztworem 0,9 % nacl do procedur aseptycznych 42) część nr 42 – Leki różne XIII 43) część nr 43 – Glecaprevirum+pibrentasivirum 44) część nr 44 – Sofosbuvirum+velpatasvirum 45) część nr 45 – Idarucizumab 46) część nr 46 – Sofosbuvirum+velpatasvirum+voxilaprevirum 47) część nr 47 – Cloracepate 48) część nr 48 – Preparaty różne 49) część nr 49 – Amoxicillin 50) część nr 50 – Wosk kostny 51) część nr 51 – Calcitriol 52) część nr 52 – Trazodone, lorazepam 53) część nr 53 – Metoprolol 54) część nr 54 – Afliberceptum 55) część nr 55 – Diety II 56) część nr 56 – Leki różne XIV 57) część nr 57 – Leki różne XV 58) część nr 58 – Leki przeciwwirusowe 59) część nr 59 – Insulina Glarginum + Lixisenatidum 60) część nr 60 – Phenylephrine 61) część nr 61 – Insulina Degludec 62) część nr 62 – Midanium roztwór do stosowania w jamie ustnej 63) część nr 63 – Zanubrutinibum 64) część nr 64 – Przenośny System Infuzyjny 65) część nr 65 – Sprzęt pomocniczy 66) część nr 66 – Płyn antyseptyczny. 67) część nr 67 – Tremelimumab 68) część nr 68 – Elranatamab 69) część nr 69 – Avelumab 70) część nr 70 – Afliberceptum, roztwór do wstrzykiwań
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelLEKI RÓŻNE I
Beschreibung1 20% roztwór dwupeptydu alanyloglutaminy do wlewów dożylnych 100 ml 2 200 Flakon 2 20% roztwór dwupeptydu alanyloglutaminy do wlewów dożylnych 50 ml 200 Flakon 3 Aminokwasy-roztwór 10% do wlewów dożylnych (nie zawiera elektrolitów) - skład zbliżony do białka mleka matki, dostosowany do metabolizmu noworodków wcześniaczych, maksymalnie obniżona zawartość tzw. kwaśnych aminokwasów, o osmolarności teoretycznej 885 mOsm/l - opak 100 ml 150 Szt. 4 Cefepime 1 g x 10 szt. 30 Op. 5 Cefepime 2 g x 10 szt. 20 Op. 6 Ciprofloxacin 200 mg / 100ml 17 000 Szt. 7 Clindamycin 300 mg / 2ml fiol. x 5szt. 250 Op. 8 Clindamycin 600 mg / 4ml fiol x 5szt. 400 Op. 9 Dieta - cząstkowa w proszku o wysokiej zawartości białka mleka i wapnia oraz niskiej zawartości tłuszczu, zawiera kazeinę 80% i serwatkę 20%, o neutralnym smaku - puszka 300 g 120 Szt. 10 Dieta płynna, wysokokaloryczna, (1,3 kcal/ml), bogatoresztkowa, o wysokiej zawartości, aminokwasów rozgałęzionych i obniżonej zawartości aminokwasów aromatycznych oraz zawartości sodu (nie więcej 75 mg/100ml), dla pacjentów z niewydolnością wątroby-opakowanie 500ml do podania enteralnego przez pompę do żywienia i metodą grawitacyjną 30 Szt. 11 Dieta płynna, normokaloryczna (1kcal/ml), bezglutenowa, klinicznie wolna od laktozy, do długoterminowanego żywienia pacjentów metodą 1 worek na dobę, o pojemności 1500ml, do podaży enteralnej przez pompę do żywienia i metodą grawitacyjną 30 Szt. 12 Dieta płynna, 1,2kcal/ml, bezglutenowa, bogatobiałkowa, bogatoresztkowa, klinicznie wolna od laktozy, do długoterminowanego żywienia pacjentów metodą 1 worek na dobę, o pojemności 1500ml, do podaży enteralnej przez pompę do żywienia i metodą grawitacyjną 30 Szt. 13 Dieta kompletna w płynie, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml) do podaży drogą przewodu pokarmowego, bogatoresztkowa, bezglutenowa, klinicznie wolna od laktozy, o podwyższonej zawartości omega-3 kwasów tłuszczowych i obniżonej zawartości sodu (47,5mg/ 100ml) wysokobiałkowa, w worku o pojemności 500 ml 300 szt. 14 Dieta kompletna w płynie, hiperkaloryczna (1,3 kcal/ml) do podaży drogą doustną, bogatoresztkowa, bezglutenowa, klinicznie wolna od laktozy, o podwyższonej zawartości aminokwasów rozgałęzionych i obniżonej zawartości aminokwasów aromatycznych przeciwutleniaczy (karotenoidy, vit, E selen), wysokobiałkowa, w postaci napoju mlecznego o pojemności 200ml dla chorych z niewydolnością wątroby. 40 Szt. 15 Dieta kompletna w płynie, do żywienia dojelitowego, hiperkaloryczna (1 kcal/ml), bogatobiałkowa (4,7g/100ml), zawierająca kazeinę i serwatkę, zawiera tłuszcze z oleju rybnego .Osmolarność 325 mOsm/l. Dla pacjentów z brakiem tolerancji glukozy. Pojemność 1000ml 64 szt. 16 Dieta kompletna w płynie, do żywienia dojelitowego, hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), bogatobiałkowa (7,5g/100ml), zawierająca kazeinę i serwatkę, zawiera tłuszcze z oleju rybnego .Osmolarność 360mOsm/l. Wspomaga leczenie odleżyn i trudno gojących się ran. Pojemność 1000ml 64 szt. 17 Dieta kompletna w płynie, do żywienia dojelitowego, wysokokaloryczna (2 kcal/ml),bogata w energetyczne tłuszcze (10g/100ml), węglowodany nie więcej niż 17g/100ml,bogatoresztkowa, niskosodowa. Osmolarność 420mOsm/l. Stosowana w chorobach wyniszczających. Pojemność 500ml 40 szt. 18 Emulsja tłuszczowa do odżywiania pozajelitowego 10% 100 ml (wysoko oczyszczony olej rybi) 100 Szt. 19 Emulsja tłuszczowa do odżywiania pozajelitowego 10% 50 ml (wysoko oczyszczony olej rybi) 30 Szt. 20 Emulsja tłuszczowa (mieszanina tłuszczy LCT, MCT, oleju z oliwek, oleju rybiego) do odżywiania pozajelitowego 100 ml 100 Szt. 21 Fluconazole 2mg / 1ml flak 100 ml i v 2 500 Szt. 22 Fluconazole 2 mg / 1ml flak 50 ml i.v 500 Szt. 23 Flumazenil 0,5mg / 5ml x 5 amp 6 Op. 24 Fosforany organiczne do żywienia pozajelitowego amp. 20 ml x 20 szt. 180 Op. 25 Imipenem 500 mg + cilastatin 500mg i.v. x 10 szt. 80 Op. 26 Levofloxacinum 500mg/100 ml x 10 poj. 130 Op. 27 Levofloxacinum 250mg/50 ml x 10 poj. 30 Op. 28 Meropenem 1 g x 10 fiol. 600 Op. 29 Meropenem 0,5 g x 10 fiol. 100 Op. 30 Metamizole 1g / 2ml x 10 amp, który można łączyć z tramadolem w jednym wlewie 500 Op. 31 Metamizole 2,5g / 5ml x 10 amp, który można łączyć z tramadolem w jednym wlewie 200 Op. 32 Norepinephrine 4mg/4ml x 10amp., z możliwością przechowywania poza lodówką 100 Op. 33 Paracetamol (10 mg / ml) flakon 50 ml x 10 szt. 400 Op. 34 Paracetamol (10 mg / ml) fiolka 100 ml x 10 szt. 5 500 Op. 35 Pierwiastki śladowe - dobowe zapotrzebowanie dla dzieci - 10 ml amp. do wlewów dożylnych x 20 amp. 10 Op. 36 Pierwiastki śladowe, zawierające chrom, miedź, żelazo, mangan, potasu jodek sodu fluorek, molibdenian, selenian oraz cynk. 10 ml amp do wlewów dożylnych x 20 szt. 50 Op. 37 Piperacillin + tazobactam 2,25 g x 10 fiol. 50 Op. 38 Piperacillin + tazobactam 4,5 g x 10fiol. 700 Op. 39 Potassium chloratum 15 % 20ml x 20 fiol. Z tworzywa sztucznego 1 250 Op. 40 Propofol 1% 20 ml x 5 amp emulsja tłuszczowa do wstrzykiwań lub infuzji 1 900 Op. 41 Propofol 2% 50 ml emulsja tłuszczowa do wstrzykiwań lub infuzji x 10 szt. 180 Op. 42 Rocuronium bromide 50 mg/ 5 ml x10 fiol. 550 Op. 43 Sodium chloride 0,9% 10 ml x 50 amp plast 3 000 Op. 44 Sugammadex 200 mg x 10 szt. 140 Op. 45 Witaminy rozpuszczalne w wodzie dla dorosłych i dzieci - do wlewów dożylnych fiol 10 ml x 10 fiol 30 Op. 46 Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach dla dzieci - do wlewów dożylnych fiol 10 ml x 10 amp. 15 Op. 47 Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach dla dorosłych do wlewów dożylnych fiol 10 ml x 10 amp. 15 Op. Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPodane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
LosLOT-0002
TitelLEKI RÓŻNE II
Beschreibung1 Abciximab 10 mg /5 ml x 1 fiol 200 Fiolka 2 Aciklovir 250 mg fiol. X 5 szt. koncentrat gotowy 200 Op. 3 Albumina ludzka 20% 10ml 50 Op. 4 Amikacin 0,3% krople do oczu 5ml 35 Op. 5 Amikacin 250 mg amp. 300 Szt. 6 Amikacin 500 mg amp. 400 Szt. 7 Ampicillin 500 mg fiol 1 000 Fiolka 8 Ampicillin 1000 mg fiol. (wymagana rejestracja w profilaktyce okołoporodowej) 2 000 Fiolka 9 Ampicillin 2000 mg fiol. 200 Fiolka 10 Ascorbic acid 500mg / 5ml x 10 amp 400 Op. 11 Betahistine 8 mg x 100 tabl. 20 Op. 12 Betahistine 16 mg x 60 tabl. 5 Op. 13 Betahistine 24 mg x 60 tabl. 20 Op. 14 Bisoprolol 2,5mg x 30 tabl. 250 Op. 15 Bisoprolol 5mg x 30 tabl. 200 Op. 16 Bisoprolol 10mg x 30 tabl. 30 Op. 17 Bupivacaine do znieczulenia podpajęczynówkowego 0,5 % x 5amp. roztwór hiperbaryczny 100 Op. 18 Buprenorphinum 0,3 mg/ml x 5 amp. 400 Op. 19 Caspofungin 50 mg 80 Fiolka 20 Caspofungin 70 mg 10 Fiolka 21 Captopril 12,5 mg x 30 tabl 70 Op. 22 Captopril 25 mg x 30 tabl 80 Op. 23 Carbamazepine 200mg x 50 tabl 20 Op. 24 Cefazolin 1 g fiol 12 000 Fiolka 25 Cefotaxime 1 g fiol 2 000 Fiolka 26 Cefotaxime 2 g fiol. 4 000 Fiolka 27 Ceftazidime 500mg fiol., możliwość do stosowania poniżej 3 miesiąca życia oraz trwałość po rozpuszczeniu 24h 200 Fiolka 28 Ceftazidime 1g fiol.(iv., im.i roztwór do infuzji dożylnej), trwałość po rozpuszczeniu 24h 500 Fiolka 29 Ceftazidime 2 g fiol. (iv., im.i roztwór do infuzji dożylnej), trwałość po rozpuszczeniu 24h 1 000 Fiolka 30 Ceftriaxone 1 g fiol. 3 000 Fiolka 31 Ceftriaxone 2 g fiol. 15 000 Fiolka 32 Cefuroxime 1,5 g 6 000 Fiolka 33 Cefuroxime 750 mg (stosowany w neonatologii) 2 000 Fiolka 34 Cetirizine 10mg x 30 tabl. 70 Op. 35 Ciprofloxacin 250 mg x 10 tabl 50 Op. 36 Ciprofloxacin 500 mg x 10 tabl 200 Op. 37 Clemastine 1mg / 10 ml syrop 100 ml 10 Op. 38 Clemastine 1 mg/ml x 5amp. 1 000 Op. 39 Cytrynian kofeiny 20mg/ml x 10 amp. 60 Op. 40 Dalbavancin 500mg fiol. 9 Szt. 41 Enalapril 5 mg x 30 tabl 10 Op. 42 Enalapril 10 mg x 30 tabl 15 Op. 43 Enalapril 20 mg x 30 tabl 5 Op. 44 Fluorouracil 500 mg 100 fiol. 45 Fluorouracil 1000mg 100 fiol. 46 Fluorouracil 5000 mg 650 fiol. 47 Fosfomycyna 2g x 10 but. 10 Op. 48 Fosfomycyna 4g x 10 but. 20 Op. 49 Furosemide 40 mg x 30 tabl 300 Op. 50 Hydrocortisone 100 mg x 1 fiol. 5 000 Szt. 51 Levofolic 200mg 100 fiol. 52 Levofolic 450 mg 100 fiol. 53 Levosimendan 2,5 mg / ml 15 Szt. 54 Linezolid 600 mg x 10 tabl 5 Op. 55 Linezolid 2mg/2ml x 1worek 300ml i.v., worek infuzyjny z dwoma niezależnymi portami 1 000 szt. 56 Magnesium sulfuricum 20% (2g /10ml) 10ml x 10 amp 1 400 Op. 57 Metamizole 1g / 2ml x 5 amp, który można łączyć z tramadolem w jednym wlewie 10 000 Op. 58 Metamizole 2,5g / 5ml x 5 amp, który można łączyć z tramadolem w jednym wlewie 3 000 Op. 59 Metoclopramide 10mg / 2 ml x 5 amp 2 500 Op. 60 Midazolam 5 mg / 5ml x 10 amp posiadający w swoim składzie edetynian sodu 800 Op. 61 Midazolam 50mg / 10ml x 5 amp posiadający w swoim składzie edetynian sodu 1 000 Op. 62 Midazolam 15mg/ 3 ml x 5 amp 3 ml posiadający w swoim składzie edetynian sodu 80 Op. 63 Midazolam 5 mg/1ml x 10 amp 1 ml posiadający w swoim składzie edetynian sodu zapobiegający wytrącaniu osadu będącym wynikiem interakcji szkła z płynem ampułkowym 25 Op. 64 Methadone 100 ml 50 Op. 65 Neostigmine 0,5 mg / 1ml x 10 amp 900 Op. 66 Norepinephrine 1mg /ml x 10amp 10 Op. 67 Norepinephrine 4mg / 4 ml x 5 amp 500 Op. 68 Ofloxacin 0,3 % krople do oczu 5 ml 150 Op. 69 Opipramol dihydrochloride 50 mg x 20 tabl. 20 Op. 70 Paracetamol 500 mg x 50 tabl. 1 000 Op. 71 Simvastatin 20 mg x 28 tabl 15 Op. 72 Tetanus immunoglobulin 250 j.m. 150 Szt. 73 Tramadol 50 mg x 20 kaps 50 Op. 74 Tramadol 50 mg / 1ml x 5 amp. Zamawiający wymaga, aby lek można było mieszać w jednej strzykawce z produktem Metamizolum natricum przed podaniem pacjentowi 2 000 Op. 75 Tramadol 100 mg / 2ml x 5 amp. Zamawiający wymaga, aby lek można było mieszać w jednej strzykawce z produktem Metamizolum natricum przed podaniem pacjentowi 1 200 Op. 76 Voriconazole 200mg x 10 tabl. powl. 6 Op. 77 Zawiesina prątka (BCG) w systemie zamkniętym. Produkt leczniczy zawierający nie mniej niż 2 x 108 i nie więcej niż 3 x109 żywych cząstek BCG (Bacillus Calmette-Guérin szczep RIVM) w systemie instalacyjnym zamkniętym i bezpiecznym dla personelu 650 Komplet
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelLEKI RÓŻNE III
Beschreibung1 Aqua pro iniectione 10ml amp.plast. X 100amp. 250 Op. 2 Atropinum sulfuricum 0,5mg / 1ml x 10 amp. 300 Op. 3 Atropinum sulfuricum 1mg / 1 ml x 10 amp. 550 Op. 4 Anidulafungin 100 mg 110 Flakon 5 Barium sulfate 1g / ml 200 ml 30 Szt. 6 Bupivacaine 0,5% 20ml x 5 fiolek 500 op 7 Cefoperazone 1 g fiol 100 Fiolka 8 Cefoperazone + sulbactan 1 g fiol 40 Fiolka 9 Cefoperazone + sulbactan 2 g fiol 40 Fiolka 10 Ceftazidimum / avibactamum 2,5 g (2g + 0,5 g) x 10 fiol. 20 Op. 11 Co – trimoxazole (trimesolphar) 480 mg / 5ml x 10 amp 250 Op. 12 Cyanocobalamin 100 mcg / 1ml x 10 amp 20 Op. 13 Cyanocobalamin 1000 mcg / 2ml x 5 amp 100 Op. 14 Dalteparin sodium 2500 j.m amp.strzyk 50 Amp.-strzyk. 15 Dalteparin sodium 5000 j.m amp.strzyk 50 Amp.-strzyk. 16 Dalteparin sodium 7500 j.m amp.strzyk 50 Amp.-strzyk. 17 Dexmedetomidine 200 mcg/2ml x25 amp. 80 Op. 18 Dexmedetomidine 400 mcg/4ml x5 amp. 10 Op. 19 Dexmedetomidine 1000 mcg/10ml x5 amp. 5 Op. 20 Dexamethasone 0,1% krople do oczu 5ml 100 Op. 21 Digoxin 0,5mg / 2ml x 5 amp. 200 Op. 22 Dobutamine 250 mg / 10ml 1 fiol. 1 500 Fiolka 23 Dopamine h/chl 1% (50mg/5ml) x 10 amp 10 Op. 24 Dopamine h/chl 4% (200mg/5ml) x 10 amp 100 Op. 25 Doxazosin 2mg x 30 tabl 20 Op. 26 Doxazosin 4 mg x 30 tabl 60 Op. 27 Ephedrinum h/chl 25mg/ 1ml x 10 amp 410 Op. 28 Epinephrinum 0,1 % (1mg/1ml) x 10 amp 420 Op. 29 Fentanyl 0,1mg / 2ml x 50 amp. Z rejestracją do podania dożylnego, domięśniowego, podskórnego, podpajęczynówkowego i zewnątrzoponowego 350 Op. 30 Fentanyl 0,5mg / 10ml x 50 amp. Z rejestracją do podania dożylnego, domięśniowego, podskórnego, podpajęczynówkowego i zewnątrzoponowego 250 Op. 31 Furosemide 20 mg/ 2ml x 5 amp 500 Op. 32 Furosemide 20 mg / 2ml x 50amp 3 000 Op. 33 Haloperidol 2 mg / 1ml krople 10ml 20 Op. 34 Heparin 25 tys.j.m./ 5ml x 10 fiol 160 Op. 35 Lidocaine h/chl 1% (20 ml fiol) x 5 fiol rejestracja w dożylnym leczeniu bólu w okresie okołooperacyjnym jako składnik analgezji prewencyjnej i multimodalnej 1 550 Op. 36 Lidocaine h/chl 2% (20 ml fiol) x 5 fiol rejestracja w dożylnym leczeniu bólu w okresie okołooperacyjnym jako składnik analgezji prewencyjnej i multimodalnej 800 Op. 37 Loperamide 2mg x 30 tabl 200 Op. 38 Metoclopramide 10mg x 50 tabl 30 Op. 39 Metronidazole 0,5% roztw.do wlew.iv 100ml 21 000 Flakon 40 Metronidazole 250 mg x 20 tabl 150 Op. 41 Metronidazole 500 mg x 10 tabl dopochwowe 100 Op. 42 Methylprednisolone hemisuccinate 1g/16 ml x 1 fiol 250 Fiolka 43 Methylprednisolone hemisuccinate 500mg/8ml x 1 fiol. 200 Fiolka 44 Methylprednisolone hemisuccinate 40mg/1ml x 1 fiol. 60 Fiolka 45 Morphine sulfas lub h/ch10 mg / 1ml x 10 amp 300 Op. 46 Morphine sulfas lub h/ch 20mg / 1ml x 10 amp 100 Op. 47 Mykafungina 50 mg fiol. 20 Szt. 48 Mykafungina 100 mg fiol. 50 Szt. 49 Naloxone 0,4 mg / 1ml x 10 amp 100 Op. 50 Omeprazol 20 mg x 28 kaps. 600 Op. 51 Pantoprazol 40 mg x 1 fiol. rozp.w 0,9%NaCl 1 000 Fiolka 52 Papaverine h/chl 40 mg / 2ml x 10 amp 20 Op. 53 Pentoxifylline 100 mg / 5ml x 5 amp 10 Op. 54 Pentoxifylline 300 mg / 15ml x 10 amp 15 Op. 55 Phytomenadione 10 mg x 30 tabl 40 Op. 56 Phytomenadione 10 mg / 1ml x 10 amp 100 Op. 57 Piracetam 1g/5ml x 12 amp 10 Op. 58 Piracetam 3g/15ml x 4 amp 150 Op. 59 Piracetam 20% (do wlew.i.v.) (60ml=12g) flakon 60ml 500 Flakon 60 Propafenone 150 mg x 60 tabl 20 Op. 61 Risperidone 1 mg x 20tabl. 10 Op. 62 Sodium chloride 10% 10 ml x 100 amp plast 150 Op. 63 Tigecycline 50mg/5ml x 10 fiol. 20 Op. 64 Tropikamide 0,5% krople do oczu (2x5ml) 20 Op. 65 Tropikamide 1% krople do oczu (2x5ml) 320 Op. 66 Vitamin B complex x 50 (tabl powl lub draż) 25 Op. 67 Voriconazole 200mg x 1 fiol. 50 Op.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelDIETY
