2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAKLICZYN
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1a, 1b do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Część I zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 45 783 344 kWh. Część II zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1b do SWZ Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 27 170 731 kWh.
Interne Kennung: UM-III.271.ZP.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAKLICZYN- część I
Beschreibung: Część I zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 45 783 344 kWh.
Interne Kennung: UM-III.271.ZP.11.2026- część I
Los: LOT-0002
Titel: ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE DLA GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY ZAKLICZYN- część II
Beschreibung: Część II zamówienia – zakup energii elektrycznej do obiektów wymienionych w załączniku nr 1a do SWZ. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 27 170 731 kWh.
Interne Kennung: UM-III.271.ZP.11.2026- część II