5899-2024 - Ergebnis
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Installeren van ondersteuningssoftware voor de aankoopprocedure en logistieke processen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Installeren van ondersteuningssoftware voor de aankoopprocedure en logistieke processen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Beschreibung: Brandweer Westhoek heeft een doorlichting via Poolstok laten voeren van haar processen inzake aankoop- en materiaalbeheer, samen met de logistieke processen en de software die daarbij gebruikt wordt. Op dit moment wordt gebruik gemaakt van verschillende softwareprogramma's die weinig of beperkt met elkaar connecteren. Dit zorgt voor dubbel werk en veel manuele ingrepen binnen de softwarepakketten. Brandweer Westhoek wil deze procesgroep optimaliseren en zoekt hiervoor een passende ondersteuningssoftware, die zowel de logistieke processen, het materiaalbeheer als de volledige aankoopprocedure omhelst. De opdracht omvat tevens: - De levering van de nodige Nederlandstalige documentatie - De opstart, migratie bestaande data en instelling van de omgeving van de applicatie - Het onderhoud en de ondersteuning van de software - De opleiding van het personeel voor het gebruik van het programma, met inbegrip van de applicatiebeheerders.( admins). - Het vrij kunnen beschikken over de data in de database, ook na het stoppen van het onderhoudscontract of het opzeggen van de licenties.
Interne Kennung: PPP1BH-35/4018/AD / HB / 2023 /004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Installeren van ondersteuningssoftware voor de aankoopprocedure en logistieke processen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Interne Kennung: AD / HB / 2023 /004