Beschreibung1 Dieta peptydowa, kompletna pod względem odżywczym normokaloryczna, bezresztkowa, klinicznie wolna od laktozy, której źródło węglowodanów stanowią maltodekstryny, peptydowa 4g białka/100 ml z serwatki (mieszanina wolnych aminokwasów i krótkołańcuchowych peptydów), niskotłuszczowa max 1,7 g/100ml (tłuszcz obecny w postaci oleju roślinnego i średniołańcuchowych trójglicerydów - MCT), nasycone kwasy tłuszczowe 1g/100ml, o osmolarności max 455 mosmol/l, w opakowaniu 500 ml. 400 Szt. 2 Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml (min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l., Opakowanie 500 ml 150 Szt. 3 Produkt do szybkiego zagęszczania płynów(napojów i pokarmów). Zawiera gumę ksantanową i gumę guar,oraz maltodekstryny, nie zawiera skrobi. Wykazuje oporność na działanie amylazy, co pozwala chronić przed aktywnością tego enzymu w jamie ustnej. Produkt dedykowany dla pacjentów z dysfagią. Energetyczność poniżej 3kcal/1g, zawiera węglowodany 0,58g/1g, oraz błonnik 0,28g/1g. Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy. 1porcja= 3g. Opakowanie typu puszka 175g 250 szt. 4 Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml (min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l.Opakowanie 1000 ml 300 Szt. 5 Dieta bogatoresztkowa z zawartością min. 6 rodzajów błonnika (min. 1,5 g/100ml), normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość : białka 4-4,5g/100 ml (min. 15,5% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En, minimum 90% to węglowodany złożone), tłuszczów 3,5-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (0,025 g/100lm), zawartość błonnika min. 3%, o osmolarności do 280 mOsmol/l. Opakowanie 500ml 100 Szt. 6 Dieta bogatoresztkowa z zawartością min. 6 rodzajów błonnika (min. 1,5 g/100ml), normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość : białka 4-4,5g/100 ml (min. 15,5% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En, minimum 90% to węglowodany złożone), tłuszczów 3,5-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (0,025 g/100lm), zawartość błonnika min. 3%, o osmolarności do 280 mOsmol/l. Opakowanie 1000ml 100 Szt. 7 Dieta – kompletna pod względem odżywczym, bogatobiałkowa (oparta na białku kazeinowym, serwatkowym, sojowym i z grochu-6,3g/100ml), kompletna, bez cholesterolowa, o osmolarności nie większej niż 275 mOsm/l, polimeryczna, hiperkaloryczna (1,25kcal/ml), zawiera wyłącznie tłuszcze MCT, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego - opakowanie 1000 ml do podawania przez zgłębnik 80 Szt. 8 Dieta – kompletna pod względem odżywczym, bogatobiałkowa (oparta na białku kazeinowym,, serwatka, groch, soja-10g/100ml), o osmolarności nie większej niż 275 mOsm/l, hiperkaloryczna (1,26 kcal/ml), zawiera tłuszcze 4,9g /100ml, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego - opakowanie 500 ml do podawania przez zgłębnik . 3 000 Szt. 9 Dieta bezresztkowa hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), zawartość: białka 6-7g/100 ml (min. 16% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 18,5-19g/ 100ml (maksymalnie 50% En, w tym ponad 90% węglowodanów złożonych), tłuszczów 5,5-6g/ 100ml (min. 35% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,30mg/ 100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/ 100ml), o osmolarności do 400 mOsmol/l, Opakowanie 1000 ml 120 Szt. 10 Dieta – hiperkaloryczna (2,4 kcal/ml) kompletna pod względem odżywczym, polimeryczny preparat odżywczy zawierający białko (min. 9,6g/100ml), węglowodany, tłuszcze (wyłącznie LCT) witaminy i składniki mineralne. Wolny od laktozy, bezresztkowy, sterylny, ma postać napoju mlecznego. Nie zawiera glutenu. O pojemności 125ml – smak naturalny, waniliowy, owoców leśnych lub truskawki, czekoladowym x 4 szt. 500 Op. 11 Dieta - kompletny pod względem odżywczym, polimeryczny preparat odżywczy zawierający białko minimum -14g/100ml, węglowodany, tłuszcze, witaminy i składniki mineralne. Wolny od laktozy, o niskiej zawartości tłuszczu (do 35%), zawiera wyłącznie tłuszcze LCT, hiperkaloryczny (minimum 2,4 kcal/ml) bezresztkowy, sterylny, ma postać napoju mlecznego. Nie zawiera glutenu. O pojemności 125ml – smak naturalny, wanilia, owoce leśne, truskawka,mokka, brzoskwinia-mango, rześki smak czerwonych owoców x 4 szt. 1 600 Op. 12 Dieta - normalizująca glikemię, normokaloryczna (1,04 kcal/ml-1,51kcal/ml), z błonnikiem, o zawartości białka 4,9g/100ml-9,8g/ml) do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego, opakowanie 200 ml x 4 szt.- smak waniliowy, truskawkowy, czekoladowy 450 Op. Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelLEKI RÓŻNE IV
Beschreibung1 Allopurinol 100mg x 50 tabl. 100 Op. 2 Allopurinol 200mg x 30 tabl. 30 Op. 3 Allopurinol 300mg x 30 tabl. 90 Op. 4 Gliceryl trinitrate aerozol (200dawek po 0,4mg) 40 Op. 5 Kalii chloridum 315mg jonów potasu x 100 kaps. o przedłużonym uwalnianiu 200 Op. 6 Lidocaine h/chl 10% aerozol 60 Op. 7 Methyldopa 250 mg x 50 tabl powlekane 100 Op. 8 Nitrendipine 10 mg x 30 tabl. 150 Op. 9 Nitrendipine 20 mg x 30 tabl 120 Op. 10 Piracetam 400 mg x 60 kaps 10 Op. 11 Piracetam 1200 mg x 60 tabl 40 Op. 12 Povidone-iodine 10% maść 20 g 200 Op. 13 Povidone-iodine 10% roztwór 1000 ml 160 Op. 14 Rivaroxaban 15 mg x 28 tabl. 40 Op. 15 Rivaroxaban 20 mg x 28 tabl. 40 Op. 16 Sitagliptin 100 mg x 56 tabl. 40 Op. 17 Sitagliptin + metformini 50 mg +850 mg x 56 tabl. 30 Op. 18 Sitagliptin + metformini 50 mg +1000 mg x 56 tabl. 30 Op. 19 Telmisartan 40 mg x 28 tabl. 60 Op. 20 Telmisartan 80 mg x 28 tabl. 40 Op.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelLEKI RÓŻNE V
Beschreibung1 Dieta peptydowa, kompletna pod względem odżywczym normokaloryczna, bezresztkowa, klinicznie wolna od laktozy, której źródło węglowodanów stanowią maltodekstryny, peptydowa 4g białka/100 ml z serwatki (mieszanina wolnych aminokwasów i krótkołańcuchowych peptydów), niskotłuszczowa max 1,7 g/100ml (tłuszcz obecny w postaci oleju roślinnego i średniołańcuchowych trójglicerydów - MCT), nasycone kwasy tłuszczowe 1g/100ml, o osmolarności max 455 mosmol/l, w opakowaniu 500 ml. 400 Szt. 2 Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml (min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l., Opakowanie 500 ml 150 Szt. 3 Produkt do szybkiego zagęszczania płynów(napojów i pokarmów). Zawiera gumę ksantanową i gumę guar,oraz maltodekstryny, nie zawiera skrobi. Wykazuje oporność na działanie amylazy, co pozwala chronić przed aktywnością tego enzymu w jamie ustnej. Produkt dedykowany dla pacjentów z dysfagią. Energetyczność poniżej 3kcal/1g, zawiera węglowodany 0,58g/1g, oraz błonnik 0,28g/1g. Produkt bezglutenowy, nie zawiera laktozy. 1porcja= 3g. Opakowanie typu puszka 175g 250 szt. 4 Dieta bezresztkowa, normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość: białka 4-4,5g/100ml (min. 16% En, źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu); węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En; w tym minimum 90% węglowodany złożone), tłuszczów 3,5g-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/100ml), o osmolarności do 280 mOsmol/l.Opakowanie 1000 ml 300 Szt. 5 Dieta bogatoresztkowa z zawartością min. 6 rodzajów błonnika (min. 1,5 g/100ml), normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość : białka 4-4,5g/100 ml (min. 15,5% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En, minimum 90% to węglowodany złożone), tłuszczów 3,5-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (0,025 g/100lm), zawartość błonnika min. 3%, o osmolarności do 280 mOsmol/l. Opakowanie 500ml 100 Szt. 6 Dieta bogatoresztkowa z zawartością min. 6 rodzajów błonnika (min. 1,5 g/100ml), normokaloryczna (1-1,1 kcal/ml), zawartość : białka 4-4,5g/100 ml (min. 15,5% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 12-13g/ 100ml (maksymalnie 50% En, minimum 90% to węglowodany złożone), tłuszczów 3,5-4g/ 100ml (min. 34% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30 mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,20 mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy (0,025 g/100lm), zawartość błonnika min. 3%, o osmolarności do 280 mOsmol/l. Opakowanie 1000ml 100 Szt. 7 Dieta – kompletna pod względem odżywczym, bogatobiałkowa (oparta na białku kazeinowym, serwatkowym, sojowym i z grochu-6,3g/100ml), kompletna, bez cholesterolowa, o osmolarności nie większej niż 275 mOsm/l, polimeryczna, hiperkaloryczna (1,25kcal/ml), zawiera wyłącznie tłuszcze MCT, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego - opakowanie 1000 ml do podawania przez zgłębnik 80 Szt. 8 Dieta – kompletna pod względem odżywczym, bogatobiałkowa (oparta na białku kazeinowym,, serwatka, groch, soja-10g/100ml), o osmolarności nie większej niż 275 mOsm/l, hiperkaloryczna (1,26 kcal/ml), zawiera tłuszcze 4,9g /100ml, do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego - opakowanie 500 ml do podawania przez zgłębnik . 3 000 Szt. 9 Dieta bezresztkowa hiperkaloryczna (1,5 kcal/ml), zawartość: białka 6-7g/100 ml (min. 16% En; źródło: białka serwatkowe, kazeiny, białka soi i grochu), węglowodanów 18,5-19g/ 100ml (maksymalnie 50% En, w tym ponad 90% węglowodanów złożonych), tłuszczów 5,5-6g/ 100ml (min. 35% En); zawartość DHA+EPA nie mniej niż 30mg/100 ml, dieta zawierająca 6 naturalnych karotenoidów (min. 0,30mg/ 100ml), klinicznie wolna od laktozy (<0,025g/ 100ml), o osmolarności do 400 mOsmol/l, Opakowanie 1000 ml 120 Szt. 10 Dieta – hiperkaloryczna (2,4 kcal/ml) kompletna pod względem odżywczym, polimeryczny preparat odżywczy zawierający białko (min. 9,6g/100ml), węglowodany, tłuszcze (wyłącznie LCT) witaminy i składniki mineralne. Wolny od laktozy, bezresztkowy, sterylny, ma postać napoju mlecznego. Nie zawiera glutenu. O pojemności 125ml – smak naturalny, waniliowy, owoców leśnych lub truskawki, czekoladowym x 4 szt. 500 Op. 11 Dieta - kompletny pod względem odżywczym, polimeryczny preparat odżywczy zawierający białko minimum -14g/100ml, węglowodany, tłuszcze, witaminy i składniki mineralne. Wolny od laktozy, o niskiej zawartości tłuszczu (do 35%), zawiera wyłącznie tłuszcze LCT, hiperkaloryczny (minimum 2,4 kcal/ml) bezresztkowy, sterylny, ma postać napoju mlecznego. Nie zawiera glutenu. O pojemności 125ml – smak naturalny, wanilia, owoce leśne, truskawka,mokka, brzoskwinia-mango, rześki smak czerwonych owoców x 4 szt. 1 600 Op. 12 Dieta - normalizująca glikemię, normokaloryczna (1,04 kcal/ml-1,51kcal/ml), z błonnikiem, o zawartości białka 4,9g/100ml-9,8g/ml) do leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego, opakowanie 200 ml x 4 szt.- smak waniliowy, truskawkowy, czekoladowy 450 Op. 13 Dieta- kompletna pod względem odżywczym, normalizująca glikemię, normokaloryczna, zawartość białka 4-4,5g/100ml (białko sojowe), węglowodanów 9,5-11,5g/100ml (max. 43% En), tłuszczów 4-4,5g/100ml (max 38% En), zawierająca 6 rodz. błonnika 1,5 g/100ml (min. 3% En) i 6 naturalnych karotenoidów (0,2mg/100ml), klinicznie wolna od laktozy, o osmolarności max. 300 mOsm/l; opakowanie 1000ml, do podaży przez zgłę
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelALBUMINY I IMMUNNOGLOBULINY
Beschreibung1 Albumina ludzka 20% 50ml 200 Op. 2 Albumina ludzka 20% 100ml 1 700 Op. 3 Immunoglobulina ludzka przeciw wirusowi wątroby typu B 100j.m./2ml 10 Op. 4 Preparat immunoglobuliny ludzkiej IgG wzbogacony IgM, IgA opak. 10 ml 40 Op. 5 Preparat immunoglobuliny ludzkiej IgG wzbogacony IgM, IgA opak. 50 ml 40 Op. 6 Preparat immunoglobuliny ludzkiej IgG wzbogacony IgM, IgA opak. 100 ml 20 Op.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelPREPARATY DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO, DESFLURAN I SEWOFLURAN
