See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud blusmiddelen en noodverlichting
Beschreibung: De opdrachtgever is voornemens middels deze procedure één opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.
Interne Kennung: 25.2026.BN01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111320 Tragbare Feuerlöscher
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 25.2026.BN01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 35111320 Portable fire-extinguishers
5. Lot
Lot: LOT-0000
589913-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios – Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud blusmiddelen en noodverlichting
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno25.2026.BN01
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
Clasificación adicional (cpv): 35111320 Extintores de incendios portátiles
5. Lote
LoteLOT-0000