See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025 Raamcontract Schoonmaak gemeenschappelijke delen patrimonium
Beschreibung: 2025 Raamcontract Schoonmaak gemeenschappelijke delen patrimonium
Interne Kennung: PPP0KN-515/5127/2025-081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 Schoonmaak gemeenschappelijke delen patrimonium
Beschreibung: 2025 Schoonmaak gemeenschappelijke delen patrimonium
Interne Kennung: 2025-081_1
589914-2025 - Resultaat
België – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – 2025 Raamcontract Schoonmaak gemeenschappelijke delen patrimonium
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0KN-515/5127/2025-081
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-081_1