Beschreibung1 Aminokwasy-roztwór 10% do wlewów dożylnych (nie zawiera elektrolitów) - skład zbliżony do białka mleka matki oraz wysoka zawartość tauryny, o osmolarności 780mOsm/l - żywienie wcześniaków, noworodków i niemowląt - opak 100 ml 150 Szt. 2 Desfluran – płyn do inhalacji (1mg /ml) 240 ml flak. X 6 szt.; z systemem napełniania bezpośrednio z butelki nieszklanej (bez dodatkowych elementów łączących butelkę z parownikiem) oraz z udostępnieniem 12 parowników kompatybilnych z aparatami do znieczulenia 120 Op. 3 Pierwiastki śladowe - dobowe zapotrzebowanie dla dzieci - 10 ml amp do wlewów dożylnych x 10 fiol 20 Op. 4 Pierwiastki śladowe - dobowe zapotrzebowanie dorosłych, ze zwiększoną zawartością cynku i zachowaniem stabilności po rozcieńczeniu 48h – 10 ml amp do wlewów dożylnych x 10 amp kompatybilne z workami do żywienia poza jelitowego 400 Op. 5 Sevoflurane w 250 ml butelkach otwartych x 6 szt. (butelka nieszklana) 15 Op. 6 Sevoflurane w 250 ml butelkach zamkniętych x 6 szt. z systemem napełniania bezpośrednio z butelki nieszklanej (bez dodatkowych elementów łączących butelkę z parownikiem),oraz udostępnienie13 parowników kompatybilnych z aparatami do znieczulenia 15 Op. 7 Witaminy rozpuszczalne w wodzie i tłuszczach (z wyjątkiem witaminy K) - fiol 750mg - do wlewów dożylnych x 10 fiol 400 Op. 8 Worek trzykomorowy do leczenia żywieniowego dzieci przedwcześnie urodzonych, o pojemności 300ml, o zawartości glukozy 40g, emulsji tłuszczowej na bazie oliwy 7,5g x 10 szt. 40 Op. 9 Worek trzykomorowy do leczenia żywieniowego dzieci urodzonych o czasie, o pojemności 500ml, o zawartości glukozy 77,5g, o zawartości azotu 2g x 6 szt. 10 Op. 10 Worek trzykomorowy z roztworem aminokwasów z dodatkiem glukozy oraz emulsji tłuszczowej zawierającej 20% LCT i 80% oliwy z oliwek, do pełnego żywienia pozajelitowego droga żył obwodowych i centralnych, o zawartości azotu 4g, energii całkowitej 700 kcali, osmolarności 760 mOsm/l poj. 1000 ml x 6 szt. 75 Op. 11 Worek trzykomorowy z roztworem aminokwasów, z dodatkiem glukozy oraz emulsji tłuszczowej zawierającej 20% LCT i 80% oliwy z oliwek, do pełnego żywienia pozajelitowego droga żył obwodowych i centralnych, o zawartości azotu 6g, energii całkowitej 1050 kcali, osmolarności 760 mOsm/l poj. 1500 ml x 4 szt. 380 Op. 12 Worek trzykomorowy z roztworem aminokwasów z dodatkiem glukozy oraz emulsji tłuszczowej zawierającej 20% LCT i 80% oliwy z oliwek, do pełnego żywienia pozajelitowego droga żył obwodowych i centralnych, o zawartości azotu 8g, energii całkowitej 1400 kcali, osmolarności 760 mOsm/l poj. 2000 ml x 4 szt. 20 Op. 13 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową LTC, 80% oliwy z oliwek Węglowodany i elektrolity. Zawartość azotu 10,5 g, energia 1710 kcal, osmolarność 1140 mOsm/l w pojemności 1500ml x 4 szt. 110 Op. 14 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową LTC, 80% oliwy z oliwek Węglowodany i elektrolity. Zawartość azotu 14 g, energia 2270 kcal, osmolarność 1140 mOsm/l w pojemności 2000ml x 4 szt. 10 Op. 15 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową LTC, 80% oliwy z oliwek Węglowodany i elektrolity. Zawartość azotu 9 g, energia 1070kcal, osmolarność 1310 mOsm/l w pojemności 1000ml x 6 szt. 10 Op. 16 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową LTC, 80% oliwy z oliwek Węglowodany i elektrolity. Zawartość azotu 13.5 g, energia 1600kcal, osmolarność 1310 mOsm/l w pojemności 1500ml x 4 szt. 320 Op. 17 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową LTC, 80% oliwy z oliwek Węglowodany bez zawartości elektrolitów Zawartość azotu 13,5g, energia 1600, osmolarność 1170 mOsm/l w pojemności 1500ml x 4 szt. 80 Op. 18 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór glukozy z wapniem emulsję tłuszczową oraz roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową oczyszczonego oleju sojowego, 80% oliwy z oliwek, zawartość azotu 7,8g, energia 620 kcal osmolarność 1270 mOsm/l w pojemności 650ml x 10 szt. 5 Op. 19 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór glukozy z wapniem emulsję tłuszczową oraz roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową oczyszczonego oleju sojowego, 80% oliwy z oliwek, zawartość azotu 12,0g, energia 950 kcal osmolarność 1270 mOsm/l w pojemności 1000ml x 6 szt. 10 Op. 20 Worek trzykomorowy do żywienia pozajelitowego drogą żył centralnych zawierający roztwór glukozy z wapniem emulsję tłuszczową oraz roztwór aminokwasów, 20% emulsję tłuszczową oczyszczonego oleju sojowego, 80% oliwy z oliwek, zawartość azotu 18,0g, energia 1420 kcal osmolarność 1270 mOsm/l w pojemności 1500ml x 4 szt. 60 Op.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelANTYBIOTYKI
Beschreibung1. Clindamycin 300 mg x 16 kaps 70 Op. 2. Vancomycin 1g fiol (i.v. et per os) 5 000 Fiolka 3. Vancomycin 500 mg fiol (i.v. et per os) 2 000 Fiolka
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelLEKI RÓŻNE VI
Beschreibung1 Acetylsalicylic acid 32mg x 50 tabl.dozębodołowych 2 Op. 2 Acidum boricum 3% rozt, 100 g 250 Op. 3 Acidum boricum 3% rozt, 190 g 100 Op. 4 Acidum boricum 3% rozt, 500 g 150 Op. 5 Acidum salicylicum pulvis – opakowanie 100g 2 Op. 6 Aciklovir 250 mg fiol. X 5 szt. 400 Op. 7 Allantoine (+kwas borowy i tlenek cynku) zasypka 100g 20 Op. 8 Anatoksyna tężcowa (szczep.p/tężc.T adsorb.) amp. 40j.m./0,5ml 20 Szt. 9 Aqua pro usu officinale (woda do receptury) 500g 20 Szt. 10 Argentum nitricum (substancja) opakowanie po 25 g 10 Op. 11 Ascorbic acid cum 25mg rutozydu x 125 tabl powl. 10 Op. 12 Aspartas magnesii 300mg (=20mg Mg) x 50 tabl. 50 Op. 13 Aspartas magnesii + Kalii hydroaspartas 500mg x 75 tabl. 40 Op. 14 Azithromycin 500mg x12 tabl. 40 Op. 15 Azithromycin 250mg x 6 tabl. 5 Op. 16 Azithromycin 250mg 200 mg/ 5 ml zawiesina doustna 20 ml 80 Op. 17 Benzyna apteczna do stosowania na skórę1000 ml 150 Szt. 18 Brimonidine krople do oczu 5ml 50 Op. 19 Calcium glubionate syrop 150 ml 10 Op. 20 Calcium lactate gluconate (1,373g = 177mg Ca) x 12 tabl mus 100 Op. 21 Cefuroxime axetil 500 mg x 10 tabl 50 Op. 22 Chloramphenicol 2 % maść 5 g 80 Op. 23 Chloramphenicol subst. 5 g 2 Op. 24 Chlorquinaldolum 2mg x 40 tabl. do ssania 20 Op. 25 Chlorpromazine 4% krople 10ml 10 Op. 26 Cholesterolowa maść 100g 2 Op. 27 Cisatracurium besylate 5 mg / 2,5ml x 5 amp 30 Op. 28 Clonidine 0,075 mg x 50 tabl 50 Op. 29 Colchicine 0,5 mg x 50 draż 20 Op. 30 Citicolina 1000mg/10ml x 10 saszetek, roztwór doustny 10 Op. 31 Delphini consolidae tinctura 100g 100 Op. 32 Dexamethasone sodium phosph. 4 mg / ml x 10 amp 1 400 Op. 33 Dexamethasone sodium phosph. 8mg / ml x 10 amp 200 Op. 34 Dexamethasone + tobramycine krople do oczu 5ml 20 Op. 35 Dexpanthenol 5% żel do oczu 10g 300 Op. 36 Diazepam 2 mg x 20 tabl 50 Op. 37 Diclofenac 50 mg x 10 czopk 120 Op. 38 Diclofenac 50mg x 30 tabl 10 Op. 39 Diclofenac 100mg x 10 czopk. 250 Op. 40 Diclofenac 100mg x 20 tabl. 10 Op. 41 Digoxin 0,25mg x 30 tabl 10 Op. 42 Digoxin BM 0,1 mg x 30 tabl 25 Op. 43 Dimeticone 50mg x 100 kaps. lub simeticonum 40 mg x 100 kaps 50 Op. 44 Dimeticone lub smeticonum krople doustne dla dzieci i noworodków (100mg/ml) 30 Op. 45 Diosmectite 3,76g x 30 saszetek 20 Op. 46 Dorzolamide (20mg/1ml) 2% krople do oczu 5ml 10 Op. 47 Dydrogesteronum 10 mg x 20 tabl. 15 Op. 48 Esomeprazol 40 mg (proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań lub infuzji - zarejestrowane wskazanie u dzieci i młodzieży w wieku od 1 do 18 lat do hamowania wydzielania żołądkowego, gdy podanie doustne jest niemożliwe, w sytuacjach takich choroba refleksowa przełyku (GERD) u pacjentów z refleksowym zapaleniem przełyku z nadżerkami i (lub) ciężkimi objawami refluksu) 1 500 fiol. 49 Etamsylate 250 mg x 30 tabl 100 Op. 50 Etamsylate 250 mg / 2ml x 5 amp 150 Op. 51 Etamsylate 250 mg / 2ml x 50 amp 300 Op. 52 Ferrous gluconate (23,2 mg Fe II) x50 tabl. 10 Op. 53 Ferrum 7mg dawka (dla noworodków od 1go dnia życia) w postaci kropli doustnych 20 Op. 54 Fluconazole 50 mg x 14 kaps 25 Op. 55 Fluconazole 100 mg x 7 kaps 150 Op. 56 Fludrocortisone 0,1 % maść do oczu 3g 5 Op. 57 Folic acid 0,4mg x 90 tabl 5 Op. 58 Furagin 50 mg x 30 tabl 100 Op. 59 Gentamicin+dexamethason krople do oczu 5ml 5 Op. 60 Gentamicin+dexamethason maść do oczu 3g 5 Op. 61 Glucosum (substancja) opakowanie po 1 kg 5 Op. 62 Glycerol 1g x 10 czopk. 40 Op. 63 Glycerol 2g x 10 czopk. 80 Op. 64 Heparin 1000 j.m./g żel 30g 150 Op. 65 Hipoalergiczny spray do usuwania opatrunków adhezyjnych 50 ml 110 Op. 66 Hydrocortisone 20 mg x 20 tabl 10 Op. 67 Hydrocortisone (substancja) 10 g 1 Op. 68 Hydrocortisone 25mg/1ml x 5 fiol. 100 Op. 69 Hydrocortisone 100mg/2ml x 5 fiol 1 000 Op. 70 Hydroxyzine 25mg x 30 tabl 400 Op. 71 Hydroxyzine 10mg x 30 tabl 100 Op. 72 Hydroxyzine (10 mg / 5ml) syrop 200 ml 10 Op. 73 Hymecromone 200mg x 50 tabl 5 Op. 74 Hyoscine 20 mg / 1ml x 10 amp 400 Op. 75 Iomeprol 300 20 ml 800 Szt. 76 Iomeprol 300 50 ml 320 Szt. 77 Iomeprol 350 100 ml 60 Szt. 78 Iomeprol 350 500 ml 50 Szt. 79 Iomeprol 350 200 ml 100 Szt. 80 Iomeprol 400 100 ml 150 Szt. 81 Iomeprol 400 200 ml 200 Szt. 82 Krem dermatologiczny do pielęgnacji suchej skóry w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry 1 kg 100 Szt. 83 Lanolinum anhydricum opakowanie po 1 kg 40 Op. 84 Latanoprost 0,005% krople do oczu 2,5 ml 10 Op. 85 Lercanidipine 10 mg x 28 tabl. 80 Op. 86 Lercanidipine 20 mg x 28 tabl. 30 Op. 87 Levetiracetam 0,5 g x 50 tabl. 35 Op. 88 Levetiracetam 1 g x 50 tabl. 10 Op. 89 Levodropropizine 60 mg/10 ml syrop 150ml 10 Op. 90 Levofloxacinum 250mg x 10 tabl. 10 Op. 91 Levofloxacinum 500mg x 10 tabl. 30 Op. 92 Levofloxacinum 5mg/ml krople do oczu 5 ml 600 Op. 93 Lidocaine 2% żel typu A 30 g 1 500 Op. 94 Lidocaine 2% żel typu U 30 g 500 Op. 95 Losartan 50 mg x 30 tabl. 30 Op. 96 Macrogol 3350, ascorbinian sodu, kwas askorbowy, siarczan sodu, elektrolity (prep. złożony) x4 saszetki (do sporządzenia roztworu z kompletu 2 saszetek wymagany jest maksymalnie 1litr np. wody) 800 Op. 97 Meropenem 1 g x 10 fiol. 200 op. 98 Metamizole 500mg x 20 tabl 1 000 Op. 99 Methylrosanilinium 1 % wodna 20ml 10 Op. 100 Metronidazole 1% żel 15 g 20 Op. 101 Mleko - modyfikowane mleko początkowe w płynie dla noworodków i niemowląt od pierwszego miesiąca życia - opakowanie max 90 ml 1 500 Litr 102 Mleko - modyfikowane mleko w płynie przeznaczone dla wcześniaków z małą i bardzo małą urodzeniową masą ciała z dodatkiem długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych - opakowanie jednostkowe o poj max 90 ml 1 000 Litr 103 Mleko - modyfikowane mleko początkowe, hipoalergiczne, w płynie dla noworodków zagrożonych alergią opakowanie max 90 ml 600 Litr 104 Natamycin krem 30 g 20 Op. 105 Natamycin krem 15 g (1g zawiera 10mg natamycyny, 10mg hydrocortyzonu i 3, 5tys. jm. neomycyny) 20 Op. Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w SWZ
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelLEKI RÓŻNE VII
Beschreibung1 Adenosine 6 mg/2ml x 6 fiol. 30 Op. 2 Apiksaban 2,5 mg x60 tabl. 10 Op. 3 Apiksaban 5,0 mg x60 tabl. 10 Op. 4 Clopidogrel 75 mg x 28 tabl. 120 Op. 5 Clopidogrel 300mg x 30 tabl. 30 Op. 6 Enoxaparin sodium 20mg amp.strzyk 0,2ml 100 Amp.-strzyk. 7 Enoxaparin sodium 40mg amp.strzyk 0,4ml 22 000 Amp.-strzyk. 8 Enoxaparin sodium 60mg amp.strzyk 0,6ml 10 000 Amp.-strzyk. 9 Enoxaparin sodium 80mg amp.strzyk 0,8ml 2 500 Amp.-strzyk. 10 Enoxaparin sodium 300mg fiol.3ml + przyrządy do pobierania leków + 10 strzykawek 3 700 Komplet 11 Glimepiride 1 mg x 30 tabl. 10 Op. 12 Glimepiride 2 mg x 30 tabl. 10 Op. 13 Glimepiride 4 mg x 30 tabl. 5 Op. 14 Insulina aspart 300 j.m./3ml, roztw.do wstrz.we wstrzykiwaczu x 10szt. 80 Op. 15 Insulina glargine 300 j.m./ml, roztw.do wstrz. we wstrzykiwaczu x 10szt. 60 Op. 16 Insulina glulisine 100 j.m./ml x 5wkł. po 3ml, roztw. do wstrz. 10 Op. 17 Insulina glulisine 100 j.m./ml x 5 wstrzykiwaczy po 3ml. 40 Op. 18 Insulina lizpro, szybkodziałający analog insuliny, 100j.m./ml, opakowanie 10 x 3ml 15 Op. 19 Insulina ludzka, szybkodziałająca, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 80 Op. 20 Insulina ludzka, długodziałająca, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 10 Op. 21 Insulina glargine, analog insuliny długodziałającej 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 20 Op. 22 Isosorbide mononitrate 10mg x 60 tabl. 10 Op. 23 Isosorbide mononitrate 60mg x 30 tabl. powl. retard 10 Op. 24 Isosorbide mononitrate 100mg x 30 tabl. powl. retard 10 Op. 25 Tranexamic acid 500 mg / 5ml i.v. X 5 amp. 2 000 Op. 26 Tranexamic acid 1000 mg / 10ml i.v. X 5 fiol. 10 Op. 27 Phenobarbital natrium 40 mg fiol. i.v. 10 Szt. 28 Valproic acid 0,4 g / 4 ml x 1 fiol 1 500 Op. 29 Valproic acid gran.chronosphere 250mg x 30 saszetek 5 Op. 30 Valproic acid gran.chronosphere 500mg x 30 saszetek 5 Op. 31 Valproic acid gran.chronosphere 750mg x 30 saszetek 5 Op. 32 Valproic acid 500 mg x 30tabl. powl. o przedłużonym działaniu 60 Op. 33 Valproic acid 300 mg x 30 tabl. powl. o przedłużonym działaniu 50 Op. 34 Valproic acid syrop 150 ml 200 Op.
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelLEKI RÓŻNE, DIETY
Beschreibung1 Acarbose 50 mg x 30 tabl. 10 Op. 2 Acarbose 100 mg x 30 tabl. 10 Op. 3 Acebutolol 200mg x 30 tabl 5 Op. 4 Acenocoumarol 4mg x 60 tabl. 5 Op. 5 Acetylocysteine 200 mg (torebka z granulatem) x 20 saszetek 250 Op. 6 Aciklovir 3% maść do oczu 4,5g 20 Op. 7 Aesculus hippocastanum żel 40g (escyna + salicylan dietyloaminy + heparyna) 150 Op. 8 Algeldrate (wodorotlenek glinowy + wodorotlenek magnezowy) zaw. 250ml 20 Op. 9 Aloes draż (aloes +lukrecja+ kora kruszyny +korzeń pokrzyku) x 20 draż 15 Op. 10 Ambroxol 15mg / 2ml do inhalacji 100 ml 10 Op. 11 Amitriptylini hydrochloride 10 mg x 60 tabl. 5 Op. 12 Amitriptylini hydrochloride 25 mg x 60 tabl. 5 Op. 13 Baclofen 10mg x 50 tabl. 40 Op. 14 Baclofen 25 mg x 50 tabl. 5 Op. 15 Betamehasonum + gentamycinum (0,5mg+1mg) maść 30g 15 Szt. 16 Betaxolol 0,25 % krople do oczu 5ml 5 Op. 17 Bimatoprost krople do oczu 3ml 5 Op. 18 Budesonide 0,100mcg/dawka proszek do inhalacji x 200 dawek 5 Op. 19 Buprenorphine plastry do terapii przezskórnej 20mg x 5 szt. 120 Op. 20 Buprenorphine plastry do terapii przezskórnej 40mg x 5 szt. 10 Op. 21 Calcium carbonate 1000 mg x 100 kaps 50 Op. 22 Carbamazepine tabl. podzielne o zmodyfikowanym uwalnianiu (CR) 200mg x 50 tabl 20 Op. 23 Carbamazepine tabl. podzielne o zmodyfikowanym uwalnianiu (CR) 400 mg x 30tabl 10 Op. 24 Cefuroxime 50mg prosz.do sporz.płynu do wstrzykiwań stosowany w okulistyce x 10 amp.z 10 igłami, z filtrem 5 mikrometrów w komplecie 500 Op. 25 Cefuroxime axetil 125 mg / 5ml 100ml 20 Op. 26 Cefuroxime axetil 250 mg 10 tabl 10 Op. 27 Cetirizine 1mg/ml roztw. doustny 75 ml 10 Op. 28 Chloramphenicol 1 % maść 5 g 150 Op. 29 Cilazapril 1 mg x 30 tabl. 5 Op. 30 Cilazapril 2,5 mg x 30 tabl. 5 Op. 31 Clobetasol 0,05 % krem 25 g 10 Op. 32 Clobetasol 0,05 % maść 25 g 10 Op. 33 Clonazepam 0,5 mg x 30 tabl 15 Op. 34 Clonazepam 2 mg x 30 tabl 15 Op. 35 Clopamide 20mg x 20 tabl 5 Op. 36 Collagenase maść 20 g 200 Op. 37 Cholecalciferol (15 tys. j / 1 ml) krople 10 ml 80 Op. 38 Desmopressin 1200mcg x 30 tabl. podjęzykowych 5 Op. 39 Diazepam 5 mg x 20 tabl 120 Op. 40 Diazepam 10mg / 2,5ml x 5 wlewek 5 Op. 41 Diclofenac 1mg/ml krople oczne 5ml 60 Op. 42 Dihydrocodeine 60 mg x 60 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 10 Op. 43 Dihydrocodeine 90 mg x 60 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 5 Op. 44 Diltiazem 120 mg tabl. o przedłużonym uwalnianiu x 30 tabl. 5 Op. 45 Dimeticone (92%) aerozol 50 ml 30 Szt. 46 Diosmin 500 mg x 60 tabl. 15 Op. 47 Doxycycline 100 mg / 5ml fiol x 10 szt. 10 Op. 48 Empagiflozyna 10 mg x 70 tabl. 60 Op. 49 Eptifibatide 20 mg / 10 ml x 1 fiol 50 Fiolka 50 Eptifibatide 75 mg / 100 ml x 1 fiol 50 Fiolka 51 Esomeprazol 20 mg x 28 tabl. dojelitowych 20 Op. 52 Etylol (Aethylum chloratum) aerozol 70g 60 Op. 53 Ferrum tabl. powl.(100mg Fe II + 60 mg ascorbic acid) x 50 tabl. 120 Op. 54 Finasteride 5 mg x 30 tabl. 30 Op. 55 Fludrocortisone 0,1 mg x 20 tabl 5 Op. 56 Flumazenil 0,5mg / 5ml x 5 amp 20 Op. 57 Folic acid 5 mg x 30 tabl 60 Op. 58 Gabapentin 300 mg x 100 kaps. 5 Op. 59 Glucagon 1mg (rozp + strzykawka) 20 Op. 60 Haloperidol 1 mg 40 tabl 25 Op. 61 Hippocastani seminis 25 mg + Rutosidum 15mg + Aesculinum 5mg x 30tabl. 10 Op. 62 Hydrochlorothiazide 12,5 mg x 30 tabl. 35 Op. 63 Insulina ludzka, lizpro 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 25 Op. 64 Insulina ludzka, szybkodziałająca, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 15 Op. 65 Insulina ludzka o średnim czasie działania, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 15 Op. 66 Insulina 25%lizpro/75%/insulina lizpro zawiesina protaminowa, analogowa mieszanka insulinowa, dwufazowa, opakowanie 5 x 3ml 20 Op. 67 Insulina 50%lizpro/50%/insulina lizpro zawiesina protaminowa, analogowa mieszanka insulinowa, dwufazowa, opakowanie 5 x 3ml 10 Op. 68 Isosorbide mononitrate 50mg x 30 tabl. powl. retard 10 Op. 69 Kalii chloridum 391mg jonów potasu x 60 tabl. o przedłużonym uwalnianiu 300 Op. 70 Lacidipine 2mg x 28 tabl. 20 Op. 71 Lacidipine 4 mg x 28 tabl. 20 Op. 72 Levodopa+benserazide kapsułki HBS 125mg x 100szt. 10 Op. 73 Levodopa+benserazide 62,5 mg tabl. do sporządzania zaw. doustnej x 100szt. 10 Op. 74 Mesalazinum 500mg x 100 tabl (rejestracja przy wrzodziejącym jelicie) 20 Op. 75 Metoprolol 25 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 60 Op. 76 Metoprolol 50 mg x 30 tabl 120 Op. 77 Metoprolol 47,5 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 150 Op. 78 Metoprolol 100 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 60 Op. 79 Molsidomine 4 mg x 30 tabl 10 Op. 80 Moxifloxacin 0,5 % krople do oczu 5 ml 60 Op. 81 Mupirocin 2 % maść do nosa 5g 50 Op. 82 Mupirocin 2 % maść 15g 40 Op. 83 Nebivololum 5mg x 28 tabl. 200 Op. 84 Nicergoline 10 mg x 30 tabl 30 Op. 85 Norfloxacin 400 mg x 20 tabl 20 Op. 86 Oxycodoni hydrochloridum 5 mg x 60 tabl. o przedłużonym działaniu 10 Op. 87 Ornithine (L-asparaginian L-ornityny) 100 mg, cholina 35 mg x 40 tabl. 40 Op. 88 Ornithine 3g/5g x 30 saszetek 80 Op. 89 Ornithine 5 g / 10 ml x 10 amp do wlewów 400 Op. 90 Oxytetracycline (+ hydrokortyzon) maść do oczu 3g 10 Op. 91 Paracetamol 125 mg x 10 czopk. 20 Op. 92 Paracetamol 250 mg x 10 czopk. 20 Op. 93 Paracetamol 500 mg x 10 czopk. 10 Op. 94 Phenylephrine POS 10% krople do oczu 10 ml 300 Op. 95 Potassium canrenoate 200 mg / 10 ml x 10 amp 20 Op. 96 Prednisone 1 mg x 20 tabl 10 Op. 97 Progesteronum 50mg tabl. dopochwowe x30 szt. 100 Op. 98 Propranolol 10 mg x 50 tabl 10 Op. 99 Propranolol 40 mg x 50 tabl 10 Op. 100 Rifampicinum 150 mg x 100 kaps. 5 Op. 101 Rifampicinum 300 mg x 100 kaps. 8 Op. 102 Rifampicinum+izoniazidum (150 mg+100mg) x 100 kaps 5 Op. 103 Rifampicinum+izoniazidum (300 mg+150mg) x 100 kaps 5 Op. 104 Rivastigmine 6,0mg x56 tabl. 5 Op. 105 Sakubitryl / walsartan 24mg / 26mg x 28tabl. 80 Op. 106 Salbutamol 2,5 mg / 2,5 ml roztwór do nebulizacji x 20amp 10 Op. 107 Salbutamol 0,5 mg / 1 ml x 10amp 20 Op. Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelANTYTROMBINY I IMMUNOGLOBULINY
Beschreibung1 Acarbose 50 mg x 30 tabl. 10 Op. 2 Acarbose 100 mg x 30 tabl. 10 Op. 3 Acebutolol 200mg x 30 tabl 5 Op. 4 Acenocoumarol 4mg x 60 tabl. 5 Op. 5 Acetylocysteine 200 mg (torebka z granulatem) x 20 saszetek 250 Op. 6 Aciklovir 3% maść do oczu 4,5g 20 Op. 7 Aesculus hippocastanum żel 40g (escyna + salicylan dietyloaminy + heparyna) 150 Op. 8 Algeldrate (wodorotlenek glinowy + wodorotlenek magnezowy) zaw. 250ml 20 Op. 9 Aloes draż (aloes +lukrecja+ kora kruszyny +korzeń pokrzyku) x 20 draż 15 Op. 10 Ambroxol 15mg / 2ml do inhalacji 100 ml 10 Op. 11 Amitriptylini hydrochloride 10 mg x 60 tabl. 5 Op. 12 Amitriptylini hydrochloride 25 mg x 60 tabl. 5 Op. 13 Baclofen 10mg x 50 tabl. 40 Op. 14 Baclofen 25 mg x 50 tabl. 5 Op. 15 Betamehasonum + gentamycinum (0,5mg+1mg) maść 30g 15 Szt. 16 Betaxolol 0,25 % krople do oczu 5ml 5 Op. 17 Bimatoprost krople do oczu 3ml 5 Op. 18 Budesonide 0,100mcg/dawka proszek do inhalacji x 200 dawek 5 Op. 19 Buprenorphine plastry do terapii przezskórnej 20mg x 5 szt. 120 Op. 20 Buprenorphine plastry do terapii przezskórnej 40mg x 5 szt. 10 Op. 21 Calcium carbonate 1000 mg x 100 kaps 50 Op. 22 Carbamazepine tabl. podzielne o zmodyfikowanym uwalnianiu (CR) 200mg x 50 tabl 20 Op. 23 Carbamazepine tabl. podzielne o zmodyfikowanym uwalnianiu (CR) 400 mg x 30tabl 10 Op. 24 Cefuroxime 50mg prosz.do sporz.płynu do wstrzykiwań stosowany w okulistyce x 10 amp.z 10 igłami, z filtrem 5 mikrometrów w komplecie 500 Op. 25 Cefuroxime axetil 125 mg / 5ml 100ml 20 Op. 26 Cefuroxime axetil 250 mg 10 tabl 10 Op. 27 Cetirizine 1mg/ml roztw. doustny 75 ml 10 Op. 28 Chloramphenicol 1 % maść 5 g 150 Op. 29 Cilazapril 1 mg x 30 tabl. 5 Op. 30 Cilazapril 2,5 mg x 30 tabl. 5 Op. 31 Clobetasol 0,05 % krem 25 g 10 Op. 32 Clobetasol 0,05 % maść 25 g 10 Op. 33 Clonazepam 0,5 mg x 30 tabl 15 Op. 34 Clonazepam 2 mg x 30 tabl 15 Op. 35 Clopamide 20mg x 20 tabl 5 Op. 36 Collagenase maść 20 g 200 Op. 37 Cholecalciferol (15 tys. j / 1 ml) krople 10 ml 80 Op. 38 Desmopressin 1200mcg x 30 tabl. podjęzykowych 5 Op. 39 Diazepam 5 mg x 20 tabl 120 Op. 40 Diazepam 10mg / 2,5ml x 5 wlewek 5 Op. 41 Diclofenac 1mg/ml krople oczne 5ml 60 Op. 42 Dihydrocodeine 60 mg x 60 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 10 Op. 43 Dihydrocodeine 90 mg x 60 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 5 Op. 44 Diltiazem 120 mg tabl. o przedłużonym uwalnianiu x 30 tabl. 5 Op. 45 Dimeticone (92%) aerozol 50 ml 30 Szt. 46 Diosmin 500 mg x 60 tabl. 15 Op. 47 Doxycycline 100 mg / 5ml fiol x 10 szt. 10 Op. 48 Empagiflozyna 10 mg x 70 tabl. 60 Op. 49 Eptifibatide 20 mg / 10 ml x 1 fiol 50 Fiolka 50 Eptifibatide 75 mg / 100 ml x 1 fiol 50 Fiolka 51 Esomeprazol 20 mg x 28 tabl. dojelitowych 20 Op. 52 Etylol (Aethylum chloratum) aerozol 70g 60 Op. 53 Ferrum tabl. powl.(100mg Fe II + 60 mg ascorbic acid) x 50 tabl. 120 Op. 54 Finasteride 5 mg x 30 tabl. 30 Op. 55 Fludrocortisone 0,1 mg x 20 tabl 5 Op. 56 Flumazenil 0,5mg / 5ml x 5 amp 20 Op. 57 Folic acid 5 mg x 30 tabl 60 Op. 58 Gabapentin 300 mg x 100 kaps. 5 Op. 59 Glucagon 1mg (rozp + strzykawka) 20 Op. 60 Haloperidol 1 mg 40 tabl 25 Op. 61 Hippocastani seminis 25 mg + Rutosidum 15mg + Aesculinum 5mg x 30tabl. 10 Op. 62 Hydrochlorothiazide 12,5 mg x 30 tabl. 35 Op. 63 Insulina ludzka, lizpro 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 25 Op. 64 Insulina ludzka, szybkodziałająca, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 15 Op. 65 Insulina ludzka o średnim czasie działania, 100j.m./ml, opakowanie 5 x 3ml 15 Op. 66 Insulina 25%lizpro/75%/insulina lizpro zawiesina protaminowa, analogowa mieszanka insulinowa, dwufazowa, opakowanie 5 x 3ml 20 Op. 67 Insulina 50%lizpro/50%/insulina lizpro zawiesina protaminowa, analogowa mieszanka insulinowa, dwufazowa, opakowanie 5 x 3ml 10 Op. 68 Isosorbide mononitrate 50mg x 30 tabl. powl. retard 10 Op. 69 Kalii chloridum 391mg jonów potasu x 60 tabl. o przedłużonym uwalnianiu 300 Op. 70 Lacidipine 2mg x 28 tabl. 20 Op. 71 Lacidipine 4 mg x 28 tabl. 20 Op. 72 Levodopa+benserazide kapsułki HBS 125mg x 100szt. 10 Op. 73 Levodopa+benserazide 62,5 mg tabl. do sporządzania zaw. doustnej x 100szt. 10 Op. 74 Mesalazinum 500mg x 100 tabl (rejestracja przy wrzodziejącym jelicie) 20 Op. 75 Metoprolol 25 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 60 Op. 76 Metoprolol 50 mg x 30 tabl 120 Op. 77 Metoprolol 47,5 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 150 Op. 78 Metoprolol 100 mg x 28 tabl o przedłużonym działaniu 60 Op. 79 Molsidomine 4 mg x 30 tabl 10 Op. 80 Moxifloxacin 0,5 % krople do oczu 5 ml 60 Op. 81 Mupirocin 2 % maść do nosa 5g 50 Op. 82 Mupirocin 2 % maść 15g 40 Op. 83 Nebivololum 5mg x 28 tabl. 200 Op. 84 Nicergoline 10 mg x 30 tabl 30 Op. 85 Norfloxacin 400 mg x 20 tabl 20 Op. 86 Oxycodoni hydrochloridum 5 mg x 60 tabl. o przedłużonym działaniu 10 Op. 87 Ornithine (L-asparaginian L-ornityny) 100 mg, cholina 35 mg x 40 tabl. 40 Op. 88 Ornithine 3g/5g x 30 saszetek 80 Op. 89 Ornithine 5 g / 10 ml x 10 amp do wlewów 400 Op. 90 Oxytetracycline (+ hydrokortyzon) maść do oczu 3g 10 Op. 91 Paracetamol 125 mg x 10 czopk. 20 Op. 92 Paracetamol 250 mg x 10 czopk. 20 Op. 93 Paracetamol 500 mg x 10 czopk. 10 Op. 94 Phenylephrine POS 10% krople do oczu 10 ml 300 Op. 95 Potassium canrenoate 200 mg / 10 ml x 10 amp 20 Op. 96 Prednisone 1 mg x 20 tabl 10 Op. 97 Progesteronum 50mg tabl. dopochwowe x30 szt. 100 Op. 98 Propranolol 10 mg x 50 tabl 10 Op. 99 Propranolol 40 mg x 50 tabl 10 Op. 100 Rifampicinum 150 mg x 100 kaps. 5 Op. 101 Rifampicinum 300 mg x 100 kaps. 8 Op. 102 Rifampicinum+izoniazidum (150 mg+100mg) x 100 kaps 5 Op. 103 Rifampicinum+izoniazidum (300 mg+150mg) x 100 kaps 5 Op. 104 Rivastigmine 6,0mg x56 tabl. 5 Op. 105 Sakubitryl / walsartan 24mg / 26mg x 28tabl. 80 Op. 106 Salbutamol 2,5 mg / 2,5 ml roztwór do nebulizacji x 20amp 10 Op. 107 Salbutamol 0,5 mg / 1 ml x 10amp 20 Op. 108 Sodium bicarbonate 8,4 % x 10 amp. 250 Op. 109 Sotalol 80 mg x 20 tabl 15 Op. 110 Sucralfate 1g x 50 tabl.
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelLEKI RÓŻNE VIII
Beschreibung1 Amikacin 500 mg/100ml 500 Szt. 2 Amikacin 1000 mg/100ml 100 Szt. 3 Aminokwasy-roztwór 10% do wlewów dożylnych (nie zawiera elektrolitów) - zwiększenie podaży aminokwasów rozgałęzionych i ograniczenie aromatycznych - (zastosowanie w niewydolności wątroby) opak. 500 ml flak 100 Szt. 4 Etomidate w emulsji wodno-olejowej 20 mg / 10 ml x 10 amp 30 Op. 5 Ibuprofen 400 mg /100 ml 1 700 Szt. 6 Ibuprofen 600 mg /100ml 1 000 Szt. 7 Kompleks 13 witamin o 932 mg substancji suchej x 10 fiol. 20 Op. 8 Lidocaine h/chl 2% (20 ml fiol) x 20 amp. 60 Op. 9 Lidocaine h/chl 2% 5ml x 10 amp 150 Op. 10 Paracetamol (10 mg / ml) amp.plastikowa 10 ml 20 szt. 11 Paracetamol (10 mg / ml) flakon 50 ml x 10 szt. 250 Op. 12 Paracetamol (10 mg / ml) flakon 100 ml x 10 szt. 200 Op. 13 Propofol 0,5% 20 ml x 5 amp emulsja do wstrzykiwań lub infuzji w technologi lipuro 10 Op. 14 Sterylny preparat do płukania i pielęgnacji cewnika i pęcherza moczowego. Zawierający kwas cytrynowy o stężeniu 3,23g i tlenek magnezu 0,38g, Opakowanie 10x100ml. System zamknięty, gotowy do użycia, wyrób medyczny klasy IIa. 50 Op. 15 Sterylny preparat, do płukania i pielęgnacji cewnika i pęcherza moczowego. Zawierający kwas cytrynowy o stężeniu 6,00g i tlenek magnezu 2,8g, Opakowanie 10x100ml. System zamknięty, gotowy do użycia wyrób medyczny klasy IIa. 50 Op. 16 Sterylny preparat do płukania i rutynowej dekolonizacji cewnika i pęcherza moczowego. Płukanka ma zapobiegać powstawaniu biofilmu, w składzie poliheksanidyna 0,02% .Opakowanie 10x100ml. System zamknięty, gotowy do użycia wyrób medyczny klasy III. 50 Op. 17 Worek do żywienia pozajelitowego 500 ml x1 szt. pakowany pojedynczo, sterylnie 100 Szt. 18 Worek do żywienia pozajelitowego 200 ml x 1szt. pakowany pojedynczo, sterylnie 100 Szt. 19 Pierwiastki śladowe - dobowe zapotrzebowanie dorosłych x 5amp. 60 Op. 20 Bezbarwny preparat w żelu do oczyszczania i dekontaminacji nosa i uszu, skuteczny wobec MRSA, o poj. 30 ml 50 op.
Interne KennungCzęść 14
LosLOT-0015
TitelLEKI RÓŻNE IX
Beschreibung1 Acetazolamide 250mg x 30tabl. 40 Op. 2 Acetylsalicylic acid 75 mg x 60 tabl 200 Op. 3 Acetylsalicylic acid 300mg x 20 tabl rozp. 80 Op. 4 Acidum acetylosalicylicum substancja 25g 1 Op. 5 Acidum boricum 3 % rozt. 190 g 10 Op. 6 Aciklovir 200 mg x 30 tabl 50 Op. 7 Aciklovir 800 mg x 30 tabl 40 Op. 8 Alfacalcidol 0,25mcg x 100 kaps. 10 Op. 9 Allantoine 2% maść 30g 1 500 Op. 10 Allantoine 2 % + Dexpanthenolum maść 30g 1 000 Op. 11 Alprostadiol 0,5mg/1ml amp (do stosowania w neonatologii) x 5 amp 2 Op. 12 Ambroxol 30 mg / 5ml syrop 120ml 20 Op. 13 Ambroxol 15 mg / 5ml syrop 120 ml 20 Op. 14 Ambroxol 15mg / 2ml x 10 amp. 100 Op. 15 Ambroxol 30mg x 10tabl. 50 Op. 16 Amiodarone 200mg x 60 tabl. 70 Op. 17 Ampicillin 500 mg fiol 2 500 Fiolka 18 Ampicillin 1000 mg fiol. 4 500 Fiolka 19 Ampicillin + Sulbactam 1 g + 500 mg 250 Fiolka 20 Ampicillin + Sulbactam 2g + 1g 50 Fiolka 21 Antytoksyna jadu żmij 500 j.a . x 1 amp. 5 Op. 22 Apiksaban 2,5 mg x60 tabl. 70 Op. 23 Apiksaban 5 mg x60 tabl. 70 Op. 24 Articaini h/ch +epinephrini h/ch (40mg+12mcg)/ml x 50 fiol 50 Op. 25 Ascorbic acid krople (1ml =100mg) 40ml 10 Op. 26 Ascorbic acid 200 mg x 50 tabl. 10 Op. 27 Atorvastatin 10mg x 30tabl. 40 Op. 28 Atorvastatin 20mg x 30tabl. 250 Op. 29 Atorvastatin 40mg x 30tabl. 300 Op. 30 Atropinum sulfuricum 1% kr.do oczu 5ml 20 Op. 31 Azathioprinum 50 mg x 50 tabl. 3 Op. 32 Bacitracin + neomycin maść 20g 10 Op. 33 Benzocaine (Puder płynny z anestezyną) 100g 20 Op. 34 Benzydamine 0,15%, atomizer 30 ml 30 Op. 35 Betamethasone – sól disodowa fosforanu betametazonu 4mg/ml amp. 550 Ampułka 36 Betamehasonum 0,5 mg+acidum salicylicum 30 mg/g maść 40g 10 Szt. 37 Betaxolol 20 mg x 30tabl. 10 Op. 38 Bromhexine 8mg x 40 tabl. 20 Op. 39 Bromhexine (4mg / 5ml) syrop 120ml 15 Op. 40 Bromokryptyna 2,5 mg x 30 tabl. 12 Op. 41 Budesonide 0,25mg/ml x 20szt 100 Op. 42 Budesonide 0,125mg/ml x 20szt do stosowania u noworodków 50 Op. 43 Budesonide 0,500mg/ml x 20szt 160 Op. 44 Calcium carbonate 500mg x 200 kaps 20 Op. 45 Calcium chloratum 10 % (67 mg/ml)10ml x 10 amp 350 Op. 46 Calcium dobesilate 500 mg, 30 tabl. 5 Op. 47 Candesartan 8 mg x28 tabl. 30 Op. 48 Candesartan 16 mg x28 tabl. 30 Op. 49 Carbamazepine tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 300 mg x 50 tabl 10 Op. 50 Carbo medicinalis 200mg x 20 tabl 20 Op. 51 Carvedilol 6,25 mg x 30 tabl 80 Op. 52 Carvedilol 12,5 mg x 30 tabl 40 Op. 53 Cefiximum 400mg x 7tabl. 20 Op. 54 Cetirizine 20ml roztw. 20 Op. 55 Cilazapril 0,5 mg x 30 tabl. 5 Op. 56 Cilazapril 5 mg x 30 tabl. 5 Op. 57 Ciprofloxacin 100 mg / 10ml x 10 amp 10 Op. 58 Cisapride 5 mg x 30 tabl. 5 Op. 59 Citalopram 20mg x 28 tabl. 15 Op. 60 Clarithromycin 250 mg /5 ml zaw, 60 ml 20 Op. 61 Clarithromycin 500 mg fiol 900 Fiolka 62 Clemastine 1mg x 30 tabl. 60 Op. 63 Clindamycin 150 mg x 16 kaps 10 Op. 64 Clindamycin 600 mg / 4ml fiol x 5szt. 900 Op. 65 Clomethiazole 300mg x 100 kaps. 15 Op. 66 Clonazepam 1 mg / 1ml x 10 amp 20 Op. 67 Clotrimazole 1 % krem 20g 250 Op. 68 Cloxacillin 0,5g x 16 tabl. powl. 50 Op. 69 Clozapinum 25 mg 5 Op. 70 Clozapinum 100 mg 5 Op. 71 Co - trimoxazole 0,24 g / 5ml zaw. 100ml 10 Op. 72 Colistin 1 mln x 20 fiol. 120 Op. 73 Cyclopentolate 1% krople oczne 40 Op. 74 Cytrynian kofeiny 20mg/ml x 10 amp. 20 Op. 75 Cytrynian kofeiny 10mg/ml x 50 amp. 5 op 76 Czynnik krzepnięcia VII A rekombinowany, aktywowany fiol. 1mg (50K.j.m.) + zestaw do wlewów 10 Op. 77 Dabigatran 110 mg x 60 szt. 20 Op. 78 Dabigatran 150 mg x 60 szt. 20 Op. 79 Deferoxamine 500 mg x 10 fiol. 20 Op. 80 Dexamethasone (0,15 mg/1ml) aerozol 55ml 30 Op. 81 Dexamethasone 4mg x 20 tabl 40 Op. 82 Dexamethasone 8mg x 20 tabl 30 Op. 83 Dexamethasone 20mg x 20 tabl 30 Op. 84 Diazepam 10 mg / 2ml x 50 amp 40 Op. 85 Diazepam 5mg / 2,5ml x 5 wlewek 10 Op. 86 Diclofenac 100mg x 20 tabl. 10 Op. 87 Dieta hipoalergiczna, preparat dietetyczno-leczniczy dla niemowląt i dzieci do 4 miesiąca życia, uczulonych na białka w tym mleka krowiego oraz z zaburzeniami trawienia, wchłaniania, wolny od laktozy i sacharozy (profil kwasów tłuszczowych zbliżony do profilu w pokarmie naturalnym), z dodatkiem Lactobacillus Rhamnosus GG, proszek 400 g 35 Szt. 88 Dieta hipoalergiczna, preparat dietetyczno-leczniczy dla niemowląt i dzieci od 4 miesiąca życia, uczulonych na białka w tym mleka krowiego oraz z zaburzeniami trawienia, wchłaniania, wolny od laktozy i sacharozy (profil kwasów tłuszczowych zbliżony do profilu w pokarmie naturalnym), z dodatkiem Lactobacillus Rhamnosus GG, proszek 400 g 15 Szt. 89 Dieta zbilansowana, kompletna, polimeryczna, proszek 400g dla dzieci. 15 Szt. 90 Dieta hiperkaloryczna (2 kcal/ml), wysokobiałkowa (18g/200ml) bez błonnika. Kompletna pod względem odżywczym. 18% energii pochodzi z białka, 39% energii pochodzi z tłuszczy a 43% energii pochodzi z węglowodanów. Smak waniliowy, morelowy, ananas-mango, czekolada-mięta. Osmolarność 520 mOsm/l. Opakowanie typu butelka 200 ml x 4 but. 200 Op. 91 Dieta doustna, płynna o 341 kcal oraz 18 g białka w opakowaniu. Smak waniliowy i owoce leśne. Osmolarność 680 mOsm/l. Opakowanie typu kartonik 237 ml x 3 szt.. 50 Op. 92 Dieta doustna, płynna o 250 kcal oraz 18,8 g białka w opakowaniu. Smak waniliowy i owoce leśne, truskawka, morela. Osmolarność 390 mOsm/l. Opakowanie typu butelka 200 ml x 4 szt.. 250 Op. 93 Diltiazem 90 mg tabl. o przedłużonym uwalnianiu x 30 tabl. 5 Op. 94 Dinoprostone 0,5mg (strzykawka 3g żel dopochwowy) 3 Op. 95 Donepezil 5mg x 28 tabl. 10 Op. 96 Donepezil 10mg x 28 tabl. 5 Op. 97 Dorzolamide + tymolol (20 mg+ 5 mg) krople do oczu 5ml 60 Op. 98 Doxazosin 4mg x 30 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu 20 Op. 99 Doxycycline 100 mg x 10 kaps (tabl) 80 Op. 100 Drotaverine 40mg x 20 tabl 150 Op. 101 Drotaverine 80mg x 20 tabl. 200 Op. 102 Drotaverine 40mg / 2ml x 5 amp 2 000 Op. Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść 15
LosLOT-0016
TitelPHYTOMENADIONE, THIAMINE
Beschreibung1 Phytomenadione 2 mg / 0,2ml x 5 amp. ze wskazaniem stosowania u noworodków i wcześniaków 300 Op. 2 Thiamine 100 mg / 2ml x 10 amp. (i v) 500 Op.
Interne KennungCzęść 16
LosLOT-0017
TitelLEKI RÓŻNE, GĄBKI HEMOSTATYCZNE
Beschreibung1 Alteplase 10 mg x 1 fiol. 20 Fiolka 2 Alteplase 20 mg x 1 fiol. 60 Fiolka 3 Alteplase 50 mg x 1 fiol. 20 Fiolka 4 Amantadyny siarczan 100 mg x 30 tabl. powl. 50 Op. 5 Amantadyna 200 mg/ 500 ml 600 Flakon 6 Carbetocinum 100 mcg/ml x 5amp., ze wskazaniem w zapobieganiu krwotokowi poporodowemu spowodowanemu atonią macicy zarówno w przypadku porodu naturalnego, jak i drogą cięcia cesarskiego, o stabilności w temperaturze pokojowej do terminu ważności. 120 Op. 7 Desmopressin 4 mcg ml x 10 amp. 8 Op. 8 Gąbka hemostatyczna pokryta klejem fibrynowym i trombiną pochodzenia ludzkiego 9,5cm x4,8cm 160 Szt. 9 Gąbka hemostatyczna pokryta klejem fibrynowym i trombiną pochodzenia ludzkiego 3,0cm x 2,5cm 130 Szt. 10 Gąbka hemostatyczna zrulowana pokryta klejem fibrynowym i trombiną pochodzenia ludzkiego 4,8cm x 4,8cm 15 Szt. 11 Gąbka hemostatyczna pokryta klejem fibrynowym i trombiną pochodzenia ludzkiego 4,8cm x 4,8cm x 2 szt. 90 Op. 12 Gąbka kolagenowa (kolagen ze ścięgien wołowych lub końskich) z gentamycyną o wymiarze 5x5x0,5 cm 320 Szt. 13 Gąbka kolagenowa (kolagen ze ścięgien wołowych lub końskich) z gentamycyną o wymiarze 10x10x0,5 cm 50 Szt. 14 Meropenem / vaborabactam 2 g (1g + 1g) x 6 szt. 10 Op. 15 Oritavancin 400 mg x 3 fiol. 10 Op. 16 Sugammadex 100mg/ml x 10 amp. 15 Op.
Interne KennungCzęść 17
LosLOT-0018
TitelBIWALIRUDYNA
BeschreibungBiwalirudyna 250mg proszek do sporządzania koncentratu roztworu do wstrzykiwań 5 fiol. 3 Op.
Interne KennungCzęść 18
LosLOT-0019
TitelNATRIUM HYDRICUM
BeschreibungNatrium hydricum cum calc. (Wapno sodowane) opakowanie 5,0 kg 100 Op.
Interne KennungCzęść 19
LosLOT-0020
TitelDAPAGLIFLOZIN
Beschreibung1 Dapagliflozin 10 mg x 28 tabl. 300 Op. 2. Dapagliflozin 5mg + Metformin 1000mg x 60 tabl. 10 Op.
Interne KennungCzęść 20
LosLOT-0021
TitelLEKI RÓŻNE X
Beschreibung1 Gliclazide 60 mg x 90 tabl o zmodyfikowanym uwalnianiu 5 Op. 2 Indapamide SR 1,5 mg x 108 tabl o powolnym uwalnianiu 30 Op. 3 Ivabradyna 5 mg x 112 tabl. powl. 20 Op. 4 Ivabradyna 7,5 mg x 112 tabl. powl. 10 Op. 5 Perindopril 5 mg x 90 tabl 40 Op. 6 Perindopril 10 mg x 90 tabl 10 Op. 7 Perindopril 2,5 mg +Indapamid 0,625 mg x 30 tabl. 5 Op. 8 Perindopril 5 mg +Indapamid 1,25 mg x 90 tabl 5 Op. 9 Perindopril 10 mg + amlodipin 5mg x 90 tabl. 5 Op. 10 Perindopril 10 mg +I amlodipin 10mg x 90 tabl. 5 Op. 11 Tianeptine 12,5 mg x 108 tabl 10 Op. 12 Trimetazidine MR 35mg x 90 tabl o zmodyfikowany uwalnianiu 30 Op.
Interne KennungCzęść 21
LosLOT-0022
TitelLEKI RÓŻNE XI
Beschreibung1 Fluoresceine roztwór do wstrzykiwań 100mg/ml x 10 amp. 40 Op. 2 Fondaparinux sól sodowa 2,5 mg /0,5 ml - ampułkostrzykawka 20 Szt. 3 Misoprostol 200 mcg x 42 tabl 60 Op. 4 Nimodipine 30 mg x 100 tabl 10 Op. 5 Nimodipine 10 mg / 50ml flak 50ml 20 Flakon
Interne KennungCzęść 22
LosLOT-0023
TitelLEKI RÓŻNE XII
Beschreibung1 Aciclovir 50mg/g, maśc na opryszczkę 5g 15 Op. 2 Amiodarone 150 mg / 3ml x 5 amp. 530 Op. 3 Amlodipine 5mg x 30 tabl. 200 Op. 4 Amlodipine 10mg x 30 tabl. 100 Op. 5 Amoxicillin + clavulanic acid 375 mg x 21 tabl 5 Op. 6 Amoxicillin + clavulanic acid 625 mg x 14 tabl 15 Op. 7 Amoxicillin + clavulanic acid 1000mg x 14 tabl 130 Op. 8 Amphotericin B 50mg 20 Fiolka 9 Antazoline 100mg / 2ml x 10 amp 30 Op. 10 Antytoksyna jadu żmij 500 j.a . x 1 amp. 15 Op. 11 Benzylpenicillin (sól potasowa) 1 mln j.m. 1 000 Fiolka 12 Benzylpenicillin (sól potasowa) 3 mln j.m. 600 Fiolka 13 Benzylpenicillin (sól potasowa) 5 mln j.m. 400 Fiolka 14 Benzylpenicillin Procaine 1,2 mln. j.m. 20 Fiolka 15 Betahistine 24 mg x 60 tabl. 30 Op. 16 Bisacodyl 5 mg x 30 tabl powl. 10 Op. 17 Bisacodyl 10mg x 10 czopk. 160 Op. 18 Buprenorphine plastry do terapii przezskórnej 30mg x 5 szt. 50 Op. 19 Carbocysteinum 250mg/5ml, syrop, 200 ml 15 Op. 20 Chlortalidone 50 mg x 20 tabl. 10 Op. 21 Clarithromycin 250 mg x 14 tabl 5 Op. 22 Clarithromycin 500 mg x 14 tabl 20 Op. 23 Cloxacillin 1g fiol. 1 600 Szt. 24 Cloxacillin 2g fiol. 1 900 szt. 25 Codeine+sulfoqiuacol 15 mg x 16 tabl. 100 Op. 26 Co - trimoxazole 480 mg x 20 tabl 50 Op. 27 Dexamethasone 1mg x 20 tabl 15 Op. 28 Diclofenac 50mg x 30 tabl 5 Op. 29 Dimetinden 1 mg/ml krople x 20ml 10 Op. 30 Doxepin 10 mg x 30 kaps. 5 Op. 31 Doxepin 25 mg x 30 kaps. 2 Op. 32 Duloxetine 30 mg x 28 tabl. 15 Op. 33 Erythromycin 200 mg x 16 tabl powl. 10 Op. 34 Erythromycin intervenosum 300 mg 200 Szt. 35 Fidaksomycyna 200mg x 20 tabl.o przedłużonym działaniu 10 Op. 36 Galantamine 5 mg / 1ml x 10 amp 15 Op. 37 Galantamine 2,5 mg / 1ml x 10 amp 10 Op. 38 Hialuronian sodu, nawilżające krople do oczu, bez konserwantów 20 Op. 39 Hydroxycarbamid 500mg x 100 kaps. 5 Op. 40 Insulina lizpro 100j.m./ml x 5 wkładów 3 ml 5 Op. 41 Insulina izofanowa 100j.m./ml x 5 wkładów 3 ml 5 Op. 42 Isoniazid 100 x 250 tabl 2 Op. 43 Itopride 50 mg x 40 tabl. 50 Op. 44 Levetiracetam 100mg/ml płyn 300 ml 25 Op. 45 Lidocaine h/chl cum noradr. 2% (2 ml amp) x 10 amp 100 Op. 46 Megestrol 40 mg/ml 240ml 50 Op. 47 Metforminum hydrochloricum 500 mg o przedłużonym działaniu x 30 tabl. 40 Op. 48 Metforminum hydrochloricum 750 mg o przedłużonym działaniu x 30 tabl. 30 Op. 49 Metforminum hydrochloricum 1000 mg o przedłużonym działaniu x 30 tabl. 40 Op. 50 Naproxen 250 mg x 50 tabl 10 Op. 51 Naproxen 500 mg x 30 tabl 6 Op. 52 Omeprazolum 10mgx28 szt. 10 Op. 53 Phosphates 150ml (butelka z kaniulą) 1 000 Op. 54 Podłoże maściowe opakowanie po 1 kg o składzie wazelina biała, monostearynian glicerolu, alkohol cetastearylowy, Polisorbat 40, triglicerydy kwasów tłuszczowych o średniej dł. łańcucha, glikol propylenowy, krzemionka koloidalna, woda oczyszczona (bez parafiny ciekłej) 10 Op. 55 Polystyrene sulfonate (sól wapniowa) 300g 30 Op. 56 Potassium iodide + natrium iodide krople do oczu 10 ml 3 Op. 57 Pregabalin 75 mg x 56 tabl. 80 Op. 58 Saccharomyces boulardii 250 mg x 50kaps. 10 Op. 59 Sakubitryl / walsartan 49mg / 51mg x 56tabl. 12 Op. 60 Sakubitryl / walsartan 97mg / 103mg x 56tabl. 10 Op. 61 Salbutamol aerozol 200 dawek 30 szt. 62 Sertraline 50 mg x 30 tabl. 30 Op. 63 Sulfasalazine EN 500mg x50 tabl dojelit 20 Op. 64 Thiamazole 5mg x 50 tabl 20 Op. 65 Thiopental sodium 500 mg fiol x 1 szt. 600 Op. 66 Thiopental sodium 1g fiol x 1 szt. 300 Op. 67 Tranexamic acid 500 mg / 5ml i.v. X 5 amp. 400 Op. 68 Tranexamic acid 500 mg x 20 tabl. 30 Op. 69 Ursodeoxycholic acid 250 mg x 90 kaps. 45 Op. 70 Verapamil 40 mg x 20 tabl powl 10 Op.
Interne KennungCzęść 23
LosLOT-0024
TitelDINOPROST
BeschreibungDinoprost 10 mg x 5 szt. systemu terapeutycznego 80 Op.
Interne KennungCzęść 24
LosLOT-0025
TitelKLEJ TKANKOWY
BeschreibungProszki i rozpuszczalniki do sporządzania kleju do tkanek zawierające fibrynogen ludzki aprotynine syntetyczną, trombinę ludzką, wapnia chlorek dwuwodny (2ml/4ml) komplet 25 Op.
Interne KennungCzęść 25
LosLOT-0026
TitelENTECAVIRUM 0,5 mg
BeschreibungEntecavirum, tabl. powl., 0,5 mg 30 szt. 900 Op. Entecavirum, tabl. powl., 1 mg 30 szt. 200 Op.
Interne KennungCzęść 26
LosLOT-0027
TitelProbiotyki
Beschreibung1 Lactobacillus (zawiesina; bezp. dla niemowląt i wcześniaków od 1-go dnia życia; w 1 kropli 1 mld LGG (Lactobacillus rhamnosus GG) i olej kukurydziany; krople, 5ml 400 Op. 2 Lactobacillus (saszetki, zawier. 5 miliardy szczepu L.rhamnosusGG bezp. dla dzieci pow. 3rż) x 20sasz. 200 Op. 3 Lactobacillus (kapsułki zawier. 6 miliardów L.rhamnosus GG) x20kaps. 2 000 Op.
Interne KennungCzęść 27
LosLOT-0028
TitelLAMIVUDINUM
BeschreibungLamivudinum, tabl. powl., 100 mg 28 szt. 20 Op.
Interne KennungCzęść 28
LosLOT-0029
TitelLARONIDASUM
BeschreibungLaronidasum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 100 j.m./ml 1fiol. po 5ml 720 Szt.
Interne KennungCzęść 29
LosLOT-0030
TitelTENOFOVIRI DISOPROXIL
BeschreibungTenofoviri disoproxil, tabletki powlekane, 245 mg 30 tabl. 150 Op.
Interne KennungCzęść 30
LosLOT-0031
TitelTOXINUM BOTULINICUM I
BeschreibungToxinum botulinicum typum A ad iniectabile, proszek do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań, 100 Jednostek Allergan 1 fiol. 500 Szt.
Interne KennungCzęść 31
LosLOT-0032
TitelTOXINUM BOTULINICUM II
BeschreibungToxinum botulinicum typum A ad iniectabil, proszek do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań, 100 j. 1 fiol. po 100 j. (LD50) 60 Szt.
Interne KennungCzęść 32
LosLOT-0033
TitelTOXINUM BOTULINICUM III
Beschreibung1 Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile, proszek do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań, 500 j. 1 fiol. po 500j. 70 Szt. 2 Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile, proszek do sporządzenia roztworu do wstrzykiwań, 300 j. 1 fiol. po 300j. 30 Szt.
Interne KennungCzęść 33
LosLOT-0034
TitelPASKI FLUORESCEINOWE
BeschreibungJałowe paski fluoresceinowe do barwienia rogówki x 100 szt. 50 Op.
Interne KennungCzęść 34
LosLOT-0035
TitelPALIVIZUMAB
Beschreibung1 Palivizumabum, roztwór do wstrzykiwań, 100mg/ml opakowanie 0,5 ml 350 Op. 2 Palivizumabum, roztwór do wstrzykiwań, 100mg/ml opakowanie 1,0 ml 50 Op.
Interne KennungCzęść 35
LosLOT-0036
TitelCHLORHEXIDINUM
Beschreibung1 Chlorhexidinum digluconicum 2 % 250 ml aerozol 350 Op. 2 Chlorhexidinum digluconicum 2 % +isopropanol (2g+62g/100g) 250 ml aerozol 200 Op.
Interne KennungCzęść 36
LosLOT-0037
TitelCALCIUM GLUBIONATE
BeschreibungCalcium gluconate 10% 10ml x 5 amp 2 000 Op.
Interne KennungCzęść 37
LosLOT-0038
TitelLIDOCAINE
Beschreibung1 Lidocaine h/chl 1% (2 ml amp) x 10 amp 700 Op. 2 Lidocaine h/chl 2% (2 ml amp) x 10 amp 400 Op.
Interne KennungCzęść 38
LosLOT-0039
TitelIMMUONOGLOBULINA LUDZKA
BeschreibungImmunoglobulina ludzka przeciw wirusowi wścieklizny 300j.m./2ml 40 Fiolka
Interne KennungCzęść 39
LosLOT-0040
TitelANDEKSANET ALFA
BeschreibungAndeksanet alfa 200 mg x 5 fiol. 6 Op.
Interne KennungCzęść 40
LosLOT-0041
TitelSTRZYKAWKA DO PRZEPŁUKIWANIA FABRYCZNIE NAPEŁNIONA IZOTONICZNYM ROZTWOREM 0,9 % NACL DO PROCEDUR ASEPTYCZNYCH
Beschreibung1 Strzykawka do przepłukiwania fabrycznie napełniona izotonicznym roztworem 0,9% NaCl o poj.3ml do procedur aseptycznych-sterylna zawartość. Skala 3ml oraz wypełnienie odpowiadająca nominalnej pojemności strzykawki 3ml.Strzykawka ma posiadać średnice cylindra odpowiadającej strzykawce 10ml.Graficzne oznaczenie strefy sterylnej na korpusie strzykawki. Ogranicznik tłoka strzykawki uniemożliwiający przypadkowe wysuniecie tłoka poza przestrzeń sterylną strzykawki i kontaminację roztworu podczas przygotowywania strzykawki do przepłukiwania. Tłok wykonany z polipropylenu, prosty na całej długości(bez przewężeń). Specjalna budowa tłoka eliminująca zwrotny napływ krwi do cewnika potwierdzony zerowy refluks. Strzykawka wyposażona w długi minimum 2cm korek zamykający, umożliwiający odpowietrzenie strzykawki bez konieczności całkowitego ściągania korka, który posiada gwintowane przedłużenie zamykające wejście do strzykawki typu Luer Lock. Nie zawiera BPA, LATEXU, DEHP, PVC. Sterylizowana parowo. Data ważności na produkcie. Opakowanie 30 szt. 1 200 op. 2 Strzykawka do przepłukiwania fabrycznie napełniona izotonicznym roztworem 0,9% NaCl o poj.10ml do procedur aseptycznych-sterylna zawartość. Skala oraz wypełnienie odpowiadająca nominalnej pojemności strzykawki .Strzykawka ma posiadać średnice cylindra odpowiadającej strzykawce 10ml.Graficzne oznaczenie strefy sterylnej na korpusie strzykawki. Ogranicznik tłoka strzykawki uniemożliwiający przypadkowe wysuniecie tłoka poza przestrzeń sterylna strzykawki i kontaminację roztworu podczas przygotowywania strzykawki do przepłukiwania. Tłok wykonany z polipropylenu, prosty na całej długości(bez przewężeń). Specjalna budowa tłoka eliminująca zwrotny napływ krwi do cewnika potwierdzony zerowy refluks. Strzykawka wyposażona w długi minimum 2cm korek zamykający, umożliwiający odpowietrzenie strzykawki bez konieczności całkowitego ściągania korka, który posiada gwintowane przedłużenie zamykające wejście do strzykawki typu Luer Lock. Nie zawiera BPA, LATEXU, DEHP, PVC. Sterylizowana parowo. Data ważności na produkcie. Opakowanie 30 szt. 1 200 op. 3 Strzykawka do przepłukiwania fabrycznie napełniona izotonicznym roztworem 0.9% NaCl o poj. 10 ml. do zabiegów w warunkach jałowych - sterylna zawartość oraz strzykawka zewnętrznie. Zawartość nietoksyczna, niepirogenna. Skala max 10 ml, skalowana co 0,5ml, wypełnienie odpowiadająca nominalnej pojemności strzykawki =10 ml. Strzykawka o średnicy cylindra odpowiadającej strzykawce 10 ml. Graficzne oznaczenie strefy sterylnej, przerywany okrąg na cylindrze oraz kod kolorystyczny na cylindrze celem rozróżnienia od strzykawki tylko o sterylnej zawartości. Ogranicznik tłoka strzykawki uniemożliwiający przypadkowe wysunięcie tłoka poza przestrzeń sterylną strzykawki i kontaminację roztworu podczas przygotowania strzykawki do przepłukiwania. Naciśnięcie tłoka strzykawki w celu odblokowania blokady (stopera) tłoka- instrukcja użycia IFU w języku PL, w każdym opakowaniu. Tłok wykonany z polipropylenu, prosty na całej długości (bez przewężeń). Specjalna budowa tłoka eliminująca zwrotny napływ krwi do cewnika potwierdzony zerowy refluks (3 pierścienie). Strzykawka wyposażona w nakręcany korek, długi minimum 2cm, umożliwiający odpowietrzenie bez konieczności całkowitego ściągania korka. Korek posiada gwintowane przedłużenie zamykające wejście do strzykawki typu Luer Lock, zapobiegający przypadkowej kontaminacji wewnętrznej części stożka. Nie zawiera BPA, LATEXU, DEHP, PVC. Sterylizowana parowo - opakowanie papier/folia. Opakowanie 30 sztuk. 500 op.
Interne KennungCzęść 41
LosLOT-0042
TitelLEKI RÓŻNE XIII
Beschreibung1. Atosiban inj. 7,5mg/ml – fiolka 0,9ml 60 Szt. 2. Atosiban inj. 7,5mg/ml – fiolka 5ml koncentrat 300 Szt. 3. Bupivacaine do znieczulenia podpajęczynówkowego 0,5% x 5amp.sterylnie pakowane, gdzie działanie znieczulające pojawia się nie później niż po 5-8 min. roztwór hiperbaryczny 700 Op. 4. Bupivacaini 5 mg +epinephrinum 0,005 mg/ ml roztwór do wstrzykiwań x 5 fiol. 5 Op. 5. Cerebrolysinum 215,2mg/ml x 5 szt. o poj. 10 ml 300 Op. 6. Cisatracurium besylate 10 mg / 5 ml x 5 amp 15 Op. 7. Cisatracurium besylate 5 mg / 2,5ml x 5 amp 10 Op. 8. Fondaparinux sól sodowa 2,5 mg /0,5 ml x 10 ampułkostrzykawka 2 op 9. Fondaparinux sól sodowa 7,5 mg /0,6 ml x 10 ampułkostrzykawka 4 op 10. Mivacurium 10 mg / 5ml x 5 amp 20 Op. 11. Propofol 10mg/ml o poj. 50 ml amp.-strz., ze stabilizatorem EDTA 10 szt. 12. Remifentanil 1mg x 5 amp. 40 Op. 13. Remifentanil 2mg x 5 amp. 10 Op. 14. Terlipressin 1 mg / 5ml x 5amp 20 Op. 15. Terlipressin 2 mg / 10ml x 5amp 15 Op. 16. Urapidil 25 mg / 5ml x 5 amp 200 Op. 17. Urapidil 50 mg / 10ml x 5 amp 10 Op. 18. Urapidil 100 mg / 20ml x 5 amp 10 Op. 19. Węgiel aktywny 50 g subst. 40 Op.
Interne KennungCzęść 42
LosLOT-0043
TitelGLECAPREVIRUM+PIBRENTASIVIRUM
BeschreibungGlecaprevirum+Pibrentasivirum (100+40 mg) x 84 szt. 100 Op.
Interne KennungCzęść 43
LosLOT-0044
TitelSOFOSBUVIRUM+VELPATASVIRUM
BeschreibungSofosbuvirum+Velpatasvirum (400mg+100mg) x 28 szt. 200 Op.
Interne KennungCzęść 44
LosLOT-0045
TitelIDARUCIZUMAB
BeschreibungIdarucizumab 2,5 g / 50 ml x 2 fiol. 4 Op.
Interne KennungCzęść 45
LosLOT-0046
TitelSOFOSBUVIRUM+VELPATASVIRUM+VOXILAPREVIRUM
BeschreibungSofosbuvirum+Velpatasvirum+Voxilaprevirum (400+100+100 mg) x 28 szt. 20 Op.
Interne KennungCzęść 46
LosLOT-0047
TitelCLORACEPATE
Beschreibung1. Cloracepate dipotassium 5 mg x 30 tabl lub kaps 20 Op. 2. Clorazepate dipotassium 10 mg x 30 tabl lub kaps 100 Op.
Interne KennungCzęść 47
LosLOT-0048
TitelPREPARATY RÓŻNE
Beschreibung1 Bezbarwny, bezwonny antybakteryjny opatrunek w żelu, o pojemności 20 ml. Nawilżający i oczyszczający ranę, utrzymujący idealny bilans wilgoci w ranie. Zachowujący aktywność min 6 tyg. po otwarciu opakowania. Wyrób medyczny 250 szt. 2 Bezbarwny, bezwonny antybakteryjny opatrunek w żelu o pojemności 250 ml. Nawilżający i oczyszczający ranę, utrzymujący idealny bilans wilgoci w ranie. Zachowujący aktywność min 6 tyg. po otwarciu opakowania. Wyrób medyczny 20 szt. 3 Krem regeneracyjny na bazie wazeliny, z zawartością octenidyny, biasabololu i pantenolu przeznaczony do pielęgnacji podrażnionej, suchej, łuszczącej się skóry, do ochrony skóry wokół rany, wspomagający regeneracje naskórka w fazie epitelizacji, o pojemności 50 ml. Bez zawartości barwników oraz substancji zapachowych. Testowany dermatologicznie. 280 szt. 4 Opatrunki na rany wykonane z elastycznego, spienionego poliuretanu (PUR) o wysokiej przepuszczalności powietrza i płynów. Skutecznie usuwające biofilm, zwiększające cyrkulację krwi i dopływu tlenu do tkanek. Do ran ostrych, przewlekłych, rozległych, zakażonych wymagających oczyszczenia. Wymiar jednego opatrunku 6,25x4,0x2,0. Opakowanie zawierające 3 rodzaje opatrunku o różnej strukturze chropowatości. Wyrób medyczny 5 op. 5 Bezbarwny, sterylny preparat w płynie do oczyszczenia, dekontaminacji i nawilżania ran. Zawierający octenidynę, bez poliheksanidyny, alkoholu, środków konserwujących. Usuwający skutecznie biofilm bakteryjny. Wyrób medyczny o pojemności 350 ml 100 szt. 6 Bezbarwny i bezwonny preparat w żelu do oczyszczenia, dekontaminacji i nawilżania przedsionków nosa z zawartością octenidyny .Wyrób medyczny o poj. 6 ml 20 szt.
Interne KennungCzęść 48
LosLOT-0049
TitelAMOXICILLIN
Beschreibung1. Amoxicillin 500 mg x 16 kaps 10 Op. 2. Amoxicillin 1000 mg x 16 kaps. 40 Op. 3. Amoxicillin 250mg/5ml zawiesina 60ml 25 Op. 4. Amoxicillin + clavulanic acid 457mg/5ml 140ml 20 Op. 5. Amoxicillin + clavulanic acid 600 mg x 1 fiol 2 000 Op. 6. Amoxicillin + clavulanic acid 1,2 g x 1 fiol 20 000 Op.
Interne KennungCzęść 49
LosLOT-0050
TitelWOSK KOSTNY
BeschreibungWosk kostny 2,5 g x 12 szt. 30 Op.
Interne KennungCzęść 50
LosLOT-0051
TitelCALCITRIOL
Beschreibung1. Calcitriol 0,25 mcg x 90 kaps. 10 Op. 2. Calcitriol 0,50 mcg x 90 kaps. 10 Op.
Interne KennungCzęść 51
LosLOT-0052
TitelTRAZODONE + LORAZEPAM
Beschreibung1 Trazodone 75 mg x 30 tabl. 20 Op. 2 Trazodone150 mg x 20 tabl. 10 Op. 3 Lorazepam 1 mg x 25 draż 100 Op. 4 Lorazepam 2,5 mg x 25 draż 10 Op. 5 Lorazepam 4 mg/ ml x 5 amp. 40 Op.
Interne KennungCzęść 52
LosLOT-0053
TitelMETOPROLOL
BeschreibungMetoprolol 5 mg/ 5ml x 5 amp. 150 Op.
Interne KennungCzęść 53
LosLOT-0054
TitelAFIBERCEPTUM
BeschreibungAfliberceptum, roztwór do wstrzykiwań, 40 mg/ml, fiol 700 szt.
Interne KennungCzęść 54
LosLOT-0055
TitelDIETY II
Beschreibung1 Dieta kompletna pod względem odżywczym, dieta peptydowa, normokaloryczna (1 kcal/ml), normobiałkowa (4,0 g/ 100 ml, 16% energii z białka), 70% tłuszczów to MCT, bezresztkowa. Białko: częściowo hydrolizowane białko serwatkowe. Tłuszcz: trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), olej sojowy. 70% tłuszczów stanowią kwasy tłuszczowe MCT. Węglowodany: maltodekstryna. Odpowiedni tylko dla osób dorosłych. Osmolarność 220mOsm/l. Płyn, butelka 500 ml. Smak: neutralny. 800 Szt. 2 Dieta kompletna pod względem odżywczym ze specjalnym profilem węglowodanów, normokaloryczna (1,07 kcal/ml), normobiałkowa (4,8 g/100 ml, 18% energii z białka), z dodatkiem błonnika (2,0 g/100 ml). Białko: białka mleka (kazeina). Tłuszcz: olej słonecznikowy, olej rzepakowy i olej rybi. Węglowodany: maltodekstryna i izomaltuloza. Błonnik: rozpuszczalny błonnik PHGG - częściowo hydrolizowana guma guar. Odpowiedni powyżej 3. roku życia. Osmolarność 320 mOsm/l. Płyn, butelka 500 ml. Smak: neutralny. 200 Szt. 3 Dieta kompletna pod względem odżywczym, normokaloryczna (1 kcal/ml), normobiałkowa (3,9 g/100 ml, 16% energii z białka), bezresztkowa. Białko: białka mleka (kazeina). Tłuszcz: olej rzepakowy, olej słonecznikowy, trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), olej rybi. 20% tłuszczów to kwasy tłuszczowe MCT. Węglowodany: maltodekstryna. Odpowiedni powyżej 3. roku życia. Osmolarność 239mOsm/l. Płyn, butelka 500 ml . Smak: neutralny. 200 Szt. 4 Dieta cząstkowa, koncentrat białka w proszku, 1 łyżka (5g) = 4,5 g białka, łatwo rozpuszczalne. Białko: białka mleka (kazeina). Udział energii z makroskładników:: białko 97%, tłuszcz 2%, węglowodany 1%. Wapń 1400 mg/100 g. Odpowiedni do stosowania powyżej 3. roku życia. Proszek, puszka 400 g. Smak: neutralny. 40 Szt. 5 Dieta kompletna pod względem odżywczym, wysokoenergetyczna (1,44 kcal/ml), wysokobiałkowa (18 g/237 ml, 21% energii z białka), immunożywienie - zawiera: kwasy tłuszczowe omega-3, argininę, nukleotydy, z dodatkiem błonnika (3,3 g/237 ml). Białko: białka mleka (kazeina) i wolna L-arginina. Tłuszcz: olej rybi, trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), olej kukurydziany. Zawiera EPA i DHA (500 mg/100 ml). Węglowodany: sacharoza, maltodekstryna. Błonnik: częściowo hydrolizowana guma guar. Odpowiedni tylko dla dorosłych. Osmolarność 680mOsm/l. Płyn, 3 kartoniki x 237ml. Smak: waniliowy, owoców tropikalnych. 200 Op. 6 Dieta kompletna pod względem odżywczym, bezresztkowa, wysokoenergetyczna (2 kcal/ml), normobiałkowa (18 g/200 ml, 18% energii z białka). Białko: białka mleka (kazeina, białko serwatkowe). Tłuszcz: olej rzepakowy. Węglowodany: syrop glukozowy i sacharoza. Odpowiedni powyżej 3. roku życia. Osmolarność 520 mOsm/l. Płyn, 4x200 ml. Smak: waniliowy, morelowy, ananas-mango. 200 Op. 7 Dieta kompletna pod względem odżywczym, wysokoenergetyczna (2 kcal/ml), normobiałkowa (18 g/200 ml, 18% energii z białka), z dodatkiem błonnika (5 g/200 ml). Białko: białka mleka (kazeina, białko serwatkowe). Tłuszcz: olej rzepakowy. Węglowodany: syrop glukozowy i sacharoza. Błonnik: GOS (galaktooligosacharydy) i FOS (fruktooligosacharydy). Odpowiedni powyżej 3. roku życia. Osmolarność 520 mOsm/l. Płyn, 4x200 ml. Smak: owoce leśne, kawowy 400 Op. 8 Dieta- zbilansowana, kompletna, polimeryczna, proszek 400g 20 Szt. 9 Dieta kompletna pod względem odżywczym, wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml), wysokobiałkowa (48g/500 ml), z dodatkiem rozpuszczalnego błonnika PHGG. 19% tłuszczów w postaci MCT. Do podawania doustnie lub przez zgłębnik. Osmolarność 335 mOsm/l. Opakowanie butelka 500 ml. 200 szt. 10 Dieta normokaloryczna (1 kcal/ml), zawierająca nukleotydy, kwasy tłuszczowe omega-3 i argininę oraz MCT. Źródłem białka jest kazeina, wolna arginina. Kompletne pod względem odżywczym immunożywienie. Do podawanie doustnie lub przez zgłębnik. Osmolarność 298 mOsm/l. Opakowanie butelka 500 ml. 200 szt. 11 Dieta kompletna pod względem odżywczym, wysokoenergetyczna (1,6 kcal/ml), wysokobiałkowa (18g/200ml,23% energii z białka), z dodatkiem błonnika, niski indeks glikemiczny (IG=30). Smak waniliowy truskawkowy. Osmolarność 300 mOsm/l Opakowanie typu butelka 200 ml x4 butelki 100 Op. 12 Mleko początkowe w płynie dla niemowląt od urodzenia, zawierające kompleks 6 oligosacharydów mleka kobiecego (2’FL, 3’FL, DFL, LNT, 3’SL. 6’SL), białko 100% serwatki częściowo hydrolizowanej w ilości 1,3g/100ml; DHA w ilości 16mg/100ml, bez dodatku oleju palmowego i kokosowego; Opakowanie 32 szt.x70ml 200 op 13 Smoczek przeznaczony do karmienia niemowląt, kompatybilny z produktem zaoferowanym w poz. 4;Opakowanie 32 szt. 200 op 14 ZESTAW DO POMPY - Zestaw do podawania żywienia dojelitowego za pomocą zgłębnika. Do stosowania z pompą Compat Ella. Kompatybilny z opakowaniami SmartFlex, Flexibaggle i innymi pojemnikami gotowymi do zawieszenia (RTH) z systemem łączącym ENPlus oraz butelkami z szeroką szyjką/butelkami z kapslem. Tworzywo: nie zawiera DEHP. Wykonany z PVC i silikonu. Opakowanie: pakowany pojedynczo. Sterylny. 900 Szt. 15 ZESTAW GRAWITACYJNY - Zestaw do podawania żywienia dojelitowego za pomocą zgłębnika. Do użytku grawitacyjnego. Kompatybilny z opakowaniami SmartFlex i innymi pojemnikami gotowymi do zawieszenia (RTH) z systemem łaczącym ENPlus oraz butelkami z szeroką szyjką/butelkami z kapslem. Tworzywo: nie zawiera DEHP, wykonany z PCV 300 Szt.
Interne KennungCzęść 55
LosLOT-0056
TitelLEKI RÓŻNE XIV
Beschreibung1 Albumina ludzka 20% 100 ml 100 Szt. 2 Nadroparin calcium 2850 j.m. 0,3 ml x 10 amp.-strz. 30 Op. 3 Nadroparin calcium 3800 j.m. 0,4 ml x 10 amp.-strz. 40 Op. 4 Nadroparin calcium 5700 j.m. 0,6 ml x 10 amp.-strz. 30 Op. 5 Nadroparin calcium 7600 j.m. 0,8 ml x 10 amp.-strz. 20 Op. 6 PCC-koncentrat zespołu protrombiny 500j. proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań 20 Komplet 7 Meropenem 1 g x 10 fiol. 200 op. 8 Meropenem 0,5 g x 10 fiol. 50 op.
Interne KennungCzęść 56
LosLOT-0057
TitelLEKI RÓŻNE XV
Beschreibung1 Erdosteine 300 mg x 20 kaps. 60 Op. 2 Erytromycin 0,5 % 3,5 g maść oczna 50 Op. 3 Ezetimibe 10 mg x 28 tabl. 60 Op. 4 Levetiracetam 0,5g/5ml x10 fiol. 20 Op. 5 Memantinum 10 mg x 28 tabl. 50 Op. 6 Ranolazine 375 mg x 30 tabl. 40 Op. 7 Ranolazine 500 mg x 30 tabl. 20 Op. 8 Sildenafil 20 mg x 90 tabl. 10 Op. 9 Ticagrelol 90 mg x 56 tabl.rozp.w j.ustnej. 5 Op.
Interne KennungCzęść 57
LosLOT-0058
TitelLEKI PRZECIWWIRUSOWE
Beschreibung1 Emtricitabina/tenofovir 200 mg/245 mg x 30 tabl. 5 Op. 2 Raltegravir 400 mg x 60 tabl. 5 Op.
Interne KennungCzęść 58
LosLOT-0059
TitelINSULINA GLARGINUM + LIXISENATIDUM
Beschreibung1 Insulina glarginum + lixisenatidum 100 j.m./ml +50 mcg/ml x 3 wstrzykiwacze 20 OP. 2 Insulina glarginum +lixisenatidum 100 j.m./ml +33 mcg/ml x 3 wstrzykiwacze 20 OP.
Interne KennungCzęść 59
LosLOT-0060
TitelPHENYLEPHRINE
Beschreibung1 Phenylephrine 0,05mg/ml, roztwór do wstrzykiwań x 10 szt. 10 op. 2 Phenylephrine 0,1mg/ml, roztwór do wstrzykiwań x 10 szt. 10 op.
Interne KennungCzęść 60
LosLOT-0061
TitelINSULINA DEGLUDEC
BeschreibungInsulina degludec, bazowa, analog insuliny długodziałającej. Roztwór do wstrzykiwań w fabrycznie napełnionym wstrzykiwaczu 100 j./ml Opakowanie 5 szt. x 3 ml 5 op.
Interne KennungCzęść 61
LosLOT-0062
TitelMidanium roztór do stosowania w jamie ustnej
Beschreibung1 Midazolam r-r do stos.w j.ustnej 2,5 mg w 0,5 ml, 4 szt. 5 Op. 2 Midazolam r-r do stos.w j.ustnej 5 mg w 1 ml, 4 szt. 5 Op. 3 Midazolam r-r do stos.w j.ustnej 7,5 mg w 1,5 ml, 4 szt. 5 Op. 4 Midazolam r-r do stos.w j.ustnej 10 mg w 2 ml, 4 szt. 20 Op.
Interne KennungCzęść 62
LosLOT-0063
TitelZanubrutinibum
BeschreibungZanubrutinibum 160 mg x 60 szt. 200 Op.
Interne KennungCzęść 63
LosLOT-0064
TitelPRZENOŚNY SYSTEM INFUZYJNY
Beschreibung1 Pompa elastomerowa do podaży leków jednorazowego użytku; zapewniający ciągły przepływ leku przez 135 h przy nominalnej objętości 270 ml; prędkość podaży 2 ml/h wygodny owalny kształt o miękkiej i trwałej warstwie zewnętrznej, , mała wielkość; port do napełniania zamknięty koreczkiem luer lock i zabezpieczony zatyczką chroniącą przed uszkodzeniem mechanicznym i kontaminacją.Port do napełniania zintegrowany z zastawką bezzwrotną, zabezpieczajacą przed cofaniem się leku do strzykawki. Drenik infuzyjny z zaciskiem umożliwiającym zatrzymanie infuzji oraz filtrem czasteczkowym 1,2 um wraz z odpowietrznikiem umieszczonym na końcowym odcinku drenu, koniec drenu z zakończeniem luer lock , zamkniety koreczkiem. Maksymalna objętość wypełnienia 295ml. System infuzyjny musi być kompatybilny i stabilny z cytostatykami np.z 5-Fluorouracilem. 70 szt. 2 Torebka do pompy, z możliwością mocowania jej przy pasie do pompy z poz. Nr 1 70 szt. 3 Pompa elastomerowa do podaży leków jednorazowego użytku; zapewniający ciągły przepływ leku przez 55 h przy nominalnej objętości 270 ml; prędkość podaży 5 ml/h wygodny owalny kształt o miękkiej i trwałej warstwie zewnętrznej, , mała wielkość; port do napełniania zamknięty koreczkiem luer lock i zabezpieczony zatyczką chroniącą przed uszkodzeniem mechanicznym i kontaminacją.Port do napełniania zintegrowany z zastawką bezzwrotną, zabezpieczajacą przed cofaniem się leku do strzykawki. Drenik infuzyjny z zaciskiem umożliwiającym zatrzymanie infuzji oraz filtrem czasteczkowym 1,2 um wraz z odpowietrznikiem umieszczonym na końcowym odcinku drenu, koniec drenu z zakończeniem luer lock , zamkniety koreczkiem. Maksymalna objętość wypełnienia 295ml. System infuzyjny musi być kompatybilny i stabilny z cytostatykami np.z 5-Fluorouracilem. 300 szt. 4 Torebka do pompy, z możliwością mocowania jej przy pasie do pompy z poz. Nr 3 300 szt. 5 Pompa elastomerowa do podaży leków jednorazowego użytku; zapewniający ciągły przepływ leku przez 50 h przy nominalnej objętości 100 ml; prędkość podaży 2 ml/h wygodny owalny kształt o miękkiej i trwałej warstwie zewnętrznej, , mała wielkość; port do napełniania zamknięty koreczkiem luer lock i zabezpieczony zatyczką chroniącą przed uszkodzeniem mechanicznym i kontaminacją.Port do napełniania zintegrowany z zastawką bezzwrotną, zabezpieczajacą przed cofaniem się leku do strzykawki. Drenik infuzyjny z zaciskiem umożliwiającym zatrzymanie infuzji oraz filtrem czasteczkowym 1,2 um wraz z odpowietrznikiem umieszczonym na końcowym odcinku drenu, koniec drenu z zakończeniem luer lock , zamkniety koreczkiem. Maksymalna objętość wypełnienia 125ml. System infuzyjny musi być kompatybilny i stabilny z cytostatykami np.z 5-Fluorouracilem. 500 szt. 6 Torebka do pompy, z możliwością mocowania jej przy pasie do pompy z poz. Nr 5 500 szt. 7 Pompa elastomerowa do podaży leków jednorazowego użytku; zapewniający ciągły przepływ leku przez 25 h przy nominalnej objętości 100 ml; prędkość podaży 4 ml/h wygodny owalny kształt o miękkiej i trwałej warstwie zewnętrznej, , mała wielkość; port do napełniania zamknięty koreczkiem luer lock i zabezpieczony zatyczką chroniącą przed uszkodzeniem mechanicznym i kontaminacją.Port do napełniania zintegrowany z zastawką bezzwrotną, zabezpieczajacą przed cofaniem się leku do strzykawki. Drenik infuzyjny z zaciskiem umożliwiającym zatrzymanie infuzji oraz filtrem czasteczkowym 1,2 um wraz z odpowietrznikiem umieszczonym na końcowym odcinku drenu, koniec drenu z zakończeniem luer lock , zamkniety koreczkiem. Maksymalna objętość wypełnienia 125 ml. System infuzyjny musi być kompatybilny i stabilny z cytostatykami np.z 5-Fluorouracilem. 300 szt. 8 Torebka do pompy, z możliwością mocowania jej przy pasie do pompy z poz. Nr 7 300 szt.
Interne KennungCzęść 64
LosLOT-0065
TitelSPRZĘT POMOCNICZY
Beschreibung1 Zamknięty system z portem bezigłowym do pobierania z worków z wyprofilowany uchwytem na palce. Z jednej strony przyrząd zakończony kolcem ze skrzydełkami ułatwiającymi wbicie do worka i dodatkowym portem bezigłowym z silikonową, samozamykającą się, płaską membraną, z drugiej portem kompatybilnym z każdym zestawem infuzyjnym, zabezpieczonym zatyczką na uwięzi. Możliwość użycia przez 600 aktywacji. Przyrząd dostosowany do wielokrotnego kontaktu z krwią, lipidami, chemioterapeutykami, chlorheksydyną i alkoholami. Wolny od lateksu, DEHP i części metalowych. 500 szt. 2 Urządzenie umożliwiające dodanie roztworu leku do worka z płynem infuzyjnym. Służący do podawania leku bezpośrednio do worka z płynem infuzyjnym poprzez kompatybilne połączenie z urządzeniem do przenoszenia leku w strzykawce. Przyrząd umożliwia podłączenie standardowego zestawu infuzyjnego, jałowe, pakowane oddzielnie (pojedynczo) 500 szt. 3 Adapter do fiolki do rozpuszczania leków i wyrównywania ciśnienia w systemie zamkniętym. Do fiolek o średnicy 20 mm. Zamknięty system umożliwiający rozpuszczenie liofilizowanego leku oraz pobranie roztworu z fiolki do strzykawki. Posiada plastikową igłę wzdłużnie ściętą umożliwiającą maksymalne pobranie leku z fiolki, podwójną membranę elastomerową gwarantującą suche połączenia, rozszerzającą się komorą zewnętrzną o objętości 20 ml. Zabezpiecza przed wyciekiem oraz uwalnianiem areozoli, oparów niebezpiecznych substancji. Bez PCV. Posiada kod ONB nadany przez FDA. 600 szt. 4 Bezigłowe urządzenie do bezpiecznego przenoszenia leków w strzykawce z końcówką luer lock. Urządzenie (łącznik), umożliwiające pobranie roztworu leku cytostatycznego (cytotoksycznego) z fiolki, bezpieczne przeniesienie w strzykawce i dodanie do pojemnika z płynem infuzyjnym lub w miejsce wkłucia dożylnego, tworząc zamknięty, szczelny system, posiadający elastomerowe membrany, gwarantujące suchość połączeń. Bez PCV. Przyrząd posiada mechanizm uniemożliwiający ponowne odkręcenie go od strzykawki. 500 szt. 5 Uniwersalny bezigłowy przyrząd do przygotowywania i pobierania roztworów z fiolek o różnej średnicy szyjki, umożliwiający wielokrotne aseptyczne pobieranie z pojemnika zbiorczego z kolcem micro. Posiada mechanizm odpowietrzający z filtrem hydrofobowym bakteryjnym 0,2 mikrona zapewniający wyrównywanie ciśnienia w fiolce w trakcie dodawania do niej rozpuszczalnika oraz w trakcie pobierania z niej roztworu leku, a także eliminujący powstawanie aerozolu roztworu leku. Konstrukcja pozwalającą na łatwą i skuteczną dezynfekcję płaskiej powierzchni styku złącza ze strzykawką, oraz łatwe i skuteczne usunięcie pozostałości pobieranego roztworu z powierzchni styku złącza ze strzykawką po odkręceniu strzykawki oraz uniemożliwiająca cofanie się zawartości fiolki po odkręceniu strzykawki od złącza, nawet w przypadku powstania nadciśnienia w fiolce. Filtr na całej długości części chwytnej przyrządu, nie wystający poza przekrój poprzeczny i podłużny korpusu przyrządu, co umożliwia ergonomiczną pracę z przyrządem. Czas stosowania do 7 dni lub 140 aktywacji w zależności co nastąpi pierwsze, przy zachowaniu zasad prawidłowej dezynfekcji. Objętość wypełnienia całego systemu 0,28ml. Kolec mikro tj. kolec wzdłużnie ścięty do połowy swojej długości, posiadający rynienkę która umożliwiaja maksymalne pobranie leku z fiolki, bez strat. Kolec z dwoma przeciwlegle umieszczonymi otworami, jednym na szczycie kolca, drugim w połowie jego długości. Konstrukcja wykluczającą kontakt leku z PCV i aluminium, wolne od lateksu 1000 szt.
Interne KennungCzęść 65
LosLOT-0066
TitelPłyn antyseptyczny
Beschreibung1 Płyn do antyseptycznego oczyszczania, irygacji oraz nawilżania ran (ostrych i przewlekłych) i oparzeń 1. i 2. stopnia, w składzie zawiera 0,1% PHMB (Poliheksanid) i Poloksameru 188 1%, wykazuje kompatybilność ze wszystkimi rodzajami opatrunków i nie wymaga rozcieńczania, butelka z atomizerem 250 ml; wyrób medyczny (posiada oznakowanie CE), posiada deklarację zgodności UE, przebadany zgodnie z EN 13624 warunki brudne (drożdże) oraz EN 13727 warunki brudne (bakterie, łącznie z MRSA) do 10 minut. 700 szt. 2 Płyn do antyseptycznego oczyszczania, irygacji oraz nawilżania ran (ostrych i przewlekłych) i oparzeń 1. i 2. stopnia, w składzie zawiera 0,1% PHMB (Poliheksanid) i Poloksameru 188 1%, wykazuje kompatybilność ze wszystkimi rodzajami opatrunków i nie wymaga rozcieńczania, butelka bez atomizera 1000 ml; wyrób medyczny (posiada oznakowanie CE), posiada deklarację zgodności UE, przebadany zgodnie z EN 13624 warunki brudne (drożdże) oraz EN 13727 warunki brudne (bakterie, łącznie z MRSA) do 10 minut. 1500 szt.
Interne KennungCzęść 66
LosLOT-0067
TitelTremelimumab
BeschreibungTremelimumab, 20 mg/1ml, op. 1 fiol. 1,25 ml 200 Op.
Interne KennungCzęść 67
LosLOT-0068
TitelElranatamab
Beschreibung1 Elranatamab, 40mg/1ml, op. 1 fiol. 1,1 ml 4 op. 2 Elranatamab, 40mg/1ml, op. 1 fiol. 1,9 ml 148 op.
Interne KennungCzęść 68
LosLOT-0069
TitelAVELUMAB
BeschreibungAvelumab, 20mg/1ml, 1 fiol. 10 ml 500 op.
Interne KennungCzęść 69
LosLOT-0070
BeschreibungAfliberceptum, roztwór do wstrzykiwań, 114,3mg/ml, fiol 700 szt.
Interne KennungCzęść 70